• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

delivery.way2traffic.com Dodaj do ulubionych

• 17.10.12, 20:23
    Rozumiem, że musicie powiadamiać cały świat, że akurat otwarłem taki czy inny wątek na forum. Jeśli jednak współpracujecie z serwisami, które wyraźnie spowalniają działanie forum (jak ten wymieniony w temacie), to strzelacie sobie samobója, bo ludzie wkurzeni coraz wolniej działającym forum przestaną przychodzić i nie będziecie mieli co raportować do tego serwisu.
    Jura
    • 17.10.12, 22:31
      Tak jest prawie cały dzień. Nasila sie przy bannerze o darmowym transporcie. Strona potrafi się otwierać i 30 sekund.
      --
      Wszystko o Warszawie
      • 17.10.12, 22:34
        eela napisała:

> Tak jest prawie cały dzień. Nasila sie przy bannerze o darmowym transporcie. St
        > rona potrafi się otwierać i 30 sekund.

Ja tyle nie czekam, tylko przerywam ładowanie i klikam na odświeżenie strony. Za drugim razem ładuje się migiem. Ale jest to cholernie denerwujące, choć należę raczej do cierpliwych.
        Jura
        • 18.10.12, 09:28
          Ja tez tak robiłam, ale były chwile, że nie skutkowało.
          --
          Wszystko o Warszawie
        • 22.10.12, 17:53
          Ciągle ta sama reklama?
          screen pls. - potrzebuję dokładnej informacji która to, by zgłosić problem.
          • 22.10.12, 18:55
            marrant napisała:

> Ciągle ta sama reklama?
            > screen pls. - potrzebuję dokładnej informacji która to, by zgłosić problem.

Ja nie wiem, która to reklama, ani screena dołączyć nie mogę, bo mam adbloka, widzę tylko, w firefoksie na dole po lewej, że łączy się z tym adresem podanym w tytule wątku, ale połączyć się nie może. Teraz już się poprawiło, nie widziałem w ostatnich dniach, żeby ten adres opóźniał ładowanie forum.
            Jura
            • Gość: = IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.12, 20:12
              Nie umiesz wyłączyć adblocka ? ;))
              • 22.10.12, 21:06
                Nie rozumiesz co czytasz? Napisał, że ma adblocka.
                • 22.10.12, 21:15
                  giwi napisała:

> Nie rozumiesz co czytasz? Napisał, że ma adblocka.

A przedmówca zapytał, czy nie umiem go wyłączyć, żeby zobaczyć, jaka to reklama.
                  Pewnie mógłbym wyłączyć, ale teraz to i tak za późno, bo to całe delivery.way2traffic.com już nie spowalnia otwierania forum.
                  Jura
                • Gość: = IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.12, 06:22
                  giwi napisała:

> Nie rozumiesz co czytasz? Napisał, że ma adblocka.

jureek napisał:

> Ja nie wiem, która to reklama, ani screena dołączyć nie mogę, bo mam adbloka, w

Możliwe, że czegoś nie rozumiem. Jednak na zdrowy rozum wystarczyło wyłączyć adblocka, zrobić zrzut i byłyby materiał do pracy dla marrant. Wiadomo, że administracja zawsze chce zrzuty w takich czy innych przypadkach (w szczególności w ulotnych).
                  • 23.10.12, 09:19
                    Gość portalu: = napisał(a):

> Możliwe, że czegoś nie rozumiem. Jednak na zdrowy rozum wystarczyło wyłączyć ad
                    > blocka, zrobić zrzut i byłyby materiał do pracy dla marrant. Wiadomo, że admini
                    > stracja zawsze chce zrzuty w takich czy innych przypadkach (w szczególności w u
                    > lotnych).

Myślałem, że wystarczy adres serwisu, z którym tak długo się łączę, że blokuje to wręcz wejście na stronę. Poza tym mając adbloka nie wiedziałem, że chodzi o reklamę, a sam adres sugerował, że jest to raczej serwis śledzący, kto i skąd wchodzi na stronę.
                    Jura
                    • Gość: = IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.12, 18:58
                      Teoretycznie można nie wiedzieć. Jakkolwiek kontrolnie, z ciekawości... warto zbadać.
                      Do tej pory Agora śledziła chyba przy pomocy google ?

PS ;)
                      Ten post kierowany był głównie do giwi, która tradycyjnie wykazała się błyskotliwym brakiem logicznego myślenia.
          • 22.10.12, 21:09
            Tak jak Jurek napisał, juz jej nie ma. Była jeszcze nastepnego dnia, ale nie zwalniała tak bardzo forum. To było cos z serwisu net24 (chyba??) o darmowym transporcie (pewnie zakupionycch towarów)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.