Koniec sprzedaży produktów Adidasa i Reeboka w ... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Okeej. Jestem w IV dekadzie życia, zarabiam nieźle.
    Nie wyobrażam sobie siebie w szmatach Adidasa czy Nike. Nawet na sali gimnastycznej.
    • ....tej lepiej "zarabiającej"....
      • Gość: es IP: *.ip.jarsat.pl 12.04.11, 06:17
        ...co oni chcą pozycjonować wyższą ceną? (ucieczka z hipermarketów to ucieczka przed zbyt niską - wg nich - ceną w sklepie no i zapewne koniecznością zaoferowania butów hipciowi w niższej cenie - no ale taki hipcio sprzedawał tego pewnie na tony).
        Teraz pojawią sie "salony" gdzie, jak w salonie sieci komórkowej konsultant będzie wybierał dla Ciebie najlepszy model... ;-))
    • 12 mld? To pewnie teraz podniosą pensje pracownikom azjatyckim do poziomu wyższego niż "jakby mi ktoś dał w pysk"? Marka od tego raczej nie ucierpi.:
      www.pbs.org/mediashift/nike_child_labor_small.jpg
      --
      Sraczka Mózgowa
      • Gość: Jojo IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.11, 20:09
        No to sie napluli zdrowo Wolaczki, teraz trampki marki Poland,dresik marki Vistula i pobiegac
        • Gość: Legion IP: *.13-2.cable.virginmedia.com 11.04.11, 20:20
          hehehe dobrze powiedziane. Płaczki nie beda juz "trenowac" w wygodnych adidasach tylko w baletkach lub szpilkach ich niezle zarabiajacych żon. Ja buty Nike i Adidasa uwielbiam. Sztuka polega na tym, żeby nie miec mordy jak bandzior, wtedy mozna zalozyc obuwie lub nawet koszulke adidasa. pzdr
          • Gość: yhter IP: *.w90-29.abo.wanadoo.fr 11.04.11, 20:37
            Jak mialem lat nascie to popingalalem w adidaskach, ale 10 lat pozniej nie bardzo sie widze w plastiki w chinskiej republiki ludowej, za cene 300zł ;-)) za tyle to ja kupie bardzo dobre skorzane buty. Do bieganie wystarcza buty bez znaczka ten sam plastik tyle ze 3-4 razy tanszy. Pozdrawiam i moze tez kiedys dojdziesz do takich wnioskow, ale chyba nie za predko ;-)
          • Gość: katon IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.11, 23:25
            Nie szanują klientów, więc niech swoje szmaty zabierają nie tylko z supermarketów.
            Ja już synowi wytłumaczyłem dlaczego ma nie zakładać żadnych szmat tej firmy i że nowych mu nie kupię - zrozumiał.
            www.facebook.com/pages/adisucks/134728066598497
            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9327364,Wielka_wpadka_Adidasa__Mur_graffiti_na_Sluzewcu_zamalowany.html
            • Gość: Jojo IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.11, 23:42
              chyba sie pochlastaja z rozpaczy .Normalnie tragedia w centrali firmy.
              • Płacą ci za dużo. Chcesz spamować, rób to inteligentnie. Widać kierownictwo dz. marketingu nie zatrudnia bystrych szeptaczy, żeby w kompleksy nie popaść po genialnym zagraniu na Służewcu.
                --
                Sraczka Mózgowa
            • Gość: cebulka IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.04.11, 23:50
              Jak maj miec takich bezmogzowych klientow jak ty Katon, to pewnie wlasnie dlatego nie chca tam sprzedawac.
          • Gość portalu: Legion napisał(a):

> hehehe dobrze powiedziane. Płaczki nie beda juz "trenowac" w wygodnych adidasac
            > h tylko w baletkach lub szpilkach ich niezle zarabiajacych żon. Ja buty Nike i
            > Adidasa uwielbiam. Sztuka polega na tym, żeby nie miec mordy jak bandzior,
            Dla mnie byłoby sztuką gdybyś napisał coś mądrzejszego. A Ty ciągle na poziomie po jakim drepta adi i reszta.
    • Gość: Franek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.04.11, 20:18
      Nie widzę nic złego w bieganiu w dresie. A Ty, w co się ubierasz do biegania, w garnitur?
      • Gość: pan x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 20:31
        biegania? nie zartuj, on gra w tenis/squash i golfa, musi to robic nawet jesli nie chce, tego wymaga towarzystwo :)
        • Gość: mek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 21:43
          Akurat gra w tenisa jest bardzo trudna technicznie i wymagająca niezłej kondycji i żeby się nauczyć w miarę dobrze grać (a mówimy tylko o poziomie amatorskim) trzeba bardzo dużo wysiłku. Squash z kolei wyciska siódme poty. Golf nie wiem, ponoć też należy do bardzo trudnych technicznie. Więc opowieści o "towarzystwie" można raczej między bajki włożyć. Zresztą jeśli ktoś w ogóle uprawia jakiś sport w realu, a nie siedząc z piwem przed TV to już szacun.
          Nawiasem mówiąc ani do tenisa ani do biegania nie mam butów adidasa czy innych najków. Są inne.
    • Gość: Zula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 20:23
      w Chinach. Wszystkie produkty niby markowe, a jak się wczytać to wyprodukowane w Chinach. Zwykła marnota za ogromne pieniadze.
    • Gość: Endrju Hooszcza IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.04.11, 20:33
      Asics, Joma, Kipsta, Mitre - niezłe rzeczy w duzo lepszych cenach od "trzech pasków"
      • Gość: mistrz.prostej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 20:47
        Eeee, ale Kipsta to jakościowa lipa jest :( jak to młodzi mowią: porażka
        • Gość: mek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 21:51
          Też mam takie zdanie o butach Kipsta...
          • Gość: der IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.11, 21:59
            A co w nich jest kiepskiego konkretnie? Zasuwam już kolejny sezon w Kipstach i trzymają się jak trzeba. Ale rozumiem, że buty muszą być drogie, żeby były dobre.

Adidas i Nike to straszny szajs - kupując płacisz cenę za sprzęt o dwie półki niższy niż ten, który normalnie dostajesz za te pieniądze. Takie płacenie za firmę, jak z Apple.

BTW najlepsi goście skaczący parkour używają... najtańszych butów z Decathlonu. Bo przy ich tempie zużycia i tak wszystkie padają po pół roku, a te nie odbiegają od normy.
            • Gość: Legion IP: *.13-2.cable.virginmedia.com 12.04.11, 09:39
              Jesli chcesz wmowić komuś ze buty z decathlona za 99zl sa tej samej jakosci co np adidasy za 300-400 zl to powiem ci, zebys okłamywał siebie, ale nie nas. BB.
            • Ja kupiłam buty do tenisa tej marki. Byłam w desperacji i musiałam "na szybko" mieć buty. I te były koszmarem. Były niewygodne i czułam się jakbym grała na korcie nie wiem z asfaltu, długo nie trzeba było czekać na poobcierane stopy i ból nóg. Nigdy więcej tego nie kupiłam, wolałam wydać trochę więcej kasy na inne buty. Ja akurat gram w Jonkach (Yonex), i dal mnie te buty są genialne.
      • Gość: aloha ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 22:17
        Znajdźcie mi odpowiednik Adidasów Supernova Riot 3 GTX.
        Trakcja protektora od Continentala mistrzostwo.
        I mało mnie obchodzi kto produkuje.
        Ważne kto to wymyśla oraz kto ustala i nadzoruje standardy kontroli jakości.
        • Gość: dghghgdh IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 15:24
          wszystkie supernovy to genialne buty zarówno dla poczatkujacych, jak i zaawansowaych biegaczy. nie miałem na nogach niczego lepszego w zyciu niz to. wszysyc którzy psiacza na adidasa ni mieli na nogach ich topowych modeli butów sportowych na nogach. Nie macie pojecia co mówicie pseudoyappi z warszawki wysmiewajacy sie z dresiarzy. skonczcie gl;edzisz i sie osmiaszac. adi zawsze na propsie . podrwaiam sportowców
      • Gość: dgfgfg IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 15:17
        tylko asics z tych wymienionych przez ciebie dobry i tylko do bieganie.reszte adidas bije na głowe
    • Gość: Sraka IP: *.138.246.94.ip4.artcom.pl 11.04.11, 20:58
      Drechy ubieraja sie u Prady.
      Lidl pokazal ile to kosztuje,buty Kappa 79zl.
    • Gość: markus IP: *.superkabel.de 11.04.11, 21:16
      a puszek po piwie nie mozesz zbierac ?
    • Gość: max IP: *.ip.attu.pl 11.04.11, 21:44
      czy znacie jakas polska marke znana na swiecie? niemieckich moge wymienic co najmniej 100 poczawszy od Porsche a skonczywszy na kremie Nivea - zamoznosc Niemcow nie bierze sie z niczego
    • Gość: nAGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 22:12
      a w jakich szmatach trenujesz?
    • Gość: ciotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 22:52
      a najlepsze - klapki Kubota :)))))))
    • Gość: wilq111 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.04.11, 22:58
      30-40 lat??? Jak na razie to w adidasach widać tylko ludzi średnio w wieku od 7 do 18 lat a dla ludzi "lepiej zarabiających 30-40 latków" są marki o wiele lepsze i na pewno wcale nie wiele droższe. A zresztą co tu dużo gadać. Po tym co Adidas pokazał ostatnio w Warszawie to już nawet dzieci nie będą chciały w tym gó...e chodzić!
    • Chiny....mi wszystkie prawie marki sportowe czy nie kojarza sie z Chinami. Trudno i darmo ale jesli wszedzie jest napis: made in China to z czym moze sie kojarzyc???
    • Gość: agentura IP: 77.236.26.* 11.04.11, 23:31
      Znowu jakieś debile od marketingu wpadli na "genialny" pomysł - tzn. genialny inaczej. W celu podniesienia prestiżu marki i wyższego spozycjonowania zamkneli sobie największe kanały dystrybucyjne. I jaki będzie tego efekt? Miliony półgłówków rzucą się jak zombie na outlety sieciowe w centrach handlowych i za szajs robiony przez dzieci w obozach pracy Chin i Indii i Bangladeszu zapłacą jeszcze więcej niż płacili do tej pory w hiperach? Już to widzę. Brawo debile z Rebooka i Adika, sami sobie wbijacie ostatni nóż do trumny. Durniów, którzy się nabierają na waszą ściemę jest coraz mniej a ci co zostali wam wierni to nie są dobrze zarabiający klienci z wyższej półki. W USA takie obuwie i szmaty nosi gangsterski plebs z murzyńskich i meksykańskich gett i tzw. white trash. W Polsce ich odpowiedniki, blokersi. Groszem nie śmierdzą, chyba że zdziesionują sąsiada albo obskoczą jakiś oddział osiedlowy banku spółdzielczego. Zawodowych gangsterów kiboli trochę za mało, by zrobić popyt.

Ludzie mający pieniądze mają często również rozeznanie i są świadmomymi konsumentami. Nie lecą jak much na lep na reklamową ściemę. Jest wiele marek lepszych od tego chłamu a także produktów bez brandu, które są dużo tańsze i jeśli się je często wymienia to spełnią lepiej rolę niż burackie Adiki. Zarabiam > niż 3 srednie krajowe, ale od ponad 20 lat nie kupiłem nic Adidasa, Nike'a czy Reeboka. Nie zależy wam na takim kliencie, durnie od marketingu? To super.
      • Gość: Jojo IP: *.dip.t-dialin.net 11.04.11, 23:35
        super sie naplules koles:
        forum.gazeta.pl/forum/w,30,124194850,124203640,Re_Koniec_sprzedazy_produktow_Adidasa_i_Reeboka.html
        • Napluł? Na razie to Ty plujesz. Analiza przedmówcy jest trafna. Dresiarstwo ciułające z maminych kuroniówek nie pójdzie kupować do super wypaśnego salonu, bo większość z nich ma na sobie zniszczone, obleśne buciszcza - często jedyne - w których będzie im po prostu wstyd do takiego salonu pójść. A będzie wstyd, bo dla tego targetu MARKA=PRESTIŻ.
          Lata temu Nike zrobił tam błąd w Nowym Jorku. Cieszę się, że nie jest osamotniony w debilizmie.
          --
          Sraczka Mózgowa
          • Gość: gosc LA IP: *.lsanca.fios.verizon.net 12.04.11, 03:51
            obie te marki niestety nie maj butow sportowych z rozmiarami na szerokosc stopy jak ma New Balance i wlasnie te ostatnie kupuje, Nike maja dobre koszulki do fitness , Reeoboki kiedys kupowalem do tenisa. Nie bardzo wiem po co komu ta wiadoomosc. Wal MArt chyba ma tanie buty z Chin, te marki sa przedawane u nas w department stores , Big 5 lub factory outlet, sa dosysc tanie za 405 dolarow mozna dostac dobre Nike lub Reebook
    • Gość: gosc LA IP: *.lsanca.fios.verizon.net 12.04.11, 03:52
      tzn 40 dolarow
    • Gość: qbba77 IP: *.play-internet.pl 12.04.11, 05:56
      Ja również!!
    • jw.
      Adidas i Ree to chłam dla prościuchów.
    • Gość: alleu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.11, 08:01
      chodzenie z Adidasach czy Nike to obciach. Kojarzy mi się to z łysolami chcącymi się wyróżnić z tłumu. Najlepsze jest, że teraz jest taka moda, że nie stać mnie na jedzenie ale Adiki muszę mieć. Obciach i żenada.... I dlatego chodzę w polskim obuwiu np. Wojas
      • Gość: Legion IP: *.13-2.cable.virginmedia.com 12.04.11, 09:44
        Twoje skojarzenia sa idiotyczne. Obecnie chodze w nike'ach i nie czuje sie jak drech. Wiesz czemu? Bo nim ku... nie jestem.
    • Za zakup w "salonie" trzeba będzie odpowiednio dopłacić. Alternatywą są tanie sklepy internetowe.
      --
      Jak w pięć dni zarabiać 1000 funtów ->
      londonay.com/ZUMA
    • Gość: kali IP: *.28.150.224.threembb.co.uk 12.04.11, 09:31
      - a jakies tam nazwiska mi wisza
      • Chińska skóra to też nie jest rozwiązanie. Producenci glanów z Europy też wylecieli do Azji i od razu jakość poleciała na łeb na szyję, także zastosowanych surowców. Żeby bowiem Martensy pękały w oryginalnych miejscach (na wys. kostki) po niecałym roku noszenia, to się wcześniej nie zdarzało. TO samo dotyczy zresztą conversów i innego badziewia. Chyba trzeba będzie szukać oryginałów w antykwariatach.
        --
        Sraczka Mózgowa
    • Gość: GOŚĆ IP: *.play-internet.pl 12.04.11, 09:57
      W marketach nie bawią się w przylepianie na zapleczu odklejających się podeszw klejem typu super glut które odklejają sie zanim za nim klient odbierze je z reklamacji tylko wymieniają na nowe a w takim salonie Multi-Sport Sp. J M. Trzcińska A. Pieniak nazwy fimy nie zobaczysz przed Adidas Reebok salonem handlującym rownież chińskim badziewiem po wysokich cenach nie wymienią na nowe tylko biorą klienta na zmęczenie wmawiając mu jakieś bzdety a sądy konsumenckie mają tam gdzie słonce nie dochodzi. Odradzam ta firmę. Podobne obuwie można kupić w Biedronce i to trzy razy taniej.
    • Gość: blacha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 10:57
    • Gość: gofer81 IP: *.devs.futuro.pl 12.04.11, 12:20
      i tyle, jak dla mnie git.
    • Gość: szaryinternauta IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 15:10
      a co nosisz na sali gimnastycznej? ja kupuja od lat proste adidasy z adiprine i trosion i nie ma lepszych, wygodniszych halówek na swiecie. Sa stosunkowo tani i i wytrzymałe. Zal mi takich ludzi jak ty, masz bardziej stereotypowe myslenie niz ci ludzie w dresach z których kpisz. Słoma z butów wystaje niestety...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.