Dodaj do ulubionych

Niewidoczne komentarze pod artykułami

08.04.13, 13:08
Chcąc dodać komentarz pod artykułami loguje się i wtedy przestają się owe komentarze wyświetlać. Z pomoc_at_agora.pl po 5 dniach i dwukrotnym pytaniu o moje IP dowiedziałem się, że mój login został odblokowany. Niestety, dalej to samo. Miał ktoś taki problem? Ciekawi mnie czy to błąd czy blokada intencjonalna :D

Jeśli jest jakieś inne forum zajmujące się komentarzami pod artykułami to po ochrzanieniu mnie za offtopa wskażcie adres :)

--
Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
(w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
  • unhappy 09.04.13, 00:33
    unhappy napisał:

[ciach]

No dobra. Niby udało mi się znaleźć coś zbliżonego do mojego problemu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,299,141219738,,dlaczego_nie_mozna_skomentowac_artykulow.html?v=2
    Ale... ja nie mogę umieszczać komentarzy od ponad dwóch tygodni, a pomoc Agory pomaga mi już prawie tydzień, niestety bez skutku. Jeśli ja jeden mam taki problem to zdaje sobie sprawę, że statystycznie problemu nie ma :|

Znacie może jakiś może bardziej techniczny adres na problemy? No bo jakbym został "zablokowany" to bym chyba dostał jakieś info, że zostałem i żebym nie męczył pytaniami.

Kurde, różne przeglądarki, różne systemy operacyjne XP, Win7, Ubuntu, wyczyszczone z keszu i ciasteczek, dwa różne IP i nic. Po zalogowaniu nie wyświetlają się komentarze.
  • marrant 09.04.13, 11:23
    Nie jesteś zablokowany. Komentarze się nie wyświetlają czy masz komunikat błędu przy dodawaniu? Możesz podać link do przykładowego artykułu i screen na forum@agora.pl ?
  • unhappy 09.04.13, 11:38
    marrant napisała:

> Nie jesteś zablokowany. Komentarze się nie wyświetlają czy masz komunikat błędu
    > przy dodawaniu? Możesz podać link do przykładowego artykułu i screen na forum@
    > agora.pl ?

Nie wyświetlają się po prostu. Wysyłam na maila 4 screeny z opisowymi nazwami i oczywiście przykładowy link, ale ten sam efekt jest przy dowolnej stronie z komentarzami pod artykułem. Różne IP, różne przeglądarki, jak tylko System rozpoznaje unhappy to nie wyświetla mu komentarzy :)
  • marrant 09.04.13, 12:21
    Różne IP czy komputery? Inny login?
    Spekuluję, ale mi to wygląda na wyłączoną lub wadliwą obsługę javascript. Nie mamy "blokady" pokazywania komentarzy zalogowanym/konkretnym użytkownikom. Nie jesteśmy Facebookiem:)
  • unhappy 09.04.13, 12:58
    marrant napisała:

> Różne IP czy komputery? Inny login?
    > Spekuluję, ale mi to wygląda na wyłączoną lub wadliwą obsługę javascript. Nie m
    > amy "blokady" pokazywania komentarzy zalogowanym/konkretnym użytkownikom. Nie j
    > esteśmy Facebookiem:)

Napisałem w mailu, napiszę i tu:

Różne przeglądarki, różne systemy operacyjne.

Najśmieszniejsze:

Vidalia, tor - Firefox ESR z noscriptem. Unhappy nie widzi komentarzy. Inny użytkownik - widzi.

--
    Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
    douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
    (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka