Dodaj do ulubionych

Naturalność,czy ,,maska''?

10.01.10, 16:31
Wiem,tytuł troszkę dziwny,tak samo jak wątek xd Ale jestem ciekawa,jak to jest u Was z
makijażem...czy malujecie się do szkoły i ogólnie,jeśli tak to czy wasz makijaż jest ostry i
widoczny,czy raczej delikatny ? Ja praktycznie to wgl. się nie maluję . Czasami,ale to
bradoz żadko,na jakieś ważne okazję maluje usta delikatnie błyszczykiem i używam tuszu
do rzęs (czasem też odrobinę pudru),ale moje koleżanki ze szkoły,potrafią przyjść z
wymalowanymi oczami,ostrymi błyszczykami,tuszem do rzęs no i masą pudru. A jak tam z
wami? Piszcie big_grin
P.S Sorki jeśli był już taki wątek wink
Edytor zaawansowany
  • selcia17 10.01.10, 16:32
    Hmmm...ja nakładam błyszczyk powiększający usta..podkład, czarna kredka (ale
    maluję tylko w oku, no i tusz!
  • martusia_16 10.01.10, 16:54
    Ja na co dzień używam błyszczyka i czasem tuszu to wszystko nie chce wyglądać na 40 -stke
    !!!!!suspicioussuspicious
  • princessm 10.01.10, 18:05
    naturalność - trochę maskary , trochę błyszczyku
  • oliiviia 10.01.10, 18:07
    Nie maluje się.
    Nawet błyszczykiem bym się nie posmarowała ;D
  • charlotte__ 10.01.10, 18:09
    Delikatnie maskara i błyszczyk ..
  • igusiaaa 10.01.10, 18:11
    Ja nakładam fluid, tusz i trochę pudru na kości policzkowe...
    Ale myślę, że mój makijaż nie jest zbyt widoczny...
    Czasami też używam eyelinera, ale to zależy od tego ile mam czasu i czy mi się
    chce smile
  • poconacokomuto 11.01.10, 16:41
    A ja w ogóle ;-P Błyszczyk? i tak zaraz go wytrę ;p
  • colorful 10.01.10, 18:12
    maluję srebrną kredką (trochę), tusz do rzęs, mus, błyszczyk, a przedtem pomadka
    ochronna (różowa) ale nigdzie nie mogę jej znależć sciana
  • igusiaaa 10.01.10, 18:13
    Ja nakładam fluid, tusz do rzęs a na kości policzkowe trochę pudru... Czasami
    maluję się też eyelinerem, ale to zależy ile mam czasu i czy mi sie chce... ;]
    Pozdrawiam !
  • kakaa13 10.01.10, 18:14
    nie maluje sie ;D tylko blyszczyk ale bardzo zadko ;d
  • duuumi 10.01.10, 18:14
    Tylko błyszczykk ; ).
    Czasem, na jakieś specjalne okzaje mascara..
    Ale to tylko czasem, raz na kilka miesiecy. ; p p p
  • marta. 10.01.10, 18:15
    do szkoły to się praktycznie nie maluję bo prawie codziennie za poźno wstaje i nie mam czasu ; ddd
    ale jak czasem zdarzy się cud i wstane szybciej to maluje rzęsy, usta i policzki różem. : ]
  • virginkaa 10.01.10, 18:15
    Ja na początku lekkim podkładem, potem korektor i troszke pudru, zalotką podręce rzęsy, błyszczyk i już smile
  • corba 10.01.10, 18:18
    ja do szkoły sie nie maluję.
    znaczy.. jeśli już to troche tuszu i pudru . ale tusz to tylko w lato , bo w
    zime to mi oczy łzawią od zimna i by mi się wszystko rozmazało . ; p
  • josie120 10.01.10, 18:22
    Nie maluję się ,tylko na jakieś ważne okazje błyszczyk i tusz do rzęs, nic więcej.
  • czekoladka 10.01.10, 18:21
    Ja tylko szminkę ochronną, ktora wyglada jak błyszczyk (w sensie, że błyszczy
    sie na ustach). wink
  • nikawika 10.01.10, 18:21
    do szkoły używam tylko błyszczyka i perfum i rzadko puder . fluid,tuż,ejler i inne duperele
    na jakąś imprezę,imieniny i czasem na weekend . wink;P
  • kingusia 10.01.10, 18:24

