Dodaj do ulubionych

4 mln zł kary dla PZU za wprowadzanie klientów ...

IP: *.acn.waw.pl 21.12.10, 21:49
Ja sie tak zastanawiam, kto jeszcze idzie do PZU? Ludzie starsi tak, z przyzwyczajenia. Aczkolwiek, naszczescie, mojego ojca sie dalo namowic na zmiane 'operatora' ubezpieczenia jego samochodu. Przemowily pieniadze :) (taniej) oraz to ze mu pokazalem jak zmienic 'operatora' i nie jest to trudne. Placi mniej, a i przyzwyczajenie udalo sie wykorzenic.
Edytor zaawansowany
  • tcwtcw 23.12.10, 01:11
    No dokladnie kolego wyjales mi to z ust !! Ja sie tez pytam: jakim to trzeba byc debilem, zeby sie ube3zpieczac obecnie w PZU, ludzie ruszcie tylki i glowy, chyba ze macie duuuuzo kasy i lubicie przeplacac i na koniec nie dostac jeszcze wyplaty naleznego odszkodowania.
  • Gość: Monster_fuck IP: *.dsl.bell.ca 30.12.10, 00:25
    Jak przetrwała Wieczerzaka, Maryjana i Buzka to tej firmie już nic nie zaszkodzi ... przedziwny kraj!
  • marac 27.12.10, 04:43
    Jebanani złodzieje.
    A frajerzy, którzy myślą, że inni ubezpieczyciele złodziejami nie są, mają poziom naiwności przekraczający wszelkie dopuszczalne normy. Ubezpieczyciel kradnie tak jak polityk kłamie a pismak jest ignorantem. I w przeciwieństwie do polityków i pismaków, tutaj wyjątki raczej się nie zdarzają.
    --
    "despair and deception, love's ugly little twins
    came a-knocking on my door - I let them in"
    www.youtube.com/watch?v=H6QwJUBCXu0
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 09:02
    PZU okrada innych,aby wypłacać policjantom za wszystko.U policjantów nie sprawdza się ,jaki to był zawał.Za pobyt w sanatorium wypłaca się kilka tysięcy,a pozostałym zero.Zwykli jadą na turnus 21 dniowy,policjant na L4 bywa, i na 40 dni.PZU wypłaca mu wtedy ponad 4 tys.zł.Nikt nie dolicza do pensji policjantów tego co sponsoruje mu PZU.Dla nich są specjalne programy ubezpieczeniowe. Wypłaty świadczeń z tych programów są o wiele wyższe niż dla pozostałych.Składka z aubezpieczenie jest niższa niż dla "zwykłych"I to właśnie dlatego ta złodziejska firma musi sobie odbić na innych.Wszyscy ubezpieczeni powinni wiedzieć,co dzieje się z ich składkami.ale pzu o tym nie informuje.
  • zbiorowepozwy 30.12.10, 00:06
    ZbiorowePozwy.org organizuje pozew zbiorowy przeciwko PZU Życie w celu odzyskania należnych odszkodowań z tytułu zawału. Koszty pozwu zbiorowego są znacznie mniejsze niż koszty postępowania indywidualnego, dlatego warto dołączyć do grupy. Można to zrobić na stronie ZbiorowePozwy.org
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.11, 09:27
    Takie przepisy dotyczą również wypłaty świadczeń za wylewy.Policjantom płaci się za każdy wylew,a pozostałym znowu wedle definicji wymyślonej przez PZU.Ubezpieczeni muszą zrozumieć ,że z ich składek sponsoruje się Policję.
  • nemciu 14.12.17, 21:26
    Sprawa Pozwu Zbiorowego przeciwko PZU utknęła w martwym punkcie . Jest 2017r i co w sprawie????
  • nemciu 14.12.17, 21:31
    Dołączyłem do grupy wpłaciłem pieniądze dla kancelarii adwokackiej ktora miała reprezentować nasze interesy i sprawa ucichła .Czyżby oszukano nas po raz drugi?Żenada!
  • sgh_pr 04.07.19, 23:59
    i szukacie tu chętnych?

--
    producent pos z tektury wrocław

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka