Dodaj do ulubionych

Bezpłatne programy do faktur

14.10.11, 13:01
Hej,
potrzebuję bezpłatnego programu do faktur. Nie musi być to kombajn, który posiada jeszcze tysiąc innych funkcji, wystarczy coś prostego. Zależy mi szczególnie na tym, żeby był to program bezpłatny i legalny. Nie interesują mnie wersje demo ani z licencjami na 30 dni.
Edytor zaawansowany
  • wiz1r 14.10.11, 15:00
    Ja korzystam z szablonów excela. To mi zupełnie wystarcza.
  • butch15 20.10.11, 13:52
    to też jakieś wyjście ale wolałbym program...
  • odnos 15.10.11, 13:01
    Poniżej zostawiam link do strony, na której masz parę pozycji. Są tam zarówno programy bezpłatne jak i tak nie chciane przez Ciebie trialowe.

www.dobreprogramy.pl/Programy-do-fakturowania,Kategoria,Windows,68.html
  • odnos 15.10.11, 13:02
    niechciane* oczywiście:)
  • butch15 20.10.11, 13:53
    Dzięki za link. Korzystasz, z któregoś z nich? Opinie o programach też by mi się przydały, bo nie chcę instalować od razu paru i sam się przekonywać, który jest lepszy.
  • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.11, 17:19
    polecam infakt, prosty, online, darmowy przy małej ilości dokumentów

----
    centriumcrm.com - organizuj pracę w firmie
  • Gość: martaŁ IP: *.play-internet.pl 20.01.12, 13:26
    Polecam infakt.pl jak mój przedmówca. Aplikacja online jest dostępna z dowolnego miejsca przez przeglądarkę internetową, nie ma potrzeby płatnych aktualizacji, zakupu nowych wersji oprogramowania itd. Program prosty w obsłudze. Pomoc księgowych przez tel, mail, czat. Program można wypróbować za darmo (przy większej ilości fakur jest niewielka opłata).
  • Gość: mirosław333 IP: *.subscribers.sferia.net 30.05.13, 22:30
    Identyczne funkcjonalności ma szybkafaktura, jednak wydaje mi się że interfejs i menu jest przyjemniejsze i wygodniejsze w korzystaniu
  • maverick413 16.04.13, 14:04
    witam
    ja w swojej firmie mam system sprzedaży i magazynu online Bizin
    świetny program do faktur w końcu można miło wystawiać wszelakie faktury
    dostęp online

www.bizin.pl
  • Gość: widmo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.13, 11:24
    www.bizin.pl/
    :-*
  • Gość: Maciek IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.13, 21:56
    Ja też korzystam z systemu online BizIn www.bizin.pl/. Można tam dodać własne logo na fakturze, a ponadto faktury mogę od razu wysyłać mailem do kontrahenta. Jako nowość i chyba jedyny program dodaje do faktury QR kod, (linki do odczytu faktury przez kontrahenta). Polecam!!
  • Gość: Mateusz IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 22:05
    Bizin to też mój faworyt. Pracuję na nim od roku i jestem z niego bardzo zadowolony.:brawo:
  • Gość: Jim IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.14, 22:08
    Firma udostępnia online bez logowania i śiągania:
    www.gunther.com.pl/faktura2014/faktura2014.php
  • Gość: Mariola67 IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.14, 11:47
    U nas w przedsiębiorstwie korzystamy z bezpłatnego fakturowania ze stronki mojksiegowy24.pl, dodatkowo od niedawna przenieśliśmy księgowość też na tę platformę, dlatego że chcieliśmy zminimalizować koszty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ możemy tam wybrać jakie biuro rachunkowe będzie nas obsługiwać, a co można dodać ceny w porównaniu do innych stronek są niziutkie :)
  • Gość: Karol IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.14, 22:03
    Za namową zacząłem użytkować systemu BizIn i zupełnie nie żałuję. Wszystko działa płynnie, jest proste w obsłudze, a co najważniejsze oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, jak np. możliwość umieszczania reklamy swojej firmy na wystawianej fakturze - super sprawa!
  • Gość: kozako IP: *.play-internet.pl 17.04.13, 13:22
    nie wiedziałem że jest coś takiego
    ----------
    Tekst linka
  • maliniaczka-2 19.01.16, 14:05
    Ja wolę zapłacić raz na rok, korzystam z Symfonii Start i przynajmniej wiem, że mam sprawdzony program, który mi nie stwarza żadnych problemów.
  • Gość: kozako IP: *.play-internet.pl 17.04.13, 18:41
    to są takie bo nawet nie wiedziałem
    --------
    Tekst linka
  • Gość: Halina IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.13, 12:49
    Ja bałabym się darmowych programych w razie jakiegos problemu nie ma kto pomoc. Dlatego korzystam z programu faktura VAt Pakietu Przedsiębiorcy, który nie kosztuje duzo, jest łatwy i prosty w obsludze i pomocny serwis techniczny. Zanim go kupilam przetestowałam go za darmo stad:

www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
  • Gość: mArian IP: *.ip.mgk.pl 28.01.17, 14:22
    Ten program to dziadostwo jakich mało, wiecznie są aktualizacje i masa błędów, a do tego kasują cię co roku za przedłużenie licencji po prawie 200zł, zdzierstwo w biały dzień. Używałem i NIE POLECAM.
  • brotchier 10.06.13, 17:29
    Ja w sumie też wolę bezpłatne programy, ale jeżeli chodzi o firmę i biznes, to być może warto coś zainwestować?
    Kto wie w jaki sposób darmowe programy przechowują nasze faktury?

Ja od miesiąca korzystam z programu do fakturowania Faktum Faktura.
    Mają 60 dni trial, więc sprawdź sobie. Może się przekonasz! :-)
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.13, 11:17
    Ja korzystam z systemu BizIn www.bizin.pl/. Możesz dodać własne logo na fakturze, a ponadto faktury mogę od razu wysyłać mailem do kontrahenta. Jako nowość i chyba jedyny program dodaje do faktury QR kod, (linki do odczytu faktury przez kontrahenta).
  • Gość: swinkamalwinka IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 15:03
    Bizin jest teraz dostępny na b2bdeal.pl, wprawdzie nie za darmo, ale i tak połowę taniej niż normalnie.
  • Gość: Czeslav IP: *.183.233.61.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.08.13, 09:33
    To co jest bezpłatne to nie jest bezpieczne. Ja korzystam testowo własnie z platformy szybkafaktura.pl za darmo ale potem jest płatny abonament i dobrze bo płacimy i wymagamy, a serwis ten wydaje się kompetentny.
  • Gość: Tomek IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 22:15
    Bizin to bardzo stabilny system i nic tam się nie psuje. A jeżeli masz jakiś problem to zawsze pomogą go rozwiązać. Korzystam z niego 2 lata i wszystko działa bez zarzutu.
  • Gość: doradca IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.13, 11:30
    Jest ich trochę w internecie, można wystawiać faktury online. A jeśli zatęsknisz za kontaktem z "prawdziwym" człowiekiem ;) to polecam biuro rachunkowe wrocław :) Pozdrawiam!
  • Gość: kura IP: *.pl 28.01.14, 15:55
    > To co jest bezpłatne to nie jest bezpieczne. <br />
    Jasne, warto być ostrożnym, szczególnie w Internecie, gdy udostępniasz komuś niemal wszystkie dane dotyczące Twojej firmy. Ale nie ma co się uprzedzać do darmowych internetowych usług. Trzeba po prostu korzystać z tych firm, które istnieją na rynku od długiego czasu i mają wielu klientów, no bo wiadomo, że taka firma jest wtedy rzetelna. Ze starszych e-księgowości darmowy program do faktur oferuje np. ifirma.pl. Znany serwis. Prosty infejs, łatwa obsługa, w porządku konsultanci, no i mają CRM z raportami finansowymi firmy, co mi bardzo ułatwia życie. Ostatnio jest taki wysyp aplikacji i innych internetowych pomagaczy dla firm, że faktycznie lepiej jest postawić na te sprawdzone i znane.
  • Gość: Klm IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.14, 22:10
    Prosty program online, bez logowania i bez ściągania:
    www.gunther.com.pl/faktura2014/faktura2014.php
  • Gość: gość IP: *.pl 12.02.14, 15:43
    teraz chyba tylko 1 serwis w internecie oferuje bezplatny program do faktur czyli wspomniana wyzej ifirma, a reszta serwisow pozwala chyba na wystawianie 3 faktur na miesiac albo ma jakies gwiazdki i kruczki prawne
  • Gość: tomasz IP: *.dynamic.mm.pl 28.07.14, 19:02
    trudno aby ktoś dał rozbudowane narzędzie za darmo, ale wiele programów jak np. afaktury.pl ma okres testowy więc można najpierw sprawdzić program za darmo.
  • Gość: Biuro24 IP: 109.95.203.* 28.07.14, 17:54
    Zapraszamy do skorzystania z usług Biuro24.pl. Platforma Biuro24 to system fakturowania dla małych i średnich firm. To mobilność, wygoda i bezpieczeństwo przez 24h na dobę bez limitów faktur, klientów, stanowisk i produktów. Nasz system jest dostępny z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę, z każdego miejsca na świecie. Automatyczne przyjmowanie płatność, samoczynne uzupełnienie danych Twojej firmy po wprowadzeniu NIP, dodawanie własnego logo do faktur, ustawianie wybranego szablon e-mail z fakturą, otrzymywanie powiadomienia e-mail i SMS-to tylko niektóre funkcje które zaoszczędzą Państwa czas.
    Poniżej mają Państwo do dyspozycji kod rabatowy na dodatkowe 3 miesiące darmowego testowania (razem 4 miesiące)
    Kod: JF3AS
  • Gość: asiaak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.14, 19:05
    BizIn posiada wersję bezpłatną. I płatną jeśli ktoś chce więcej, ale na początek zdecydowanie ta bezpłatna wersja jest wystarczaj aca
  • Gość: bingo IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.14, 11:10
    my w pracy mamy pełną wersję, program się dobrze spisuje, to pierwszy tego typu na jakim pracuję ale nie mogę narzekać na jego funkcjonowanie
  • Gość: bingo IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.14, 11:12
    ale na początku też mieliśmy bezpłątną wersję do sprawdzenia czy to się dobrze sprawdzi. i się sprawdziło :)
  • agaklimek 24.07.15, 10:36
    Ja ostatnio korzystam z efakturka.pl/ i jak na razie nie mam problemu z fakturowaniem. Strona ma sporo przydatnych narzędzi, które ułatwiają prowadzenie księgowości.
  • wandetka 14.12.15, 08:55
    Bezpłatny program do fakturowania ma Superksięgowa. korzystam z niego. Jest prosty w obsłudze. Ma kilka opcji, ale one są przydatne. przynajmniej moją pracę ułatwia automatyczne generowanie kpir. Jest legalny, tak chcesz ; ) Jest w ofercie zdalnego biura rachunkowego.
  • afaktury 19.12.15, 18:27
    Oferowany przez nasz program posiada darmową odsłonę, która spełnia podstawowe funkcje, jakich użytkownicy oczekują od takich programów. Zainteresowanych zapraszamy do przetestowania.

--
    Wystawianie faktur online
  • marianro 27.01.16, 10:04
    Może i są dostępne bezpłatne programy które są warte korzystania z nich, ale ja osobiście się z takim nie spotkałem. Korzystam na co dzień u siebie z Symfonii Start Faktura, kosztuje niewiele a jest dość funkcjonalny.
  • cebejot 08.04.16, 08:28
    Ja polecam fakturownię. Mam płatne konto ale jest też darmowe z paroma ogrniczeniam. Jest bardzo tania i jeśli chcesz otrzymać 20% zniżki możesz zarejestrować się z tego linka: fakturownia.pl?partner=tmwpcb :)
  • lola550 26.07.16, 17:00
    Za darmo można np. przetestować sobie bizin przez miesiąc. Bo całkowicie darmowego programu chyba nie znajdziesz. Ale za bizin później płacisz grosze, zależy od pakietu.
  • r.emik 25.08.16, 15:11
    Proszę bardzo. Stąd możesz ściągnąć legalny i całkowicie darmowy program do wystawiania faktur vat
  • kamwill 30.11.16, 18:59
    Ja korzystam z tego programu - program do fakturowania. Ma wszystkie niezbędne funkcje (wystawianie faktur, rachunków, itp.) Oprócz tego jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Działa na każdym systemie, także polecam go wypróbować.
  • violett44 23.01.17, 12:59
    Zastanów się dobrze, czy ci się to opłaca. Co będzie jeśli dojdą jakieś nowe zmiany, np. przy stawkach podatkowych? Czy program zdąży się zaktualizować? Ja przemyślałam wszystkie za i przeciw i wybrałam symfonię z gwarancją, bo mam pewność, że producent udostępni aktualizację w razie jakichś zmian.
  • Gość: Wieloletni fachowi IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.17, 15:50
    Bezpłatny program to mniej więcej tyle warta pomoc a potem rozwiązywanie problemów (np. przy zmianach w przepisach - a będą...). Coś trzeba zainwestować - ale nie trzeba dużo. Bardzo ciekawie wyglądają nowe, odświeżone wersje. Jest magazyn, fakturowanie , obsługa aukcji, sklep internetowy, księgowość, kadry, środki trwałe, oczywiście obsługa deklaracji elektronicznych i raportowania JPK (w cenie). Można zacząć od małego pakietu, a potem stopniowo dorzucać funkcje (przez przejście na wyższe warianty). Śmiało polecam - prowadzę własną firmę, sprzedaję i wdrażam klientom od ponad 20 lat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka