Dodaj do ulubionych

A co sądzicie o szkole 88 na Radarowej (włochy)

IP: 212.244.249.* 14.04.05, 14:29
czy warto się nią interesować w kontekście posłania do niej dziecka. Nie mogę
znaleźć nic o tej podstawówce na forum.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Wyga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 15:23
    Kiedyś była to naprawdę dobra szkoła, a teraz? Cóż, nowa dyrekcja zajmuje się
    chyba tylko i wyłącznie tym by byc dobrze postrzegana w urzędzie, a tzw. dobro
    dzieci? - kogo to może obchodzić. Znam przypadki zabierania przez rodziców
    dziecka z tej szkoły z powodu nerwicy, która w nowej placówce całkowicie
    ustapiła. Są tam jednak wy7jątki np. p. Chmielińska - prawdziwy pedagog,
    współautorka wielu sukcesów olimpijczyków historycznych. Szkoda Jej do tej
    szkoły.
  • Gość: madzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 23:44
    Wyga, a którą szkołę na Ochocie polecasz??
  • 18.04.06, 11:38
    Wyga, chyba nie było Ciebie dawno w szkole. Ja mam zupełnie inne spostrzeżenia.
    To właśnie w tej szkole moje dziecko wreszcie odżyło i jestem wdzięczny
    dyrekcji, że je przyjęła. Duża grupa młodych nauczycieli prowadzi ciekawe
    zajęcia. Wiele ciekawych imprez dla dzieci i dla dorosłych dzieje się w szkole.
    W porównaniu z poprzednim dyrektorem jest lepiej.
  • Gość: kobietka IP: *.aster.pl 20.04.05, 18:03
    a nie wiesz kto jeszcze został ze starej kadry w 88? Juz strasznie dawno tam nie bylam... sama skonczylam ta podstawowke i nie zdarzaly sie przypadki nerwicy, nie wiem jak to teraz wyglada... kto sie tam teraz udziela jako dyrektor?
    pozdrawiam
  • Gość: mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 09:35
    Nie zdarzały się przypadki nerwicy??? – nie wiem, w którym roku kończyłaś 88 i
    czy pamiętasz Szablewską, Gajdę, Baranowską – dzieci, które one uczyły bankowo
    miały nerwicę
  • 19.04.06, 13:21
    hehehe, tez je pamietam, ale nerwicy na szczescie nie dostalam. kurcze a ty
    kiedy konczyles ta podstawowke mika?

pozdr.
    --
    Polki w Grecji
  • Gość: mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 16:23
    kończyłam coś ok 88
  • Gość: Jamika IP: *.aster.pl 27.04.05, 21:46
    Uważam,że jest to najlepsza szkoła w dzielnicy. Moja córka uczęszcza do tej
    właśnie szkoły. Jesteśmy obie bardzo zadowolone. Realizowanych jest tam wiele
    ciekawych i kształcących programów i projektów edukacyjnych, m.in. "Otaczają
    nas różne narody,religie, kultury - poznajmy je", "Cała Polska czyta dzieciom",
    "Dzień Rodziny" i wiele innych. Najlepiej wejść na stronę internetową szkoły i
    samemu sprawdzić. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
  • 05.05.05, 20:21
    moja corka rok temu skonczyla ta szkole i jetem z niej zadowolona poza jedna z
    nauczycielek klas 1-3 ale pozatym moze byc
  • Gość: Marta IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.13, 16:14
    a o którą nauczycielkę chodzi?
  • 11.05.05, 15:31
    a znacie moze strone internetowa szkoly?

pozdrawiam
  • Gość: absolwent IP: *.aster.pl 11.05.05, 21:08
    Polecam Szkołę Podstawową Nr 227, przy ul. Astronautów.
    Fachowa kadra nauczycielska, dobra lokalizacja i dobre wyposażenie szkoły,
    która już teraz zyskuje miano, kameralnej szkoły przyjaznej dla ucznia
  • Gość: magma9 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 12:23
  • Gość: magma9 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 12:28
    Moje dziecko jest w pierwszej klasie, po nerwicy w przedszkolu, tutaj chodzi
    chetnie. Jestesmy obie bardzo zadowolone. A kontakt z dyrektorka przy okazji
    przyjmowania corki byl wprost fantastyczny. W ogole na plus zaliczylabym: jak
    obiad w stolowce nie smakuje to mozna podyskutowac o zmianach w jadlospisie,
    wszyscy bardzo pilnuja dzieci na swietlicy (czuje ze moje dziecko jest tam
    bezpieczne), maja zajecia dodatkowe, wszystko jest jakos robione z glowa i
    wlasnie z mysla o dzieciach. Moje jest wymagajace a sobie chwali. jedyny
    zauwazalny dla mnie minus to lekki tlok na przerwach. Nie wiem jak bedzie
    powyzej klasy 3. Ale narazie nie zamienilabym tej szkoly na zadna inna.
  • Gość: autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.13, 23:26
    Dziwne. Przecież 800 metrów obok jest lepsza szkoła na Gorlickiej.

BTW, SP nr 280 w tej chwili ogłasza, że ma 2 wolne miejsca i przyjmuje dzieci w rekrutacji uzupełniającej.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 09:46
    przestań człowieku spamować z tą szkołą na gorlickiej, gdzie króluje zamordyzm
  • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.13, 10:17
    Ale o co chodzi? Skoro mają świetne wyniki to znaczy, że "zamordyzm" jest właściwą metodą nauczania.
  • Gość: miki IP: *.ip.netia.com.pl 25.10.13, 10:49
    jak tak jest to trenuj go na swoich latoroślach a innym daj możliwość dokonania wyboru ,
  • Gość: mouse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 11:48
    Chyba już wszyscy tak trenują, że rodzice dzieci bardziej inteligentnych wybierają szkoły "zamordystyczne" a rodzice dzieci intelektualnie słabszych wybierają szkoły "przyjazne"?
  • 19.02.17, 17:03
    Hej, odświeżam wątek. Wahamy sie miedzy SP 88 (200m od domu), SP 280 czyli tzw Gorlicką oraz prywatna Vizją.
    Chcieliśmy zawsze dac dzieci do państwowej szkoły, ale jak poczytałam o zamordyzmem na Gorlickiej, to jest ostatnie, co chciałabym fundować dziecku. I to nieprawda, ze dzieci zdolniejsze rodzice puszczają do zamordystycznym szkół, jak to ktos niżej napisał. Nasz córka czyta i pisze od 5rż, ale to nie powód, zeby ją ktos stresował od 1 klasy.
    Z drugiej strony o Radarowej jest mało informacji. A sąsiedzi twierdzą, ze poziom słaby i angielski na fatalnym poziomie.
    Zaczęliśmy za ich namowa rozważać prywatna szkole, ale ciagle mam obawy. Zawsze nam zależało, zeby dziecko uczyło sie wsród dzieci z rożnych rodzin, i tych bogatszych i tych uboższych. Dlatego choc program prywatnej szkoły brzmi super, to wciąż szukam kogoś, kto mógłby cos konkretnego opowiedzieć o Radarowej w ostatnich latach. Z gory bardzo dziekuje.
  • 19.05.17, 20:37
    Witam,
    Ta szkola jest bardzo nierowna. W klasach 1-3 mozna trafic na pania ktora z klasy tworzy nieaamowicie zgrany kolektyw a i mozna trafic na pania ktora nie potrafi nad towarzystwem zapanowac przez co tworzy sie banda indywidualistow niezdolna ze soba wspolpracowac a ten aspekt nauczania poczatkowego uwazam za najwazniejszy. Co do klas starszych to poziom sie wyrownuje i powiedzialbym zebjest raczej wyzej od sredniej z kilkoma wyjatkami zwlaszcza pani od przyrody. Ja nie wiem jaki panuje zamordyzm na gorlickiej ale ja ta pania tam sobie wyobrazam. Kobieta winna juz byc na emeryturze ale wyciskanie z dzieci potencjalu to chyba w szkole kaprali pobierala ( wnosze po soposobue traktowania uczniow)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.