Dodaj do ulubionych

Franczyza - w co warto zainwestować?

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.02.14, 16:56
Branża medyczna, która była w innym poście polecana mnie nie interesuje. Odpada też gastronomia. Na inne pomysły jestem otwarty.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kasia IP: *.ip.netia.com.pl 27.02.14, 14:39
    Jak szukasz pomysłu to jest kilka portali w tym temacie. Ja mocno zastanawiam się nad franczyzą banku. Jak każda branża ma wady i zalety, a trochę w niej pracowałam, więce zawsze lepiej. Kilka przydatnych informacji znalazłam w poradniku franczyzobiorcy: Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową?. Wiem, że nie problem go dostać, jest w księgarniach i serwisie franczyzabanku

Pozdrawiam! :-)
  • pracownik-banku 04.03.14, 00:18
    Z tego co czytałem na forum, chyba najbardziej oplaca sie wlasnie placowka partnerska jakiegos banku.
  • Gość: Ma.Kr IP: *.centertel.pl 04.03.14, 21:00
    A czy ktoś ma doświadczenie w branży ubezpieczeń i może się wypowiedzieć czy otwarcie placówki Cuk na zasadzie franczyzy , na takich warunkach jest dochodowe?
    Tekst linka
  • Gość: Henry IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.04.14, 20:56
    Z tego opisu wynika, że na start potrzebne jest około 15 tysięcy ,to by mnie nawet urządzało.Ubezpieczenia chyba dobrze się sprzedają, też byłbym zainteresowany.
  • Gość: zimorodek23 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.04.14, 19:31
    Witaj, nie jestem osobiście przekonany co do tych ubezpieczeń... W moim mieście jest chyba przesycenie tego rynku. Mi odpowiada forma, że to ubezpieczyciel przypomina o terminach, że nie muszę chociaż o tym pamiętać. Przyjeżdża do domu, podpisuję co trzeba i mam z głowy. Z tego co rozmawiałem ze znajomymi, nie wszędzie tak jest - warto to wziąć pod uwagę myśląc na poważnie o tej branży (tak sądzę).

Osobiście sam dużo myślę o siłowni lub salonie odnowy, to ma teraz największe wzięcie, zwłaszcza że wykształcenie mam jakby kierunkowe [to znaczy z wykształcenia jestem socjologiem, ale zainwestowałem w studia podyplomowe w moim mieście - zarządzanie obiektami hotelarskimi, spa i wellness na (WSB)]

Czy mi to wszystko wypali nie mam pojęcia :-/ Prawda jest taka, że bez dofinansowania sobie nie dam rady, bo na rozruch niestety kasy mi brakuje. Jedno co wiem to że warto szukać w rożnych instytucjach pomocowych - nie chodzi mi o finanse bynajmniej - czasem zupełnie rzeczowo doradzają. Aż sam byłem zaskoczony.
  • Gość: Ma.Kr IP: *.centertel.pl 03.06.14, 20:29
    Akurat mam rynek zbadany i tam gdzie myślę otworzyć placówkę CUK byłoby dla mnie miejsce.Finansowo też dam radę na starcie.Dowiadywałem się już w Cuk i proponowano mi także zostanie niezależnym doradcą, ale jak sobie analizuję te dwie propozycje to chyba franczyza da mi więcej możliwości, przede wszystkim będę mieć dostęp do pełnej oferty - czyli 30 stu towarzystw i pewnie zysków też mogę się spodziewać większych.
  • Gość: Marec IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.05.14, 02:02
    Najlepsza Inwestycja 100% w 120dni KLIKNIJ TUTAJ kontakt ze mną skype:under2017 undermlm@gmail.com gg: 33170220 PS. Dla zainteresowanych udostępnię screeny z banku jako dowód że z tą Firmą naprawdę da się zarobić Jeśli Interesuje Cie dodatkowe 3000zł co miesiąc to koniecznie KLIKNIJ TUTAJ
  • kfkexpert 09.05.14, 21:58
    Gość portalu: Ma.Kr napisał(a):

> A czy ktoś ma doświadczenie w branży ubezpieczeń i może się wypowiedzieć czy ot
    > warcie placówki Cuk na zasadzie franczyzy , na takich warunkach jest dochodowe?
    > Tekst linka

Oczywiście, że tak - osobiście znamy osoby działające na tej zasadzie w RCU i przy odrobinie determinacji kwoty zarobku na prawdę są bardzo atrakcyjne
    kancelaria-expert.pl/doradztwo-gospodarcze
  • Gość: Marek IP: *.neto-sfera.eu 14.04.14, 17:09
    Może w taki rodzaj sklepu internetowego: odblokowania.pl/simlock,samsung,4 - z tego co widziałem mają opcje franczyzny.
  • Gość: Aleks IP: *.248.246.70.skyware.pl 12.05.14, 15:41
    Franczyza jest coraz bardziej popularną formą zakładania własnego biznesu, sam również zastanawiam się nad taką formą prowadzenia działalności, trochę na ten temat poczytałem również na finansefakty.pl/biznes/franczyza-pomysl-na-biznes/
  • Gość: Berr IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.14, 20:18
    Ubezpieczenia to mocna branża.Był ostatnio artykuł na ten temat w prasie, że multiagencje nieźle przędą. CUK jest liderem na tym rynku, myślę więc że pomysł całkiem dobry, a koszty otwarcia placówki nie są duże - szybko się zwrócą.
  • Gość: vanilafinance IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.14, 15:40
    Witam.
    Ubezpieczenia to faktycznie dobra branża przy w miarę niskich kosztach początkowych. Niestety wymaga bardzo dużo pracy i zaangażowania. Inaczej ciężko jest się przebić przez starych agentów.
    Jestem właścicielem placówki partnerskiej CUKa i powiem, że jest OK. Ogólnie wciąż na dorobku czyli budowaniu własnej bazy klientów, którzy będę wracać po latach.

