Dodaj do ulubionych

szukam dobrego stomatologa w Ursusie

07.04.09, 14:24
Szukam dobrego stomatologa w Ursusie ! Proszę pomóżcie.Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • Gość: pawel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 21:49
    Polecam panią Sternik (imienia nie pamiętam).
    Chodze do niej od lat i jestem bardzo zadowolony.
    Gabinet (bardzo dobrze wyposazony) ma w przedszkolu na niedzwiadku na ul.
    Zagłoby 27. tel: (22)6626039
    Przyjmuje bodajze od godz. 16.00
  • 10.04.09, 10:08
    Serdecznie dziękuje za informacje i pozdrawiam
  • Gość: asia IP: *.acn.waw.pl 07.04.09, 22:16
    centrum stomatologiczne skorosze, dr Magda Komorowska , leczę sie u
    niej od 7 lat i jest ok
  • 10.04.09, 19:26
    polecam centrum stomatoogiczne na uOpienskiego p.Sszyroczyńska ,miła i solidan
    (namawia takze na znizki z NFZ)
  • Gość: Artur IP: 217.153.224.* 15.04.09, 11:03
    Paweł Góra, przedszkole 343, ul. Warszawska 53 (koło fontanny na Zagłoby).
    Dobry i z ludzkim podejściem ;)
  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 21:39
    Ja chodze do doktor Sternik i jestem bardzo zadowowlona. Świetne podejscie do
    pacjenta,miła, gabinet dobrze wyposarzony, pelen zakres uslug.
    Polecam
  • 08.05.09, 13:51
    dr Kosowska- Classdent, ul Kolorowa.
    --
    Lenka

Witulek
  • Gość: Robert IP: *.static.chello.pl 18.10.13, 11:55
    Treść postu jest niedostępna.
  • Gość: miłka IP: *.static.chello.pl 29.10.13, 13:56
    W Nova Estetica leczy się cała moja rodzina - od około 3 lat - dla dorosłych polecam dr Michał Korzan lub dr Justyna Dworniak, dla dzieci dr Ania Kwiecień, podobno chwalą też dr Martynę Wędrychowicz.
    Jeszcze się nie zawiodłam;)
  • Gość: jch IP: 46.77.124.* 11.11.13, 20:03
    Dr Wędrychowicz z Novej Esteticy jest zdecydowanie kompetentna i świetnie wszystko tłumaczy. Tyle tylko, że zupełnie nie nadaje się do dzieci ciężko współpracujących, czyli po prostu strachliwych. Po godzinie skończyło się na wyczyszczeniu jednego zęba i znieczuleniu drugiego. Na jego leczenie zabrakło już czasu, bo ..... minęła zarezerwowana godzina, czekał następny Pacjent, a Pani Doktor miała już serdecznie dość trudnego pacjenta. Koszt wizyty 100 zł.
  • Gość: BiMedical - Nie po IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.11.13, 23:52

Ostrzegam wszystkich przed przychodną stomatologiczną BiMedical w Ursusie ul Dzieci Warszawy 44.
    Pani stomatolog, na tyle spartoliła swoją robotę, że moja córka może stracić ząb.
    Gdy pojechałam do innego stomatologa za głowę się złapać jak można było zostawić tak zęba. Nie wyczyszczony dokładny, podrażnione dziąsło przez borowanie.

Proszę nie korzystać z tej przychodni, dziś mija 4 dzień z bólem, który jest spowodowany robota pani stomatolog, jeśli można ją tak nazwać.
  • Gość: Bimedical porażka IP: *.play-internet.pl 05.04.14, 10:50
    Tak jest jak za stomatologów biorą się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia. Cała przychodnia pozostawia wiele do życzenia. A już oddział na Ochocie przechodzi ludzkie pojęcie. Zaczynając od Państwa na recepcji, którzy nie wiedzą co tam robią, kończąc na lekarzach i budzie po drodze do gabinetu.
    Ogólnie nie polecam.
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.17, 11:20
    zgadzam się niestety Dzieci Warszawy 44 u mnie to samo horendalna cena 1200 zł za leczenie kanałowe.
    Po 2 latach ból tego samego zęba nie do wytrzymania . i opinia drugiego dentysty po prześwietlaniu, że kanały źle uszczelnione.
    Z tym się powinno do Sądu iść po zwrot kosztów.
  • Gość: pacjentka IP: *.static.chello.pl 03.12.13, 20:15
    Treść postu jest niedostępna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.