Dodaj do ulubionych

logowanie - forum / komentarze na gazeta.pl (2)

26.04.12, 15:21
Jako że nie mogę podbić wątku, to go zdubluję:

forum.gazeta.pl/forum/w,299,131240602,131240602,logowanie_forum_komentarze_na_gazeta_pl.html
Z punktu widzenia użytkownika to jest TEN SAM serwis i bardzo irracjonalne jest rozdzielanie logowania. Mnie osobiście zniechęca do sprawy, szczególnie w połączeniu z permanentnym wologowywaniem po paru minutach bezczynności... Domyślam się, że integracja nie jest na zawołanie, ale powinno się do niej dążyć.

• marrant 26.04.12, 16:08
    Dążymy. Już od jakiegoś czasu nad tym pracujemy.
  • Gość: = IP: *.aster.pl 26.04.12, 21:42
    Nie będzie dążyć do tego w tempie siwej ? ;)

Marrant, może przemyślisz sprawę Forum Racjonalizatorskiego, w którym ludzie zamieszczaliby jakieś pomysły. Myślę, że mogłoby to być stymulujące. Nie tylko jedną stronę monitora ;)
  • Gość: = IP: *.aster.pl 26.04.12, 21:44
    giwi to zaniemogła, czy obraziła się na niewdzięczny świat ? :))
    Jakoś tak pusto bez jej wynurzeń :]
  • bartoszcze 27.04.12, 10:21
    Miłość to trudna rzecz, musisz pocierpieć w oczekiwaniu.

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • Gość: = IP: *.aster.pl 28.04.12, 09:59
    Miłość pozarodzinną lokuję w zupełnie innym obszarze życia i generalnie nie muszę na nią czekać. Sama do mnie przychodzi.

Odnośnie giwi, to tak tylko zauważyłem, że czyściej jest na FoF i... zwyczajnie się zdziwiłem. Po prostu jest to jakościowa zmiana :)
  • marrant 27.04.12, 11:03
    FoF min do tego służy. Nie bluźnij przeciw siwej. Większość zmian na forum(video, wiele forów na użytkownika), to jej zasługa. Utrzymywanie logowania w serwisach, to duży projekt i nie dotyczy tylko forum, ale każdego serwisu do którego można się zalogować forumowym kontem.
  • 0to 27.04.12, 15:45
    Ciekawe, że przy zmianie poczty, gdzie teraz obsługiwana jest z zewnątrz, nie było problemu z równoczesnym logowaniem. Dla mnie dziwne jest wylogowywanie w trakcie pisania postu, lub dodawania zdjęcia, choć innym razem jestem zalogowany przez ponad godzinę bez aktywności z mojej strony. Coś działa niestabilnie.

marrant napisała:
    Nie bluźnij przeciw siwej

Brzmi to jakby Siwa była co najmniej lokalnym bóstwem ;)

--
    :piwo:
  • Gość: = IP: *.aster.pl 28.04.12, 10:08
    Na początku odsyłam www.sjp.pl/blu%BCni%E6 :) Pomijam tutaj sprawy boskie :))

Natomiast w kwestii zasadniczej, to... mnie się wydaje, że pisałem o tempie wprowadzania zmian, a nie o samych zmianach i ich wartościowaniu ;) Może nieco przesadzę, ale siwa zwykła pisać, że "myślą o", że "mają w planach" itp. Na tym pisaniu najczęściej się kończyło.

Odnośnie naruszania należnej czci, to nie mnie oceniać zasługi siwej. Użytkownicy mogą oceniać na zgoła innej płaszczyźnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka