Dodaj do ulubionych

"Życie Warszawy": Mazowsze z rekordem zaległych...

IP: *.dobrafirma.com 26.02.11, 12:04
Mi ciągle oferują jakieś pożyczki, mam tego dość, na internetowym koncie zapychają mi skrzynkę, posyłają mi listy na emaila oraz pocztą tradycyjną. Placówki banku też omijam z daleka bo ZAWSZE jest dla mnie oferta, mam dość ciągłego odmawiania. Nawet nie daję im zdania skończyć.
Edytor zaawansowany
  • imw 26.02.11, 12:07
    z kredytu na życie,
    raczej na DG
  • ulanzalasem 26.02.11, 12:22
    Polacy są rekordowo zadłużeni, nawet KRUK się reklamuje w mediach :D Rząd wprowadził rekomendacje T, ale to za mało bo mnóstwo firm oferuje ludziom pieniądze, na złodziejski procent "Bank ci odmówił, ma złą historię..." - ludzie nie mają prawa dostać kredytu, pożyczki jeśli np. są starszą panią, a suma ich rat przekracza 30% jej dochodu. Kto potem będzie spłacał pożyczki babci która ma 900zł emerytury i tyle samo miesięcznie spłaca? Odpowiedź jest prosta, państwo - czyli wszyscy obywatele z podatków, bo w ostateczności w formie pomocy socjalnej czy innej i tak spadnie to na innych.
  • Gość: madiba IP: *.guwlan.gu.se 26.02.11, 12:32
    czy wzmianka o znakach zodiakalnych to jakis zart??? czy tez autor/ka artykulu nie mial/a o czym napisac i wcisnela te farmazony do tekstu?
  • Gość: wwwwwwwwwww IP: 178.73.49.* 26.02.11, 12:42
    ustawa o upadłości konsumenckiej miała być poprawiona
    ale Bronek woli gafy zasdzic i wypoczywać
    a Tusk obiecywać
    niż coś zrobic
  • Gość: vicesoltys IP: 62.63.246.* 26.02.11, 13:27
    zielona wyspa,hahaha

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka