Dodaj do ulubionych

wypożyczalnia samochodów Warszawa www.89zl.pl

14.07.10, 12:14
Zajmujemy się wynajmem nowych samochodów MITSUBISHI COLT na terenie miasta Warszawa, gwarantując stałą cenę
wynajmu 89 zł brutto ( cena zawiera podatek VAT 22% ) za 1dobę użytkowania (24H).
Wszystkie samochody posiadają klimatyzacje AC oraz pełne ubezpieczenie w
standardzie bez żadnych dopłat.
Tylko u Nas jest CAŁKOWICIE zniesiony limit kilometrów.
U Nas możesz również wynając auto zastępcze na czas naprawy swojego pojazdu.
Zapewniamy kompletny wachlarz usług związanych z wynajmem samochodów.
W prosty i szybki sposób zarezerwujesz u Nas samochód - przyjmujemy płatności ON
LINE.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
wypożyczalnia samochodów
www.89zl.pl
888 155 888
wynajem aut
www.wypozycz.auto.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: ro IP: *.dynamic.mm.pl 27.09.11, 11:09
    Ciekawe czy płaci alimenty na dziecko ???
  • Gość: pirat IP: *.play-internet.pl 12.10.11, 20:35
    za dużo przecinków analfabeto !!! myślę że, nie sypiasz !!! Prowadzisz ryzykowny, zakłamany biznes i boisz się że, ktoś ci depcze po piętach !!!
  • Gość: artcar IP: *.play-internet.pl 21.10.11, 15:23
    witam
    Nie odbiera pan od nas telefonów przecież napisał pan nam oświadczenie że, spłaci dług do 15.10.2011 . Nie odpuścimy tych pieniędzy jak inni mój adwokat już wszczął postępowanie na drodze cywilnej
  • Gość: xxx IP: 212.87.241.* 13.12.11, 09:46
    Zapraszam wszystkich poszkodowanych do składania zeznań na ul.Żytniej 36 w Warszawie w wydziale przestępstw gospodarczych,właśnie zbierane są informacje na temat poszkodowanych przez tego pana.
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 13.12.11, 11:08
    Sprawie teraz przejmuje wydział do walki z przeciwko mieniu podaje nr (22)6036798 czym bedzie nas wiecej tym aktulnie duża szansa zakończyć jego kariere
  • Gość: Gosc IP: 193.194.132.* 13.12.11, 12:01
    WITAM , czy nalezy sie zglosic sie do jakiej konkretnej osoby , czy jest jakis nr sprawy?
    Raz juz byly skladane zeznania przeciw temu panu w lutym 2010 ale nic nie wyszlo ... okazl sie za malo szkodliwy !
    Moze tym razem bedzie jakas sprawiedliwosc !!!Nie nalezy sie zniechecac bo wlasnie takie osobniki to wykorzystuja i nadal bezkarnie oszukuja. Ja na pewno sie zglosze >
  • Gość: art.car IP: *.play-internet.pl 13.12.11, 12:15
    witam
    już dzwoniłam na żytnią na razie nikt jeszcze nie był . Pani z którą , rozmawiałam powiedziała że, nie ma problemu osoba która, przyjdzie pierwsza nada numer sprawie
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 13.12.11, 13:55
    Sprawa jest zgloszona ale jeszcze nie ma nr sp dzis badz jutro ja uzyska prosze mowic ze w sprawie wymuszenia kredytow badz zaliczek oraz tego co panstwo macie jak bede mial nr sprawy to podam zglaszajcie sie panstwo ja zglomadzilem kilka dowod w sprawie jest duza szansa aby go wkoncu raz a poszadnie skazac i osadzic za to co robi
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 14.12.11, 11:19
    A wiec prosze wszystkich o kontakt do pani Katarzyny Konopko nr (22)6037123 nr sprawy WMI9865/11 duze i to rzymska jedynka tak mi podawano wiec prosze mowic wm rzymska jedyna wkoncu go usiedla
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 23.12.11, 09:04
    Kontaktowal sie ktos z komisariatem na zytniej?
  • Gość: GOSC IP: 193.194.132.* 17.01.12, 12:20

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka