Dodaj do ulubionych

dobre biuro rachunkowe

05.06.13, 14:29
zamierzam otworzyć niewielką firmę i poszukuję godnego polecenia biura rachunkowego w Ursusie lub okolicy
Edytor zaawansowany
  • Gość: sebastian IP: *.ip.netia.com.pl 25.09.13, 09:31
    Poniżej przesyłam linki do polecanych biur rachunkowych

na Ochocie:
    www.biura-rachunkowe.waw.pl/Biura-Rachunkowe-Warszawa-Ochota.php
    na Włochach:

www.biura-rachunkowe.waw.pl/Biura-Rachunkowe-Warszawa-Wlochy.php
    Ursus:

www.biura-rachunkowe.waw.pl/Biura-Rachunkowe-Warszawa-Ursus.php
    Biura które mogę polecić nie tylko dlatego że każde posiada licencje i ubezpieczenie, posiadają również ogromną wiedzę i doświadczenie.
  • Gość: marketing IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.13, 10:17
    Gościu ma wyraźne rozdwojenie osobowości. Sam sobie stawia pytanie a potem na nie sam odpowiada formułkami z podręcznika początkującego marketingowca.
  • Gość: bvd IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.09.13, 11:00
    trzeba zmienic leki widocznie bo te sa za slabe najwyrazniej :PP
    teraz az strach korzystac z takich "polecanych" biur
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.12.13, 14:04
    zapłacisz to jesteś na liście i tyle ...polecane
  • Gość: Piter IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.13, 00:42
    Witam,
    Polecam BR Axiom na ul. Ryzowej 13a. Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Bardzo kompetentna ksiegowa.
    Pozdrawiam
  • 28.02.15, 15:54
    Na Ochocie mogę polecić biuro rachunkowe Perfecta, działają na Grójeckiej przy placu Narutowicza, strona www to: www.audit.pl. Poza regularną księgowością pomogą w tematach związanych z zakładaniem i likwidacją spółek, obsługą kard i płac. Polecam.
  • 11.12.15, 21:04
    mauhanek napisał(a):

> Na Ochocie mogę polecić biuro rachunkowe Perfecta, działają na Grójeckiej przy
    > placu Narutowicza, strona www
    > Poza regularną księgowością pomogą w tematach związanych z zakładaniem i likwid
    > acją spółek, obsługą kard i płac. Polecam.
    Tak jak napiałem już we wcześniejszym poście - szukałem dobrego biura rachunkowe dość długo. Najgorsze co mnie trafiało to fakt, że większość z tych biur oferowała na początku mega niskie stawki a po upływie 12 miesięcy podnosili je czasami kilkukrotnie. Od 2 lat mam jedną firmę M&M Biuro Rachunkowe Warszawa i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Młody a zarazem bardzo doświadczony i rzetelny zespół ludzi.
  • 13.11.15, 08:37
    Polecam:
    www.biurorachunkowe-Ursus.pl
  • 11.12.15, 21:03
    Tak jak napiałem już we wcześniejszym poście - szukałem dobrego biura rachunkowe dość długo. Najgorsze co mnie trafiało to fakt, że większość z tych biur oferowała na początku mega niskie stawki a po upływie 12 miesięcy podnosili je czasami kilkukrotnie. Od 2 lat mam jedną firmę M&M OfertaBiuro Rachunkowe Warszawa i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Młody a zarazem bardzo doświadczony i rzetelny zespół ludzi.
  • Gość: Ewuś IP: *.dynamic-ww-1.vectranet.pl 19.12.15, 18:02
    Najlepiej, gdy biuro rachunkowe oferuje dodatkową opiekę doradcy podatkowego. Tak jest w przypadku biura rachunkowego Smart Tax, które mieści się w Warszawie, na pograniczu Ursusa i Włoch. Do tego rozsądne ceny i kameralna atmosfera.
  • Gość: dramaturg IP: *.centertel.pl 07.01.16, 13:05
    Prowadzę działalność gospodarczą razem z bratem i pamiętam, że jak zaczynaliśmy to mieliśmy spór co do wyboru księgowości. Wybraliśmy internetową, ponieważ jest mobilna. Prowadzimy szkolenia i jeździmy po Polsce. Nie mamy czasu, aby dwa razy w miesiącu spotykać się z księgową. Korzystamy z Superksięgowej, ponieważ udostępniają aplikację do wystawiania faktur online. Dla nas to duże udogodnienie. Również podoba nam się to, że naszymi sprawami zajmuje się dedykowana księgowa, mamy z nią stały kontakt.
  • Gość: JA IP: *.96.201.108.ipv4.supernova.orange.pl 08.04.16, 09:45
    Polecam biuro rachunkowe z Włodarzewskej, na Ochocie. Małe biuro ale pomogli mi w uruchomieniu działalności, nauczyli mnie prowadzania dokumentacji i do tej pory rozliczają. Od nie dawna w ofercie mają możliwość prowadzenia księgowości online. Rozwojowe biuro, polecam.
  • 16.12.16, 21:52
    Dobrego biura szukaj w odpowiednim serwisie:
    www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/mazowieckie/warszawa/
  • 15.03.17, 10:00
    Polecam biuro Nexlink. Super obsługa i duże zaangażowanie by pomóc klientowi. Ponadto mają inne usługi dla firm poza księgowością, z których naprawdę opłaca sie skorzystać.
  • Gość: grzesiek IP: *.play-internet.pl 31.03.17, 23:51
    tax360 na Lindleya, naprawdę będziesz zadowolony. znają się w 100% na tym co robią.
  • 03.04.17, 20:53
    Do spamowania zatrudniają kretynów? Ursus... Lindleya...

