Dodaj do ulubionych

Błagam Pomóżcie !!! chodzi o chłopaka

05.01.10, 16:51
chodzi o to że pewien gostek z mojej szkoły przez jakis czas zagaduje mnie na prawie
każdej przerwie.jestem w niebie bo ja go bardzo lubie wink i dowiedziałam sie od jego
najlepszego kumpla że on się we mnie zabujałkiss byłam happy ale ja po swiętach
przyszłam do szkoły to wogóle przestał do mnie zagadywac uśmiechac i takie tam uncertain
Nie wiem co mam zrobic uncertain
pomóżcie błagam i z góry dzięki smile
Edytor zaawansowany
  • hejka_auc 05.01.10, 17:23
    ,, Mężczyźni są jak bumerangi. Kiedy już się do kogoś zbliżą, to zaczynają się
    oddalać- i trzeba im na to pozwolić''-Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus-
    chyba tak to było... No nic, więc... mam tak samo! Nie wiem gdzie szukać pomocy!
    Z nim jest różnie. Przed świętami się cały czas gapił, uśmiechał itd. A po
    świętach koniec. Woli inną. Dlatego też, kieruję się tym cytatem. Ten chłopak
    przestał, potem zaczął, potem znów przestał... więc czekaj cierpliwie!- Jak ja.
  • lady_cat 05.01.10, 17:28
    możesz ty podejść do niego .
    bez przesady, on nie musi cały czas . x d.
  • selcia17 05.01.10, 19:14
    Może stwierdził ,ze skoro nie zwracasz na niego uwagi to nie ma co się uśmiechac
    (albo klasówka mu nie poszła xD)

Zagadaj...spytaj go o gg..albo napisz na n-k. Chłopcy nie gryzą..; * A jak ty
    nie zrobisz pierwszego kroku i nie zagadasz możecie tak siedziec oboje jak myszy
    pod miotłą i nic się między wami już nigdy nie zmieni!

Ja bym wybrała to pierwsze..; *
  • mala_nessi 05.01.10, 19:25
    Z chłopakami bywa różnie, może ty nie dawałaś mu żadnych znakólw i się poddał.
    Przecież też czasami możesz się uśmiechnąć i rzucić pierwsza jakieś "cześć". Na
    pewno mu się miło zrobi jeśli mu na tobie zależy.
  • kleksowa_ 05.01.10, 19:19
    Jeżeli go naprawdę bardzo lubisz, to z nim pogadaj, jak nie chcesz w 4 oczy to
    na gg, skypie, e-mailu. Jeżeli tylko go lubisz, to olej. Pomyśl - gorzej by
    było, gdybyście byli już parą a jemu już po świętach by przeszło. Myślę, że to
    nie jest chłopak godny Twojej uwagi.
  • agateczka15 05.01.10, 19:21
    Może sama do niego podejdz i zagadaj - wtedy sie dowiesz czy chce z toba sie zadawać. smile
    no.. kwiat
  • zuzka_14 05.01.10, 20:03
    > podejdź do niego sama i spytaj wprost (o ile jesteś na tyle odważna), możesz
    pogadać z jego najlepszym kumplem o co chodzi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka