Dodaj do ulubionych

Przeczytane i nieprzeczytane wpisy + inne poprawki

15.11.19, 12:07
Przede wszystkim dzięki za Wasz feedback oraz cierpliwość w oczekiwaniu na poprawki.
Z najważniejszych: działa już wyświetlanie wpisów przeczytanych/nieprzeczytanych oraz podgląd. Poprawiliśmy też szereg drobniejszych błędów.

Ewentualne problemy zgłaszajcie proszę w tym wątku lub na forum@agora.pl
Obserwuj wątek
    • six_a Re: Przeczytane i nieprzeczytane wpisy + inne pop 19.11.19, 22:23
      ja proszę, żeby zrobić rzeczywiste rozwijanie wątku.
      jeśli jest główny wpis, a do niego same odpowiedzi i brak odpowiedzi do tych odpowiedzi, to nic się nie rozwija.
      co to jest za rozwijanie, które rozwija dopiero trzecią gałąź, przecież to jest kompletnie bez sensu. widać czyjąś odpowiedź, a nie widać, do czego ona w ogóle jest.
      jak to rozwijanie tak ma wyglądać, to może je usunąć, bo jest zbyteczne.
      rozwija się po to, żeby widzieć post wyjściowy i wszystkie odpowiedzi niezależnie od stopnia rozgałęzienia.

--
      rewinder
        • stefan4 Re: Przeczytane i nieprzeczytane wpisy + inne pop 20.11.19, 12:40
          kasi.aa:
          > "Rozwiń dyskusję" rozwija wszystkie wpisy w wątku

Ja zrozumiałem, o co wnioskowała Six_A, chociaż na codzień zajmuję się czymś innym. Dlaczego Ty nie rozumiesz, chociaż to jest Twój zawód?

Wejdź na jakąś stronę Forum z rozbudowaną dyskusją i naciśnij ,,ROZWIŃ DYSKUSJĘ'', a potem przyjrzyj się, co nie zostało rozwinięte. Wtedy zrozumiesz.

Nawet w niniejszym dość krótkim wątku nierozwinięte pozostają dwie wypowiedzi: asia-loi i trusiaa. Jak ktoś jeszcze coś odpowie bezpośrednio na Twój post rozpoczynający wątek, to również nie zostanie rozwinięty.

- Stefan

--
          Zwalczaj biurokrację!
          • wariant_b Re: Przeczytane i nieprzeczytane wpisy + inne pop 20.11.19, 14:32
            stefan4 napisał:
            > Nawet w niniejszym dość krótkim wątku nierozwinięte pozostają dwie wypowiedzi: asia-loi i trusiaa.

To u mnie takiego zachowania nie ma. Muszę się najpierw wylogować, żeby przejść do widoku
            zwiniętego drzewka (domyślnie mam rozwinięte od najnowszego), potem wyklikać posty asia-loi
            i trusiaa by zostały oznaczone jako "przeczytane" i dopiero wtedy mam efekt o którym piszesz.

Przy normalnym użytkowaniu oczywiście nie korzystam z dobrodziejstw rozwijania i oznaczania,
            ale przejście do widoku drzewka, zwinięcie i rozwinięcie wyświetla poprawnie wszystkie posty,
            niezależnie od tego, czy oznaczyłem je jako przeczytane, czy usunąłem takowe oznaczenie.

Wydaje się, że kombinacji powinno być trochę więcej, więc może ktoś zaskoczy nas opisem
            jeszcze innych efektów działania tych skryptów javy.
          • kasi.aa Re: Przeczytane i nieprzeczytane wpisy + inne pop 20.11.19, 14:52
            Jeżeli przez 'co nie zostało rozwinięte' masz na myśli to, co jest z góry domyślnie rozwinięte, a przez to nieodznaczone jako przeczytane, to tak właśnie działa domyślne rozwijanie drzewka, nie od dziś. Wszystko zależy od ustawień sortowania wpisów, widoku wątku i jakie manewry w międzyczasie się wykonuje, jak pisze wariant_b.

Bez szczegółów mogę tylko domyślać się, o co może chodzić, a "rozwiń/zwiń dyskusję" powinien w każdym z tych przypadków zadziałać poprawnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka