Komentarze do artykułu

"DGP": Polacy na gazie jadą po rekord

Wzrost cen tradycyjnych paliw powoduje, że Polacy masowo przesiadają się do aut zasilanych gazem. Samochodów takich jest w naszym kraju już 2,5 mln, co daje nam drugie miejsce na świecie - informuje "Dziennik Gazeta Prawna"

Złodziejski kraj Dodaj do ulubionych

jak za 10 lat nie będzie skąd i kogo grabić, bo młodzi wyniosą się z tego chorego kraju to ciekawy jestem kogo pociągnie się do odpowiedzialności. rząd boi się reform, a żeby dociągnąć do kolejnych wyborów wybiera się najdurniejsze z możliwych rozwiązań (vide wyższe podatki). najpierw niech zadbają o wyższą siłę nabywczą pieniądza i wyższe zarobki, wówczas mogą podnosić ceny. to co dziś się dzieje przy milczeniu głupich owieczek to jest po prostu skandal.
przykładem niech będzie np. moja rodzina. prowadzę tutaj kilka lat małą firmę i niebawem śladem moich kolegów przenoszę działalność do innego kraju, bo poziom mojego życia w ciągu ostatnich 10 lat bardzo się pogorszył. widzę to zjawisko w moim środowisku codziennie. ludzie, jeśli mają gdzie od razu uciekają z takiego kraju, w którym okrada się obywateli. ciężko mi to mówić, ale tak właśnie jest niestety. ze świecą szukać innych takich krajów.
nie było w Polsce kryzysu bo rząd zarzyna obywateli podatkami. mamy siłę nabywczą porównywalną z krajami afrykańskimi a nie europejskimi. więc dlaczego nie spakować rodziny w samochód i zrobić tych kilkuset kilometrów (np. Niemcy) i tam zacząć wreszcie godnie żyć.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.