Dodaj do ulubionych

lubię te wasze notyfikacje

26.05.14, 12:56
nareszcie zmiana na lepsze, dziękuję!
  • misterni 26.05.14, 14:46
    Tyle, że nie działają jak powinny - bardzo często powiadomień po prostu nie ma, zrypała się grafika i jest narzucone wątek rozwinięty przy wchodzeniu przez notyfikacje.
    Więc alboś ślepa, alboś klaka ;)
    --
    Misterni
  • marrant 26.05.14, 18:25
    Tu opisałam jak to działać powinno.
    Jeżeli są jakieś odstępstwa od normy, to prosiłabym jak wyżej:)

To ma Wam pomóc, więc wszelkie uwagi są naprawdę mile widziane. Postaramy się poprawić błędy jak najszybciej.

• misterni 27.05.14, 15:12
    Zabawna jesteś. Miałabym wysyłać linki do każdego wątku, którego dotyczy wadliwa notyfikacja?
    Po prostu zróbcie, żeby działało jak trzeba.
    Screeny wysłałam w piątek lub w czwartek, i nie dostałam nawet odpowiedzi, nie mówiąc już o poprawie.
    --
    Misterni
  • sfornarina 27.05.14, 23:24
    > Zabawna jesteś. Miałabym wysyłać linki do każdego wątku, którego dotyczy wadliw
    > a notyfikacja?
    > Po prostu zróbcie, żeby działało jak trzeba.

To chyba dlatego, że czerwona jedynka lub dwójka świecą się tylko raz. Jak już raz klikniesz w "Wątki", czerwony numerek znika. Naturalnie potem klikasz na wygranatowany wątek, w którym jest nowy wpis , zaglądasz tam i zapominasz o tym, że wygranatowanych wątków z nowymi wpisami było więcej - bo czerwony numerek już się nie wyświetla.
    Chyba tak to działa...

Ale zgadzam się, że czasem coś nie gra, coś się wygranatowuje mimo iż już to przeczytałam.

I oczywiście jeśli wejdę w ulubione forum bez używania notyfikacji i przeczytam wątek w którym coś by dodane, notyfikacja tego nie zauważa i dalej wygranatowuje, mimo iż ja tam byłam.

Ogólnie pomysł całkiem niezły, ale z realizacją kiepsko, bo jak na razie jest zbyt wiele dziur.

--
    It's important for me to create trends and not to follow them. I know that sounds arrogant, but I'm afraid of competition so it's vital I know what my competitors are doing so that I can do something else. (Alain Ducasse)
  • misterni 28.05.14, 08:22
    Często jest tak, że pojawia się 1 czy 2, albo nic się nie pojawia, zaglądam, a nowe posty są w 10 wątkach. No to chyba jest coś nie tak.

--
    Misterni
  • kornel-1 27.05.14, 08:15
    misterni napisała:

> Tyle, że nie działają jak powinny - bardzo często powiadomień po prostu nie ma,

Nie ma, gdy użytkownik niezalogowany. Albo pisał post bez logowania :)

Kornel
    --
    "Kornel: moje podróże" Ostatnie: "Cypr 2013"
  • misterni 27.05.14, 15:19
    Oczywiste jest,że pisze o sytuacji, gdy jestem zalogowana. Nie korzystam z for, na których można pisać bez logowania.
    --
    Misterni
  • kornel-1 27.05.14, 16:33
    Nie pozostaje mi nic innego, jak wyrazić współczucie, że doświadczasz sytuacji innej niż ja. Do mnie powia.. ehm, notyfikacje dochodzą.

Kornel
  • misterni 27.05.14, 16:35
    Nie tylko ja doświadczam.
    --
    Misterni
  • marrant 26.05.14, 18:25
    Miód na me uszy:)
  • wampir-wampir 26.05.14, 22:44
    Poprawcie layout ramki. Szans na powrót ulubionych wątków w dawne miejsce pewnie nie ma przez ten nowy idiotyzm. Cóż, mówi się trudno...
    Nic więcej poprawiać nie musicie. Czerwona cyferka szczęśliwie już się nie pojawia, więc nie będzie mi trudno nie zauważać gazecianych "udogodnień". Pozdrawiam :-)))
    --
    panna Klara i panna Rajmunda
  • Gość: = IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.14, 00:00
    Za przeproszeniem stosunek zadowolonych do niezadowolonych jest jak u kulawej Temidy ;)
  • stefan4 27.05.14, 00:25
    = :
    > Za przeproszeniem stosunek zadowolonych do niezadowolonych jest jak u kulawej
    > Temidy ;)

Jednak radość z pojedynczego nawróconego grzesznika jest wielka. Tak działa Niebo i my, małe żuczki, nic na to nie możemy.

- Stefan

--
    Zwalczaj biurokrację!
  • beata_ 08.06.14, 13:06
    Wkurza mnie, że ktoś traktuje mnie jak półgłówka, który nie wie w jakim wątku się udzielał!
    Skoro wyłączam powiadamianie mailowe o nowych wpisach w danym wątku, to znaczy że jakiekolwiek powiadamianie nie jest mi potrzebne.
    To chyba jasne - przynajmniej dla myślących osób. Dla automatów, jak widać nie... i dlatego nie znoszę automatów. :-///

--
    Nigdy...!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.