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • Gość: suntre32 IP: *.play-internet.pl 05.04.17, 16:18
    podbiję temat, bo też aktualnie szukam biura rachunkowego w okolicach Ochoty. możecie jakieś polecić? zależy mi na bezbłędnych rozliczeniach, bo nie mam zbyt dobrych doświadczeń z poprzednim biurem.
  • 05.04.17, 16:49
    tylko tax360 na Lindleya, mam tam ksiegowosc przeszlo rok i naprawde jestem zadowolona.
  • 24.04.17, 22:07
    Naprawdę lokalizacja ma dla Ciebie aż takie znaczenie? Myślę, że w dobie internetu to żaden problem, ja jadę do księgowej raz na miesiąc, a jak mi się nie chce to wysyłam papiery kurierem. Korzystam z tax care, póki co wszystkie rozliczenia bezbłędnie, ale w razie czego mają ubezpieczenie, więc niczego się nie obawiam.
  • Gość: Ryszard W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.17, 09:55
    Z swojej strony serdecznie polecam biuro rachunkowe Qvestum. Jest to młody, doświadczony i najważniejsze znający się na swojej pracy zespół. Podam numer abyście mieli łatwiejszy kontakt 22-618-20-98 . Polecam ich!
    Pozdrawiam Ryszard W.
  • Gość: Justyna Pawlak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.17, 16:08
    Dzień dobry! Prowadzimy rodzinne biuro rachunkowe, mamy 25 lat doświadczenia i dotychczas nigdzie się nie ogłaszaliśmy- wszyscy nasi klienci to osoby z polecenia. Teraz stawiamy na rozwój i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. biuro-rachunkowe-prima.warszawa.pl/index.php
  • Gość: viki76 IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.17, 16:38
    Jeżeli nadal szukasz biura rachunkowego na Ochocie to polecam biuro Help. Naprawę fajne biuro, pomocne i rzetelne.
  • 28.07.17, 22:44
    Ja ze swojej strony dołączę jeszcze biuro rachunkowe AKRO przy Nowogrodzkiej 49. Współpracuję z nimi od kilku lat i jestem ze wspólniczką bardzo zadowolona z usług, jakie prowadzą. Polecam! :)
  • Gość: Kasia IP: *.acn.waw.pl 03.08.17, 15:59
    Polecam BPG z dostępem dozdalnego systemu księgowego . Profesjonalni, rzeczowi i służą pomocą
  • Gość: agnieszka IP: 77.252.96.* 18.09.17, 12:22
    zdecydowanie polecamy AP Tax Doradcy Księgowi Biuro Rachunkowe w Warszawie na Ostrobramska 101. Znajdziesz ich pod adresem www.aptax24.pl

rzetelnie i fachowo !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.