Co do innej franczyzy, którą chciałem polecić to chwilówki. Niestety póki co jest może 2 firmy, które ją oferują, ale na zasadzie pożyczania pieniędzy ze środków własnych co wymaga sporych nakładów pieniężnych, a dodatkowo obciążone jest wysokim ryzykiem.
    Firm pożyczkowych jest bardzo dużo bo ze 30. Najlepiej gdyby firma miała podobny kalkulator porównujący chwilówki. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że pośrednictwo chwilówkowe się opłaca. Parabanki płacą około 100 zł za udzieloną chwilówkę, więc dość sporo. Rynek jest ogromny bo mówi się o jego wartości w kwocie nawet 5 mld zł rocznie.

Jeśli ktoś ma jakieś kontakty lub zna firmy franczyzowe w tej branży to chętnie podejmę współpracę.
    Pozdrawiam
    :piwo:
  • Gość: Bzyku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.14, 12:31
    Ja bym był chętny jeśli udałoby się coś zorganizować. Trzeba zastanowić się może nad własnym biurem pośredniczym. Wpis do sądu jako franczyzodawca nie jest aż tak trudny. Rzecz w tym, że trzeba najpierw ponieść ryzyko i otworzyć jedno biuro testowe. Jeśli wypali to dodatkowo można zarabiać na licencji + know how i niewielkim procenciku od sprzedaży innych biur partnerskich.
  • Gość: Henry IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.08.14, 15:40
    Dziękuję za odpowiedzi,przeanalizowałem wszystkie propozycje.Najbardziej zainteresowany jestem otwarciem agencji ubezpieczeniowej pod logo CUK. Za dwa tygodnie mam rozmowę w tej sprawie. Jeśli ktoś był na takim spotkaniu, może podzieli się uwagami.
  • Gość: marek IP: *.centertel.pl 03.10.14, 18:03
    Niezly pomysl na biznes taka myjnia,a myslisz o stacjonarnej czy mobilnej?ciekawe jaki wklad potrzebny zeby ruszyc z biznesem
  • Gość: m. IP: *.centertel.pl 18.10.14, 23:22
    Tak jak było wspomniane, jeśli wiązać się franczyzą to ze sprawdzoną firmą, a widać że CUK ma renomę Tekst linka
  • Gość: Ark IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.14, 10:00
    Sporo tych propozycji, jak je tak przeanalizować to obiecująco wygląda ten pomysł na otwarcie multiagencji Cuk .Pieniądze które trzeba zainwestować mają szanse szybko się zwrócić, bo ubezpieczenia to tak naprawdę każdy kupuje.Wybrałeś którą z tych opcji?
  • kasiulam1988 02.05.17, 15:34
    Jako, że od 10 lat jestem związana z finansami, polecam rozważenie franczyzy bankowej. Jest to sprawdzony biznes, pod warunkiem, że zdecydujesz się na współpracę z wiarygodnym partnerem. Jest seria artykułów poświęcona tematyce franczyzy bankowej na portalu franczyzabanku.pl. Artykuły są bardzo pomocne, przede wszystkim, praktyczne :) ja jestem zadowolona
  • kasiulam1988 02.05.17, 16:35
    Jako, że od 10 lat jestem związana z finansami, polecam rozważenie franczyzy bankowej. Jest to sprawdzony biznes, pod warunkiem, że zdecydujesz się na współpracę z wiarygodnym partnerem. Jest seria artykułów poświęcona tematyce franczyzy bankowej na portalu franczyzabanku.pl Artykuły są bardzo pomocne, przede wszystkim, praktyczne :) ja jestem zadowolona
  • myszka.92 19.05.17, 22:38
    franczyza fajna sprawa, na początku trzeba trochę zainwestować, ale jeśli ma się smykałkę do biznesu to zyski będą bardzo dobre. Ja mogę polecić franczyzę odzieżową- np. www.51015kids.eu/franczyza/ wspolpraca jest w porządku, wychodzi się ‘na plus’ no i fajnie, bo marka jest znana, lubiana i ma wielu klientów.
  • kubaa8986 24.05.19, 09:20
    Bardzo dobrym pomysłem będzie franczyza studia zajmującego się poprawą naszego ciała. Powstała firma oddająca franczyzę nazywają się studio figura dają profesjonalny sprzęt , szkolenia oraz wszystkie inne potrzebne rzeczy , jeśli nie posiadasz w swojej okolicy żadnego wsparcia dla osób szukających pomocy ze swoim ciałem na pewno studio przyniesie wam dochód tak jak mi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.