Dodaj do ulubionych

Leasing pracowniczy

04.10.11, 12:56
Witam, prowadzę firmę od paru lat i zatrudniam kilka osób, z tym, że pracownicy przychodzą i odchodzą w dosyć krótkim czasie. Nie ukrywam, że warunki nie są idealne, bo nie płacę im milionów. Powodem są pieniądze. Czasami jednak mam za mało pracowników i czekam parę dni aż zjawią się następni. Czy myślicie, że warto zdecydować się na leasing pracowniczy?
Edytor zaawansowany
 • jeppy 04.10.11, 14:51
  Chodzi Ci jak rozumiem o współpracę z agencją pracy tymczasowej? Może to niegłupi pomysł. Ale czasami warto zmniejszyć ilość pracowników i tym samym znajdą się pieniądze na wyższe pensje. A o pracowników też trzeba dbać, nawet na zleceniach.
 • yerbasake 10.10.11, 15:13
  Takie agencje pobierają jedynie "prowizje" od pracowników i odliczają je od wypłaty prawda? Jestem ostrożny dlatego nie będę raczej współpracował z agencją, o której nikt nic nie wie.
  Możliwe, że zmniejszenie liczby pracowników byłoby dobrym rozwiązaniem tylko pracy też byłoby więcej a już teraz jest jej sporo. W każdym razie dziękuję za rady.
 • oer 04.10.11, 22:03
  Nie będzie to na pewno oszczędność i z agencjami też bywają problemy ale jak chcesz.
 • wuhae 05.10.11, 12:53
  Mój znajomy współpracował z agencją pracy. Niedługo, bo okazali się oni pospolitymi oszustami i miał tylko problemy z pracownikami, bo agencja nie wypłaciła im pieniędzy. Lepiej chyba samemu zatrudniać pracowników.
 • mr.shooz 06.10.11, 14:38
  Trudno znaleźć porządną agencję pracy, poza tym ludzie niechętnie zatrudniają się za pośrednictwem agencji. To dla nich mało opłacalne.
 • tabaciarz 25.07.16, 15:07
  Pomysł może i dobry ale jak wiemy im tańszy pracownik tym lepiej - czasem można się nieźle przejechać - polecam przeczytać sobie ten artykuł zanim skorzystamy z tego typu "udogodnień".
 • maelina 01.08.16, 12:08
  Leasing pracowniczy raczej nie wchodzi w grę, w końcu jak sam mówisz warunki nie są idealne, a zapewne będą jeszcze gorsze jeżeli zatrudnisz kogoś przez agencję. Możesz przeczytać o tym chociażby tutaj. Nie wiem też do końca o jaką pracę chodzi, ale niektóre rzeczy można zlecić firmą outsourcingowym.
 • restauratorkass 27.06.18, 12:05
  Polski HR- Najlepsza firma outsourcingowa z którą współpracowałem.
 • woszka79 27.09.18, 20:34
  Leasing pracowniczy, to wbrew pozorom, coraz częstsze zjawisko. Przede wszystkim z tego względu, że decydując się na wynajem pracowników przedsiębiorstwo redukuje i optymalizuje swoje koszty. Zalet takiego rozwiązania jest oczywiście znacznie więcej. Na stronie paniala.pl/wiedza/leasing-pracowniczy/ przeczytacie znacznie więcej na temat leasingu pracowniczego.
 • magda.saw78 19.05.19, 19:42
  hmm ja slyszalam o agencji sparta ktora ma leasing osob ze wschodu, Bialorus, Moldawia i Ukraina. Znajomy taty prowadzi duza firme budowlana i korzysta. Zadowolony!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka