Dodaj do ulubionych

Durny pasek nie do usunięcia

14.01.20, 12:40
Czy GW mogłaby uprzejmie potraktować swoich czytelników (i prenumeratorów) poważnie?
Chcę sobie czytać forum, wyskakuje mi debilny pasek, którego nie można zamknąć i nie da się go pozbyć. Kliknięcie w niego powoduje otwarcie strony, do której odsyła, a po powrocie, albo ponownym otwarciu to g...o pojawia się znowu. Adblock tego nie chwyta, mam uruchomiony na stałe, próbowałam też konkretnie ten pasek Adblockiem potraktować.
Naprawdę trzeba aż tak namolnie? Żeby choć miało toto krzyżyk do zamknięci, ale nie, po co, chciałaś czytać, czytaj, to co my uważamy za stosowne, a jak nie chcesz, to jesteś pokarana głupim paskiem zasłaniającym kawałek strony, która Cię interesuje. A nie, wróć, nawet jak otworzysz toto, to i tak pasek będziesz mieć...
Po to sobie płacę abonament, żeby samodzielnie wybierać treści do czytania, a nie czytać to, co gazeta uważa za stosowne. Nic mnie nie obchodzi jiu-jitsu, czemu nie mogę tego zamknąć? I czemu w ogóle to mi się pojawia?

--
"To jest tylko smutne miasteczko, ono sobie kiedyś pojedzie" - W.Młynarski
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Durny pasek nie do usunięcia 14.01.20, 21:30
      Wydaje mi się, że jednak pasek też da się zablokować.

Jak na złość, w tych przeglądarkach, w których nie blokuję niechcianych elementów stron,
      zamiast paska dzisiaj pojawia mi się niemniej idiotyczna belka, więc nie mogę wprost podać
      stosownego wpisu do ABP. Ale spróbuj dodać własny filtr i wskazać pasek - powinno się udać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka