Dodaj do ulubionych

Alior na giełdzie

06.12.12, 13:37
Alior Bank spuścił trochę z ceny, zamiast 71, będzie 54 za akcję. Choć wydaje mi się, że da się na tym zarobić. Będzie niewielki plus (3-5 proc.) na debiucie.
Edytor zaawansowany
  • exonian 13.12.12, 15:16
    Sądzę, że debiut Aliora (już jutro) może być pozytywnym zaskoczeniem.
    Bank wydaje się mieć całkiem solidne podstawy, sporą bazę klientów. Choć dyskusyjne wydaje się dla mnie kilka przedsięwzięć (np. Alior Sync) są mocno dyskusyjne.
  • belisario 14.12.12, 14:12
    Kurs na debiucie plus 4,4. W tej chwili 7,4 proc.:http://stooq.pl/q/?s=alr<br />
    Nie jest źle. Ale ciekawe jest to, że w przyszłym roku właściciele chcą się zupełnie pozbyć banku:
    wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,13049124,Sukces_Alior_Banku_i_prezesa_Sobieraja__Akcje_rosna.html
  • belisario 14.12.12, 14:14
    Jeszcze raz link do stooqa: stooq.pl/q/?s=alr
  • male_ciemne 17.12.12, 17:13
    dziś Alior też na plusie..
  • noved 20.12.12, 17:00
    Według mnie w 3 lata alior pójdzie do piachu. W przyszłym roku znajdzie się inwestor strategiczny (inny bank), przejmie biznes, zintegruje ze swoimi strukturami i tyle będzie Aliora.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.