Dodaj do ulubionych

Eksperci: zostawcie Warszawę razem z Mazowszem

IP: 217.98.20.* 29.10.10, 23:23
Po co w ogóle zajmować się i komentować projekcje chorego umysłu jarkacza? Ten człowiek-demolka powinien być izolowany nie tylko od życia politycznego, ale od ludzi w ogóle. Nikt tyle nie narobił zła w PL po '89 roku, co ten kaczy gnom. Potrafił skłócić niemal wszystkich ze wszystkimi, i to jest jedyna jego "umiejętność" - jeśli tak to można nazwać...
Edytor zaawansowany
  • Gość: ace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 08:49
    gdyby wydzielić pis z Polski to moglibyśmy normalnie żyć

ale póki co, bezmózgi pis niech zajmią się 'modlitwą', krzyżami, marszami i włażeniem w d u p ę rydzolowi a od gospodarki won, durne gnojki
  • Gość: Tymbalik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.10, 10:13
    Ta sekta powinna być zdelegalizowana i wtedy w jej miejsca mogła by powstać normalna opozycja ... na dodatek to uzębienie ...
    www.youtube.com/watch?v=-pGPYdxhj9k
  • adam81w 30.10.10, 11:05
    Nie wydzielać. Nawet jakby się to opłacało ekonomicznie. Co to za pomysły? Kasa się tylko liczy a symboliczna wartość? Warszawa to Mazowsze. Nie cudujcie. W innych krajach wydzielają i teraz żałują.
    --
    www.polskaflaga.pl/
    o ruchach ślązakowskich
    host.blog.pl/
  • Gość: Tymbalik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.10, 12:49
    A jak obsadzisz wszystkich kolegów królika na stołkach, na których PO-wcy trzymaja swoich i wszystko wskazuje na to, że ten stan będzie trwał (zakładam, że HGW wygra w Stolycy)
    Kiedyś był Piskorski ze swym słynnym 'fartem w kasynach', poźniej budowali mosty.
    PiS to sekta, ale na całe nieszczęście PO to żadna partyja również!
  • Gość: Knut IP: 79.110.206.* 30.10.10, 11:43
    Warszawa korzysta jednak w bardzo małym stopniu z RPO WM

Kłamstwo!
    radomir.blox.pl/2010/08/Kluczowe-pieniadze-czyli-znowu-o-sprawiedliwosci.html
  • Gość: Sam IP: 83.1.60.* 30.10.10, 11:50
    Nigdy w życiu !!!.
    Ten pomysł to twór chorego umysłu.
    Ja jako mieszkaniec podwarszawskiej miejscowości pracujący w warszawie zostałbym odcięty od warszawskiej służby zdrowia, warszawskich przedszkoli i szkół do których chodzi moja córka i syn.
    Mam dość słuchania tych Pisowskich bzdur, dość tej formacji i jej niezrównowazonego szefa.
  • olias 30.10.10, 11:56
    zaraz się rozpłaczę nad losem biednych warszawiaków, którzy cierpią biedę, zarabiają grosze, nie dostają furmankami forsy unijnej i utrzymują całą Polskę łącznie z moją skromną osobą.
  • hugow 30.10.10, 13:49
    251 osób z sąsiednich gmin - to w rzeczywistości Warszawiacy którzy wynieśli się na wieś
    --
    [ rdir.pl/wahml | rdir.pl/wahh8 | rdir.pl/waheb | rdir.pl/wahd0 | rdir.pl/wfzgb ] --
    Serdecznie pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
    rdir.pl/r4kd2
    rdir.pl/r4y1x
  • prac124 30.10.10, 14:11
    Zniszczenie reformy administracyjnej nie jest wcale złem. Od początku ten kształt administracyjny był g.. wart. Chodziło o zachowanie za wszelką cenę 17 wojewódzkich ośrodków UB. Sygnalizowałem ten problem Premierowi Buzkowi w swoim czasie, ale go zlekceważył.
    W reformie administracyjnej kraju powinno być wyodrębnione 8 silnych regionów gospodarczych z daleko idącą samorządnością. Przykładowo planowanie remontu dróg zarówno dla Szczecina, jak Leska przez tę samą jednostkę centralną jest kosztownym głupim rozwiązaniem. Oni fizycznie nie mogą dobrze wykonywać swojej pracy. To też nikt nie wymaga, by ją wykonywali dobrze. Za skutki złej roboty płacimy my wszyscy.
    Czy Warszawa będzie w Mazowieckim, czy oddzielnie, to niema znaczenia. Znaczenie ma tylko rozmieszczenie ośrodków decyzyjnych.
  • Gość: Tymbalik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.10, 15:44
    Czyli co, kolejna reforma administracyjna? Polska ma chyba rekord świata w tej dziedzinie, ale Niskiemu nie o to chodziło, żeby coś zreformować: to jedno z przedwyborczych dań dla i tak już malejącej grupy ich sympatyków. Czy wierzysz, że ci ludzie mają jakiekolwiek pojęcie w tym czy innym temacie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka