Dodaj do ulubionych

Wolalbym aby mniej o mnie dbano :O)

03.09.19, 05:04
Drogi Użytkowniku!
Przez naciśnięcie AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU lub zamknięcie tego komunikatu bez zmian w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę... (...).

Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. (...)
**
No i bardzo ladnie tylko teraz, po tych "usprawnieniach" kazdorazowe przechodzenie ze strony na strone zajmuje mi kilkakrotnie dluzej niz przed "udogodnieniem". To samo ogloszenie w kolorze zielonym musze ogladac setki razy podczas jednej sesji. Ponadto czesto kilkam i klikam na "AKCEPTUJE" a to, cholera, nie dziala. Samo zwiekszenie czestotliwosci klikania jeszcze bym jakos zniosl... Gdyby to jeszcze chodzilo jak nalezy.

Postuluje zatem o przywrocenie tego starego i mniej troskliwego systemu, bo aktualny - wyglada na to - wymyslono w celu zniechecenia mnie do bywania na forum.

Mowilem o forum Aquanet. Na tym widze znacznie mniej tego urzedowego spamu.
Edytor zaawansowany
  • wariant_b 03.09.19, 07:49
    Zadbaj sam o siebie. Wyłącz opcję blokowania plików cookies firm trzecich.

W różnych przeglądarkach może się to nazywać różnie, np.
    Firefox: ciasteczka zewnętrznych witryn (w Prywatność i bezpieczeństwo | Blokowanie treści)
    Chrome: Blokuj pliki cookie innych firm (w Prywatność i bezpieczeństwo | Ustawienia witryn | Pliki cookie)
    Opera: podobnie jak Chrome
    Vivaldi: Ciasteczka firm trzecich (Prywatność | Ciasteczka firm trzecich)

Administracja chyba nie używa najpopularniejszych przeglądarek, więc nic nie wie o problemie.
    Ja sam używam jednej przeglądarki z ustawieniami specjalnie do stron gazety.
    Pozostałe witryny oglądam w innej przeglądarce.
  • kasi.aa 03.09.19, 16:09
    Jakiej używasz przeglądarki? Sprawdź proszę, czy przeglądarka nie ma ustawionego kasowania ciasteczek.
  • wariant_b 03.09.19, 22:48
    > Jakiej używasz przeglądarki?

Kasieńko - prawie wszystkie przeglądarki od pewnego czasu blokują ciasteczka firm trzecich.
    Jest to w tej chwili standard i dziwne jest dlaczego u niektórych jeszcze nie wystąpił problem.
    Zapewne tylko dlatego, że dawno temu, kiedy ustawienia domyślne były inne, zainstalowali
    swoją przeglądarkę i jeszcze jej dotychczas nie resetowali, nie przeinstalowywali i nie zmieniali
    komputera lub systemu operacyjnego. Więc wytłumacz waszym specom od RODO, że firma
    gazeta.pl nie jest dla innych tym samym co agora.pl i ciasteczka z rodo.agora.pl na stronie
    forum.gazeta.pl będą blokowane czy tego chcecie, czy nie i zwalanie winy na userów nie pomoże.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka