Dodaj do ulubionych

Czym różni się komentarz od postu?

IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.11, 20:25
W profilach jest informacja, kto zostawił ile komentarzy i ile postów. Do tej pory myślałem, że to jedno i to samo, a okazuje się, że byłem w błędzie. Czy mogę zatem prosić o wyjasnienie różnicy?
  • ololla 07.04.11, 21:02
    "Regulamin Profilów w serwisie Gazeta.pl
    pkt 2
    W ramach świadczenia usługi drogą elektroniczną Agora udostępnia użytkownikom miejsce na serwerze Portalu oraz dostarcza formularz elektroniczny w celu przygotowania i edytowania profilów na warunkach określonych postanowieniami niniejszego regulaminu. Nadto funkcjonalność profilu umożliwia łączenie przejawów dotychczasowej i przyszłej aktywności użytkownika profilu w Portalu. Oznacza to, że aktywność użytkownika, w tym: komentarze do treści redakcyjnych Portalu, wpisy na forach serwisów Forum.Gazeta.pl, wpisy na blogach serwisu Blox.pl, prezentacja zdjęć w galeriach i wątkach serwisu FotoForum.Gazeta.pl, będzie możliwa do powiązania z profilem użytkownika w ramach serwisu Ludzie.Gazeta.pl. ..."

To tak w skrócie wyczytane w nowym regulaminie
  • Gość: pumex IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.11, 22:02
    Sorry, ale czy w tym nowym regulaminie widzisz słowo "post"?
  • giwi 07.04.11, 22:01
    Posty są w wątkach na forum a komentarze pod artykułami.
    --
    Uwaga, uwaga, nadchodzi...
  • Gość: pumex IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.11, 22:03
    Też tak myślałem, tylko że ja mam w moim profilu 0 komentarzy, a przecież wpisywałem dużo postów pod artykułami, w tym też takie, które zaczynały wątek. Tu jest mój profil: ludzie.gazeta.pl/accipiter_gentilis/0,0.html
  • six_a 07.04.11, 22:39
    >a przecież wpisywałem dużo postów pod artykułami, w tym też takie, które zaczynały wątek.

tu masz przykład art. z komentarzami, komentarze nie tworzą wątku.
    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9395943,J__Kaczynski__Moze_swietlny_pomnik_przed_Palacem_Prezydenckim_.html
    --
    pyro
  • giwi 08.04.11, 12:42
    Na tym
    forum.gazeta.pl/forum/f,902,Wiadomosci.html
    lub podobnym forum nie ma komentarzy, to jest też forum z postami w wątkach.
    --
    Uwaga, uwaga, nadchodzi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka