Dodaj do ulubionych

szkoła tańca kraków

23.10.06, 21:50
Szukam dobrej szkoły tańca towarzyskiego w Krakowie, gdzie organizowane sa
zajęcia dla osób ok. 30 stki.
Czy znacie takie miejsce w Krakowie gdzie mozna nauczyć sie tańczyć no i
pobawić przy tym. Będę wdzięczna za informację.
Edytor zaawansowany
  • 17.03.07, 15:50
    Ja właśnie się zapisałam do klubu tańca Akademii Tanca w Krakowie. Nie wiem czy
    interesuje Cie klub czy kursy, ale jedno i drugie jest na miejscu ;) Miesci sie
    przy Dlugiej 17, wiec w samym centrum. Zajecia prowadzone sa bardzo
    profesjonalnie m.im. przec cwiercfinalistke mistrzostw swiata zawodowcow :)
    Ludzie sa bardzo sympatyczni i nie jest drogo. Polecam!
    Tutaj znajdziesz wiecej info :) www.taniec.fm/news.php
  • 22.01.15, 11:39
    Nowa strona, nowa oferta, sprawdzona od wielu lat firma pierwszytaniec.com Szkoła tańca, którą warto odwiedzić
  • 19.11.16, 21:45
    Jak dla mnie wybór, który podjęliśmy jest super, zaczeliśmy jeszcze w zeszłym roku, przed ślubem kurs w www.u2dance.pl/ i kontynuujemy do dziś. Pierwszy taniec, który przygotowali dla nas instruktorzy - rewelacja. Teraz chodzimy na kurs grupowy discofoxa.
  • 30.04.17, 21:52
    Ja jestem od Ciebie nieco starsza i tez szukałam takiego miejsca dla siebie i nareszcie trafiłam! Polecam szkole tańca Arthur Murray, ul. Gęsia koło galerii Kazimierz, idealna dla dorosłych, super podejście instruktorów, nie trzeba mieć partnera, tańczysz wtedy w parze z nimi :) świetna zabawa! Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.