Dodaj do ulubionych

Ogrody Ochota II - poszukiwani nabywcy mieszkań!

30.05.16, 21:45
POSZUKUJEMY osób, które są pechowcami-nabywcami mieszkań inwestycji Ogrody Ochota II Dolcana. Po upadku SK banku zostaliśmy nieco „uziemieni” i bez mieszkań. Poznaliśmy się na forum mieszkańców Ogrody Ochota I (pierwszego etapu) (tutaj forum: ogrodyochota.waw.pl/index.php?topic=364.0) szukając możliwych rozwiązań wyjścia z tej patowej sytuacji. Jeśli jesteś osobą, która kupiła mieszkanie w wyżej wymienionej inwestycji- napisz do nas: pokrzywdzeniogrodyochota2@gmail.com
Jesteśmy już po pierwszej konsultacji z prawnikiem z branży upadłości (spotkanie konsultacyjne nic nas nie kosztowało). Zastanawiamy się jak dotrzeć do większej liczby osób w podobnej sytuacji, czyli klientów inwestycji Ogrody Ochota II. Jeśli My nie upomnimy się o swoje to nikt za nas tego nie zrobi. Chcemy zebrać możliwie największą liczbę osób, aby mieć moc sprawczą we wpływaniu na Dolcana (a realnie możemy ją mieć!). Zastanawiamy się również nad wynajęciem prawnika do reprezentowania naszych interesów. Im nas więcej tym koszty będą mniejsze (przy kilkudziesięciu osobach będzie to minimalny koszt, niczym rata miesięczna za sokowirówkę J ).
Obednie jest nas 6 nabywców, tutaj więcej w temacie AKTUALNOŚCI (niestety trzeba się zalogować): ogrodyochota.waw.pl/index.php?topic=364.0

Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: *.static.chello.pl 01.06.16, 10:06
    wspolczuje takiej sytuacji, tyle jest takich sytuacji, nigdy bym nie kupil mieszkania od developera, za zadne skarby, po pierwsze klimat pusty, a po drugie to przeciez wszystko jest robione dla kasy, bez wiedzy, bez przemyslenia itd.bez planu, itd, a ludzie sie zadluzaja na cale zycie i optem klops.
  • 02.06.16, 14:14
    nigdy bym nie kupil mieszkania od developera - sam wybudowałbyś blok?

--
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • Gość: gosc IP: *.static.chello.pl 09.06.16, 13:01
    sam to moze nie, ale poszukalbym z rynku wtornego, bo to sa dobre lokalizacje, z pelna infrakstruktura, czesto zmodernizowane, przemyslane budownictwo, z dobra komuniakcja, z duza iloscia zieleni, z fajnym sasiedztwem, niz wciskane gdziekolwiek gowienka od developerow, na skrawku ziemi przy ruchliwych ulicach, wiezowce, no ale kto co lubi :) przeciez przyjezdny karierowicz wszystko kupi.Developer jest mily dopoki mu nie zaplacisz, a potem to juz tylko placz i zgrzytanie zebami, sporo znajomych nakupowalo mieszkan i potem albo sie pozbywali, albo zamieniali bo taka hochsztaplerka ze szkoda gadac, no ale ma byc szybko tanio wiec na efekty dlugo czekac nei trzeba, typu pekajace sciany i inne tego typu rzeczy.
  • 05.06.16, 23:12
    Ja szukając mieszkania zwróciłem uwagę na nazwę osiedla tj. Ogrody Ochota - uznałem to za oszustwo bo inwestycja jest w dzielnicy Włochy. Odpuściłem więc sobie kupno mieszkania w tej inwestycji. Widać że dobrze zrobilem
  • Gość: lila IP: *.static.chello.pl 09.06.16, 13:02
    developer widac nawet dzielnic nie odroznia :)) przeciez on warsiawiak spod radomia to jak ma odrozniac?
  • 22.07.16, 16:09
    Chcialabym do Was dolaczyc bo tez wplacilam pieniadze na zakup mieszkanie przy Al. Krakowskiej 281 przez Dolcana.
  • 23.07.16, 17:31
    Działam w imieniu kuzynki, która pieniądze, by kupić mieszkanie przez DOLCANA PRZY al KRAKOWSKIEJ 281, jest więc jedną z poszkodowanych
  • 23.07.16, 19:07
    Działam w imieniu kuzynki, która pieniądze, by kupić mieszkanie przez DOLCANA PRZY al KRAKOWSKIEJ 281, jest więc jedną z poszkodowanych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.