Gazeta.pl   Forum   Gospodarka   Gospodarka   Re: Kompletnie nie zrozumiałeś... nie chodzi o n...

Komentarze do artykułu

Otwarto najdłuższy gazociąg świata z Azji Środkowej do Chin

W niespełna trzy lata Chińczycy zbudowali najdłuższy gazociąg świata do Turkmenistanu, wyprzedzając Europę, która wciąż marzy o konkurencji azjatyckiego gazu dla Gazpromu.

Re: Kompletnie nie zrozumiałeś... nie chodzi o na

Autor: Gość: pogromcabzdur IP: *.static.petrus.pl 15.12.09, 17:10
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Wytlumacz ta oczywistosc "patriotom"
To co robicie nazywa sie prawdziwa DYWERSYFIKACJA, do tego dojda rurociagi do primorskiego kraju, a tam czekaja rynki japonski, koreanski, amerykanski a nawet indyjski;) niezle
Choc narazie chinczyki placa niezadowalajaca cene ale to sie niebawem zmieni i GLUPI JEWROPEJSKI SOJUZ zostanie na lodzie
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.