Dodaj do ulubionych

Boni: Likwidacja przywilejów emerytalnych dopie...

IP: *.play-internet.pl 25.01.11, 10:59
Likwidacja przywilejów nastąpi .........już po jesiennych wyborach a najpóźniej w przyszłym roku po Euro 2012 aby nie robić smrodu w polityce ogólnego szczęścia i sukcesu. Dzisiaj wszystko wam obiecamy, utrzymanie przywilejów, podwyżki a nawet przyzwoite waloryzacje POD WARUNKIEM WYGRANIA WYBORÓW.

Licznik Balcerowicza pokazuje 800 MILIARDÓW długu a służba zdrowia jest w agonii
Obserwuj wątek
  • saganek Boni: Likwidacja przywilejów emerytalnych dopie... 25.01.11, 11:56
   Nie wierzę własnym oczom i uszom! Utrzymywanie tak paskudnie niesprawiedliwego podziału Polaków na zwykłych i super uprzywilejowanych jest haniebne.Nie sądziłam,że PO z PSL będą kontynuatorami pisowskiej sprawiedliwości w świetle prawa.Kontynuatorami polityki z czasów radosnej twórczości PZPR.
   Obawiam się,że zwolennicy reform zapowiadanych przez PO zrezygnują z poparcia.
  • ewa1-23 Niby dlaczego podatnicy jeszcze przez 20 lat 25.01.11, 14:36
   mają finansować skutki głupoty polityków? Bo politycy MUSIELI dorwać się do koryta kosztem podatników? Ja żądam natychmiastowego zlikwidowania przywilejów!!! A jeśli politycy chcą utrzymać przywileje przez kolejne lata - niech je finansują z WŁASNYCH prywatnych pieniędzy, a nie z cudzych! Nie mam zamiaru łożyć na kupowanie głosów przez jakichś nieodpowiedzialnych komediantów,ktorzy będą snuli się po Sejmie i robili z Sejmu magiel, albo jeździli na wycieczki za cudze pieniądze!
  • hit.and.run Boni: Likwidacja przywilejów emerytalnych dopie... 25.01.11, 14:54
   Hehehe

   I jak tam "mlodzi, wyksztalceni z wielkich miast" ? Jak lemmingi wyborcze sie czujecie ? Wmowili wam ze Kaczka to cale zlo i ze bedzie super. Tymczasem jest coraz gorzej, skubia wasze emerytury, podnosza wam podatki, tna ulgi a z obiecanych wielkich reform, wspanialych drog i szybkich kolei wielkie gowno.

   Nie zapomnijcie powysylac SMSow "Zabierz babci dowod" przy najblizszych wyborach.
   Za chwile zlotowka na pysk, stopy w gore a ratke za apartament trzeba zaplacic.

   Powodzenia i twardej dupy. Bo jak ma sie pusta glowe to trzeba miec twarda dupe i zoladek trawiacy trawe.

   „Młodzi, wykształceni” to nadchodząca postać współczesnej ciemnoty. A trzeba nam wiedzieć, że nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. Zwyczajna ciemnota wie, że jest ciemna i - zdając sobie sprawę z rozmiarów własnej ignorancji – jest ciekawa świata i chłonna, podczas gdy ciemnota oświecona tego nie wie i myśląc, że zjadła wszystkie rozumy, ma skłonność do pogardzania wszystkim, czego nie może pojąć"...
   Stanisław Michalkiewicz

   • hit.and.run Re: Boni: Likwidacja przywilejów emerytalnych dop 25.01.11, 14:57
    I jeszcze jeden ladny cytat pasujacy do was lemmingow;


    Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!...


    Czujecie bluesa ?:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka