Dodaj do ulubionych

Sejm nie ma nic przeciwko reklamowaniu wina

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 11:48
No to może WYBOROWĄ, BOLSA itd. też zaczną reklamować?? Niby chcą działać
przeciw alkoholizmowi ale tak naprawdę nie są konsekfętni w swej polityce i w
swych planach.
Tylko zapłakać można nad tymi idiotami.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 11:58
    nareszcie jakiś pomysl na ktorym sie znają?
  • usenetposts 08.10.04, 12:27
    ale my nie produkujemy duzo wina.....
    --
    best,

Uncle Davey
    www.usenetposts.com
  • Gość: loco IP: *.MAN.atcom.net.pl 08.10.04, 13:32
    Ja tez!!! Bo winko jest smaczne i zdrowe - miliony francuzów nie moze sie
    mylic!!!
  • Gość: Rafał IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.10.04, 13:35
    > No to może WYBOROWĄ, BOLSA itd. też zaczną reklamować?? Niby chcą działać
    > przeciw alkoholizmowi ale tak naprawdę nie są konsekfętni w swej polityce i w
    > swych planach.

Sam tytuł ustawy jest głupawy. Kiedyś brałem przepisy "o wychowaniu w trzeźwości" za przerost chęci rządzenia u komunistów. W akademiku, w którym mieszkałem na ścianie wisiał ekstrakt z przepisów, m.in. zakazujących picia alkoholu na terenie akademika. Nie naruszałem go zbyt często, ale uważam za paranoidalny.

Zakaz reklamy alkoholu dyskryminuje producentów wina, a praktyka jest taka, że tam gdzie nie wolno reklamować żadnego alkoholu nikt nie ściga reklamujących piwo. Producenci innych alkoholi nie odważali się jawnie łamać ustawy, dopiero od niedawna reklamowane są niektóre wódki, chociaż nie tak bezczelnie jak piwo. Reklamy w ogóle sa nudne, więc im więcej ograniczeń zaśmiecania przestrzeni wokół nas, tym lepiej, ale obecny stan prawny to wzór obłudy i zachęta do korupcji.
  • Gość: Critto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 23:34
    Pite w rozsądnych ilościach przez osoby dorosłe, wino jest SMACZNE I ZDROWE !! Z
    tego co wiem, również dobre na trawienie i serce (przede wszystkim wino czerwone).
    W Polsce trzeba dążyć do zmiany kultury picia z wódczanej na piwno-winną. To się
    już zaczyna udawać - OBY TAK DALEJ !!!

Już Thomas Jefferson stwierdził, że istotne dla dobra kraju i jego obywateli
    jest promowanie wina, a nie "przeklętej whisky" (chodziło mu o mocny alkohol, u
    nas jest nim przede wszystkim 'przeklęta wódka czysta' - chodzi o typ a nie o
    markę).

Pozdrawiam,
    Critto
    liberter.webpark.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.