Dodaj do ulubionych

Toyota i Honda wydłużają przestoje w fabrykach ...

IP: *.lublin.mm.pl 22.03.11, 19:27
A mi Honda Accord rdzewieje. 4.5-letnia... Próba reklamacji w ASO Largo w Gdyni oczywiscie bezskuteczna. Podobno konsultowali sie z Honda Polska. Centrala na podstawie zdjęć miała (jakoby) stwierdzić, że to uszkodzenie lakieru. To niby "uszkodzenie lakieru" jest na krawędzi blachy o długości... 0.5 metra! Ich zdaniem to nie jest perforacja blach... Zostala tylko droga sądowa.
P.S. Oczywiscie pisma z centrali Honda Polska nie otrzymałem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: helmut~USA IP: *.dyn.optonline.net 22.03.11, 20:54
    klasie na swiecie ! well, osobiscie mam nowe z 2010 roku audi Q7 i powiem only to ze jest to POTEGA AUTO! SKORA,AUTOMAT,GPS no MUCHA NIE SIADA ! POZDRO END NARA! ps: to auto nie dla was polaczki nie macie po czym jezdzic ! to auto na rynek usa !!!
  • Gość: wacław szczupaczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 23:52
    Eeeee ty Helmut wracaj szybko na zlewozmywak bo jak szef zobaczy, że znowu używasz jego komputera to zaraz stracisz pracę (swoich marzeń)...
  • idepozapalki 22.03.11, 23:55
    uważaj, bo szef zobaczy, że używasz jego kompa i stracisz źródło utrzymania.

Oczywiście jesteś za głupi, żeby zrozumieć, że w wyniku katastrofy w Japonii ucierpią wszyscy, również Audi. Nawet gdyby (co nie ma miejsca) nie brali nic bezpośrednio z Japonii, to ich dostawcy mają tam swoich dostawców... i kółko się zamyka.
    --
    www.idepozapalki.pl
    wejdź, zerknij, poczytaj
  • Gość: Wania IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.11, 22:16
    To niech u nas otworzą fabryki to nie będą mieli takich problemów.
  • idepozapalki 22.03.11, 23:56
    i za auta zapłacisz +50%? i to nie tylko za auta hondy i toyoty, ale też za wszystkie inne?

Kolejny komentujący bez pojęcia...
    --
    www.idepozapalki.pl
    wejdź, zerknij, poczytaj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka