Dodaj do ulubionych

zalogowano: undefined

03.02.14, 19:31
Mam dziś, może od wczoraj, taki dziwny problem: kiedy loguję się w celu skomentowania tekstów na katowice.gazeta.pl, po wpisaniu hasła (do niepamiętania haseł przez mechanizm logowania już dawno się przyzwyczaiłem), pokazuje, że zalogowany jest "undefined".
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3588829,2,1,undefined.html
Efekt występuje po Chrome (wersja 32), pod FF jestem się w stanie zalogować normalnie. Na wyborcza.pl, wyborcza.biz czy wiadomosci.gazeta.pl, loguje mnie normalnie także pod Chrome.

--
weiss, rot, gelb, blau
SOS dla lasów tropikalnych
Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane ; Limerycznie
  • bartoszcze 04.02.14, 08:40
    ...ale chciałem tylko dodać, że wobec nowego systemu czytelnictwa problemy z komentowaniem mogą się stać zupełnie nieistotne.

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • marrant 04.02.14, 11:45
    Zalogowało dobrze - źle wyświetliło. To pierwszy błąd tego typu. Postaramy się go odtworzyć. Czy to się powtarza przy każdym logowaniu?
  • bartoszcze 04.02.14, 11:52
    Wczoraj powtarzało regularnie. Tylko na lokalnych i tylko pod Chrome.
    Dzisiaj... nie sprawdzę, gdyż wyczerpałem limit miesięczny...

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • bartoszcze 05.02.14, 09:39
    Minutę temu logowałem się pod jednym z tekstów na Gazeta.pl Katowice i jestem undefined.
    Eksperymentalnie właśnie spróbowałem się jeszcze zalogować nickiem stalinogrod.os i efekt ten sam.

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • bartoszcze 05.02.14, 09:43
    To samo przed sekundą na Warszawie. I na Wrocławiu.
    Z kolei na Bydgoszczy po wprowadzeniu hasła nadal traktowało mnie jako niezalogowanego (ale tam chyba inny moduł logowania jest, bez opcji FB i G+)

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • a_chacun_son_paradis 27.02.14, 13:30
    Udało się odtworzyć ten błąd ?
    Czy zgłosił się ktoś jeszcze z takim problemem, czy jest to jednostkowy przypadek ?
    --
    Jak pisać, żeby wszyscy zrozumieli
  • kasi.aa 27.02.14, 14:31
    Niestety nie. Nie mamy podobnych zgłoszeń. Wciąż staramy się błąd powtórzyć, korespondujemy z bartoszcze w tej sprawie.
  • bartoszcze 27.02.14, 23:35
    jak pisałem dziś w tym wątku - rano undefined się pojawiało, ale nie przeszkadzało w przyjmowaniu komentarzy, wieczorem już nie występuje, a nawet komentarz potrafi zacząć się wyświetlać w normalnym czasie (czyli w zasadzie zaraz), "naprawiło się" też z komentarzami profilem FB (osobny wątek)

pewne uwagi prześlę mailem i będę czujny, mam zanotowaną procedurę sprawdzającą na wypadek ponownego wystąpienia

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • bartoszcze 28.02.14, 00:01
    "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" - na lokalnym nie występuje, za to jest na wiadomościach (szczegóły w mailu).

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • bartoszcze 13.02.14, 22:50
    Chciałem tylko powiedzieć że nie dość że się powtarza w dalszym ciągu, to dziś rozniosło się na Firefoxa.

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • bartoszcze 27.02.14, 07:16
    Dziś undefined było też na wiadomości.gazeta.pl, ale komentarze przyjęło i tam, i na lokalnym.

--
    weiss, rot, gelb, blau

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.