Dodaj do ulubionych

komentarze zamiast wątków suczą

19.06.13, 22:10
Właśnie odnotowałem, że pod tekstami redakcji lokalnych wyłączyliście dyskusje na forum, a włączyliście komentarze. Ilość wypowiedzi związanych z tekstami już spadła, a o dłuższe dyskusje będzie ciężko, bo stare teksty szybko znikają gdzieś hen, na liście.
Jest jakaś szansa na powrót do przeszłości?

--
weiss, rot, gelb, blau
SOS dla lasów tropikalnych
Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
 • marrant 20.06.13, 15:24
  Nie ma. Stopniowo komentarze będą wprowadzone na wszystkich forach lokalnych (na razie są tylko na kilku). Zamiast tego linki do forów lokalnych będą się znajdowały na stronie głównej gazety ( w sekcji wiadomości lokalnych ) i na poszczególnych serwisach.
 • bartoszcze 20.06.13, 18:57
  Nie żebym miał był złudzenia, ale zapytać zawsze warto.
  Pewnie można do jakichś dyskusji dotrzeć przez profil, ale może przynajmniej rozważycie dostępność czegoś w rodzaju "gorące dyskusje w komentarzach" i "ostatnie komentarze"?
  Właśnie udało się na katowickim opiniowym nakręcić solidnie dyskusje związane z tą akcję "ratujemy miasta" czy jakoś tak, wątki opiniowe w solidne dyskusje obfitują, a tam gdzie jest tylko dostępność komentarzy, to ledwo po 10 banalnych często sztuk, a potem artykuł znika przykryty świeższymi...

  --
  weiss, rot, gelb, blau
  SOS dla lasów tropikalnych
  Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
 • marrant 21.06.13, 08:57
  Rozważamy wstawienie na forum i w portalach "Najczęściej komentowane". W innych serwisach ta forma komentarzy się sprawdza dość dobrze i jest bardziej czytelna dla użytkowników, którzy nie znają naszego forum.
 • dociek 16.10.13, 18:34
  Do dupy z takimi zmianami. Kiedyś Gazeta reprezentowała jakiś poziom, a teraz ma tak denny, że nawet boi się własnego forum.
  --
  Dwaj mali Indianie i jaja już są
 • tajnos.agentos 16.10.13, 19:49
  dociek napisał:

  > Do dupy z takimi zmianami. Kiedyś Gazeta reprezentowała jakiś poziom, a teraz m
  > a tak denny, że nawet boi się własnego forum.

  Chyba o to właśnie chodzi. Gazecianym "pistolecikom" brakuje talentu, elementarnej wiedzy oraz umiejętności sprawnego posługiwania się językiem polskim, ile można było znosić drwiny użytkowników forów? Jak w takich warunkach pracować??? :)))
  --
  Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
 • bazzyll 22.10.13, 11:31
  Po prostu - mówiąc brutalnie - Gazeta Wyborcza powoli kończy się! Systematycznie spada sprzedaż, a więc i nakład. W konsekwencji zmniejsza się tzw. target (hipotetyczni odbiorcy reklam), a zatem i liczba reklamodawców oraz przychody z reklam. Agora od długiego czasu ma fatalne wyniki ekonomiczne, czego skutkiem jest "obcinanie własnego ogona po kawałku", czyli coraz bardziej drastyczne oszczędności na wszystkim: płacach (coraz gorsi, ale tańsi dziennikarze), kosztach materiałowych, technicznych itd. Forum zawierające jedynie komentarze jest o wiele tańsze niż forum "drzewiaste", a ponadto łatwiej je kontrolować i uzyskiwać pożądany efekt polityczny. Pomimo to GW wciąż traci niegdysiejszą pozycję najbardziej opiniotwórczej gazety codziennej, wypierana zarówno przez brukowce (Fakt, Super Express) jak i rosnącą w siłę prasę katolicko - nacjonalistyczną (Nasz Dziennik, Gazeta Polska Codziennie).
  Wszystko to skutek ewolucji poglądów polskiego społeczeństwa w stronę populizmu, jako wynik coraz bardziej drastycznych różnic społeczno - ekonomicznych, dalszego bogacenia się bogatych i systematycznej pauperyzacji biedniejszych. Sekundując wciąż środowiskom liberalno - kapitalistycznym Gazeta traci systematycznie "elektorat", gdyż liczebność tych środowisk nieuchronnie kurczy się. Traci też, niestety, czytelników wśród tzw. klasy średniej, czyli w warunkach polskich środowisk urzędniczo - inteligenckich, które - na tle grupy właścicieli i menedżerów - również wypadają ekonomicznie coraz bardziej blado.
  Nie chcę być Kasandrą, ale wydaje mi się, że jeśli właściciele Agory nie dokonają jakichś gruntowniejszych przewartościowań w linii programowej i polityce redakcyjnej GW, to będzie ona "obsuwała się" nadal na rynku czytelniczym i za sprawą tzw. sprzężenia zwrotnego zamierała.

  --
  Religie są po to aby wierni wiedzieli kogo mają nienawidzić. (Woody Allen)
 • iberia.pl 26.06.13, 14:25
  tym swoim nowatorskim pomyslem komentarzy tylko pod artykulem zmaiast na forum strzelacie sobie w stope, ruch na forach zamiera-naprawde tego nie widziecie?
  --
  www.fauna.rsl.pl/
  forum.gazeta.pl/forum/f,51391,EGIPT_porady_Egiptomaniakow_.html
 • Gość: Maxx IP: 173.233.219.* 16.10.13, 18:56
  A moze owe fora GW nie sa juz potrzebne? Moze zalatwiaja problem "kilkalnosci" w jakis inny sposob??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka