Dodaj do ulubionych

ostrzezenie przed gazeta.pl

09.11.19, 06:45
wyskakuje mi takie:
09.11.2019 16.31.48 Blocked an advertisement website or a URL that can be used by criminals to damage your computer or personal data cozytech.biz/metric/?mid=&wid=52096&sid=&tid=7854&rid=BEFORE_OPTOUT_REQ&t=1573216171688 Object: cozytech.biz/metric/?mid=&wid=52096&sid=&tid=7854&rid=BEFORE_OPTOUT_REQ&t=1573216171688 Object type: URL Application: Firefox Time: 9/11/2019 16:31
ja tam Kasperskiemu wierze bardziej niz cozytech.biz.
Zrobcie cos z tym.

--
Government is the great fiction, through which everybody endeavors to live at the expense of everybody else.
Obserwuj wątek
      • wariant_b Re: ostrzezenie przed gazeta.pl 09.11.19, 11:36
        Wujek google podpowiada, że coś takiego przyczepiło się do kraków.wyborcza.pl
        i zostało zapamiętane, ale w aktualnie pobranych stronach nie widzę już tego linku.

Może to jakaś durna reklama z przeszłości albo mój Firefox sam to wyciął wbudowanym
        filtrem do ochrony przed śledzeniem. Adblocka mam chwilowo wyłączonego, żeby
        nie ingerował mi w nowy wygląd postów, a i tak sam FF tnie większość reklam.
        Sprawdź u siebie i ewentualnie daj link do strony gazetowej, na której to masz.
        • student_zebrak Re: ostrzezenie przed gazeta.pl 09.11.19, 13:46
          Trwalo ok 3 godzin, do 9 z groszami czasu warszawskiego. Teraz juz sie nie pokazuje. A pokazywalo sie na glownej 0,0. Adblock na miejscu, FF takze pelna kurtyna. Raportowal Kasperski Internet Security 2020 z najnowszymi bazami.

--
          Everyone wants to live at the expense of the state. They forget that the state wants to live at the expense of everyone.
      • student_zebrak Re: ostrzezenie przed gazeta.pl 17.11.19, 12:45
        Poki co, cisza. Byl jeden przypadek, stad panika. Z drugiej strony - pozostawienie otwartej strony gazety i brak aktywnosci powoduje ruch w interesie - FF, KAV p[racuja pelna para, wiatrak na karcie graficznej studzi efekt cieplarniany, prawie jakby kopal bitkojny. Inne strony tego nie robia. System Explorer raportuje zwiekszona aktywnosc CPU, glownie dwie, trzy instancje firefox. exe plus kasperski, czasem tylko dochodzi dwm.exe

--
        Government is the great fiction, through which everybody endeavors to live at the expense of everybody else.
        • m.y.q.2 Re: ostrzezenie przed gazeta.pl 25.11.19, 13:56
          Od kilku dni, w czasie lektury Wyborczej, a właściwie podczas wychodzenia z niej, wyświetla mi się komunikat, że urządzenie zostało zainfekowane wirusem. Mój program antywirusowy Kaspersky Internet security twierdzi, że wszystko w porządku.
          Kiedy klikam w przycisk komunikatu - zlikwiduj wirusa - ten odsyła mnie do programu antywirusowego w sklepie play.
          Myślę, że to swoista reklama, ale czy mam rację? Zamieszczam zrzut ekranu.

--
          Wierzę tylko w zdementowane wiadomości.
          Winston Churchill

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka