Dodaj do ulubionych

gimnazjum jasielska

IP: *.warszawa.vectranet.pl 17.04.16, 20:36
Proszę o informacje o tej szkole - najchętniej rodziców uczniów/absolwentów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: *.static.chello.pl 19.04.16, 11:34
    To szkola dla bananowej mlodziezy, ktora za pieniazki rodzicow udaje prestizowa szkole. O roznych akcjach w tej szkole tez bylo juz nie raz na tym forum i nie tylko.
  • 23.04.16, 18:17
    A możesz przypomnieć te akcje, bo nic nie znalazłam na forum. Pierwsza lokata wśród gimnazjów na Ochocie robi wrażenie, tym bardziej że bije Staszica (dawnego Gottwalda)....
  • Gość: anna IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.04.16, 18:41
    moze warto skorzystac z wyszukiwarki skoro cie ten temat interesuje.
  • Gość: Absolwent IP: 91.189.31.* 28.04.16, 08:50
    Mycha - jestem absolwentem tej szkoły, nie tak dawno ją kończyłem. Szczerze odradzam jeżeli chcesz posłać tam dziecko, jest pierwsza w rankingu ze względu na szerokie powiązania osób, które zarządzają tym interesem (czytaj Pani Prezes i Pani Dyrektor). Twoje dziecko i owszem, będzie miało 5.0 średnią, wzorowe zachowanie i do tego oczywiście zda idealnie egzamin. Tyle, że nie wyniesie z tego gimnazjum żadnej wiedzy. Dodatkowo zarówno nauczyciele jak i uczniowie wprowadzają tam tak właśnie bananową atmosferę, że obawiałbym się o swoją pociechę. Już lepiej nie wspomnę co się tam wyprawia na tak zwanych wyjazdach integracyjnych i zielonych szkołach. Omijaj tą pseudo elitarną szkołę szerokim łukiem :)
  • 24.05.16, 17:05
    Moje dziecko chodzi obecnie do tej szkoły i zarówno dziecko jak i ja - jako rodzic - jesteśmy bardzo zadowoleni. Są oczywiście nauczyciele lepsi i gorsi, ale w ogólnym rozrachunku jest ok. Nie mam pojęcia co to za straszne rzeczy dzieją się na wyjazdach Moje dziecko było na takim i wszystko było ok. A jeśłi faktycznie już coś się dzieje - jak zapewne w każdej szkole - to już chyba wina uczniów którzy to robią i problemów wychowawczych rodziców tych dzieci.

--
    [img]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/016.gif[/img]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.