Dodaj do ulubionych

Nieoczekiwana zmiana strony

02.09.19, 14:35
Wpisy mam posortowane "od najnowszego".

Czasem (1 na 30?) zdarza się tak, że po wysłaniu odpowiedzi na wpis z pierwszej strony, wyświetlone zostają wpisy z drugiej strony. Jestem bez przyczyny przenoszony na stronę numer 2. No i muszę wracać na pierwszą.

Niby drobiazg, ale upierdliwy. Może można coś z tym łatwo zrobić? Żadnych zależności nie zauważyłem.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • marrant 02.09.19, 16:18
    Domyślne stronnicowanie jest po drzewku. Jeżeli w logice drzewka post znajduje się na innej stronie, to na tą stronę jesteś przenoszony. Forum jest zaprojektowane pod 90% ludzi używających drzewka i nałożenie na to kolejnej logiki może stanowić problem. Zapytam czy da się tą kwestię łatwo rozwiązać, ale nic nie mogę obiecać.
  • wariant_b 02.09.19, 21:52
    marrant napisała:
    > Zapytam czy da się tą kwestię łatwo rozwiązać, ale nic nie mogę obiecać.

Skoro udało się zepsuć, coś co przez lata działało bez problemów, to pewnie samo się nie naprawi.
    Ktoś, kto zlecił to psucie, będzie musiał zlecić poprawki.

Przy okazji - czy przejście z "Od najnowszego" do "Drzewko" koniecznie musi być przez "Od najstarszego"?
    A jeśli uda się przejść do widoku "Drzewko", to czy koniecznie wybierając kolejną stronę tego widoku
    musimy być ponownie przerzucani na swój widok domyślny, czyli "Od najnowszego". Czy linki do postów,
    które przez lata funkcjonowały poprawnie, muszą teraz prowadzić do strony, na której nie ma szukanego postu?
    Przyznam, że otwieranie wątku w dwóch przeglądarkach - w jednej zalogowanej ("Od najnowszego")
    w drugiej bez logowania (domyślne "Drzewko") żeby coś znaleźć, jest strasznie upierdliwe i denerwujące.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka