Dodaj do ulubionych

Nie ma porozumienia rządu ze związkowcami w spr...

IP: *.xdsl.centertel.pl 19.05.11, 18:40
Dać mundurówki do ZUS i koniec rozmów. Trochę będzie zamieszania, trochę zadym, leserzy odejdą z policji czy wojska i wreszcie nastanie tam normalność. Bo 6 zł za litr benzyny by wybrańcy mieli dobrze sobie nie życzę!
Edytor zaawansowany
  • Gość: janspruce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.11, 18:46
    Co tu sie z nimi cackac i negocjowac.
    Na ich miejsce 100 chetnych ktorzy beda pracowac nawet 30 lat.
    Teraz posada w policji to nic innego jak synekura.
    Najbiedniejszy kraj Uni ma najmlodszych emerytow.
    Potem ci zdrowi jak byki emeryci zabieraja miejsca pracy tym ktorzy nie maja zadnego dochodu.
    I tak kolo sie zamyka.
  • Gość: Gosć IP: *.subscribers.sferia.net 19.05.11, 19:56
    Ja też domagam się emerytury na koszt podatników po 20 latach pracy!
    Również zasługuję na to aby zostać wyłączony z powszechnego systemu emerytalnego.
    Moja praca jest nieodzowna dla dobrobytu kraju.
    Moje prawa nabyte zostały pogwałcone wielokrotnie - ostatnio przez obcięcie składki OFE.
    W przeciwieństwie od większosci mundurowych i górników - zawsze płaciłem wszsytkie należne składki i utrzymywałem żesze mniej dostatnich. Głosowałem na PO jak partię, która obiecała naprawić Polskę.

Teraz jestem bezrobotny i nikt jaks nic za mnie nie płaci. Nawet nie pobieram zasiłku. Ze swoich dochodów (np oszczędnosci) ciągle płacę podatki na "biedniejszych" niż ja mudurowych, górników, pracowników budżetówki.

Gdzie jest w tym sense, sprawiedliwosć i równosć społeczna.
    Wszyscy powinni być równo traktowani i należeć do jednego systemu emerytalnego.
    Mój głos pójdzie na tego kto w końcu uporządkuje te sprawy.
  • boguswi 19.05.11, 20:11
    Bęcwały! Co chwila słyszy się, że albo wymuszają łapówki, molestują trzymanych, biją, a nawet mordują. A jak przyjdzie co do czego - patrz zajścia na stadionie w Bydgoszczy - boją się interweniować. Granatowa Policja III RP jak całe to państwo jest zdegenerowana i należałoby to całe towarzystwo rozpędzić! Wedle badań UE nasza policja drogowa jest najgorsza w Europie (chłopcy głównie biorą łapówki), kiedy kilka lat temu wyrodzono - obok sprawdzianu fizycznego - test na poziomie gimnazjum, to zdawało go kilka procent chętnych. I tak to wygląda. I teraz to towarzystwo chciałoby stanowić grono 40-letnich emerytów. Groteska.
  • Gość: asda IP: 193.107.89.* 20.05.11, 16:08
    hurtownia zabawek bogucin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.