makijaż do sql :
    - podkład ; D . ale raczeej zakrywa niedoskonałości O,o , lecz przyciemna mi cerę ;D
    - tusz do rzęs - zawsze
    - błyszczyk ; D
    - kiedyś CZARNA KREDKA , ale już nie .. x D

bo był zakaz na malowanie się , nie było można w ogóle . ! -,-
    2 razy musiałam zmywać makijaż - oczy <lol2>
    po prostu masakra xD
    samą wodą ? - katorga ; D
    zazwyczaj używam płynów do demakijażu ^ ^ big_grin

i tak się wszyscy malują do sql . x D
    m.in. ja . x D
    czasami trzeba łamać zasady ( ;
    teraz już się ogl nie czepiają ; D
    chyba , że o BARDZO OSTRY makijaż ; D

pozdro kociaki . x D
    serce
  • light 10.01.10, 18:29
    Błyszczyki są be, lepią się.
    Kredka do oczu i tusz mi wystarczą w zupełności.
  • kolorowo_mi 10.01.10, 18:30
    Natrulaność big_grin nie maluje sie do sql . czasami na Sylwka lub dla brechtu w domu i u koleżanek na 'Sleepover' ;D
    moja koleżanka też potrafi prrzyjsc do szkoły z krechami,, tuszem i ostrym błyszczykiem -.- a jedna ma pomarańczową gębe od fluidu sciana masakara confused
  • rispekt 10.01.10, 18:35
    Masz 13 lat i się malujesz? O.O Dżizas.
    Ja mam prawie 18 i jestem jedyną dziewczyną w klasie, która nie używa czegoś więcej niż
    pomadka ochronna. Nie przeszkadza mi, że mam niejednolitą cerę czy czasami cienie pod
    oczami, taka już jestem i uważam to za swój plus. Poza tym, tapeta ponoś strasznie
    niszczy skórę.
  • agapi 10.01.10, 18:38
    maluję się tylko na dyskoteki (puder, tusz i czasem czarna kredka), w niedzielę
    czasem tuszem przeciągnę rzęsy, a do szkoły tylko krem do twarzy lekko
    brązujący, ponieważ mam lekki problem z trądzikiem.
  • justaga 10.01.10, 18:37
    w makijażu wyglądam okropnie !
    więc się nie maluje . ; D
  • violet_ 10.01.10, 18:37
    każdy Ci napisze, że naturalność, bo bravo napisało, że maska nie jest już trendi. ;3
  • ta_anka 10.01.10, 18:41
    tusz i błyszczyk.
  • gdziejestpepe 10.01.10, 18:42
    Do szkoły tusz + błyszczyk big_grin .. za coś więcej dyra zabija big_grin

Czasami cienie

sciana
  • happysad1 10.01.10, 18:44
    ja osobiscie uzywam na codzien pudru tuszu itd. ale tylko dlatego ze poprostu
    lubię . ;p . Ja nie maluje sie z koniecznosci bo np. mam brzydka cere czy cos .
    Własnie nie . jest wręcz przeciwnie . Mam cere ladna ( wiecie , bez pryszczy
    itp ) . Jesli dziewczyna to lubi to powinna sie malowac na codzien . Jesli nie
    to niech postali na naturalnosc. jesli nie ubi tuszu do rzęs moze je podkręcic
    zalotką i to wyglaada super . Uwazam tez ze jesli dziewczyna ma brzydka cere to
    powinna uzywac pudru zeby to troche zakryć.
  • britneyxd 10.01.10, 18:46
    Ja się maluję do szkoły ale delikatnie... zawsze się delikatnie maluję tzn. troszkę pudru, tusz
    do rzęs i błyszczyk tongue_out
    zawsze jestem tak pomalowana wink
  • oleska940 10.01.10, 18:51
    nie nie maluje się no jeśli jest jakiś wyjątek to tylko tusz i błyszczyk bo niechce wyglądać jak
    chodząca tapeta
  • niebieskaa 10.01.10, 18:51
    maluje sie , ale bez przesady ; PP.
  • lady_em 10.01.10, 19:18
    korektor jedynie.
  • joasiiaa 11.01.10, 15:34
    makijaż jest po to, aby zakryć niedoskonałości .. poprawić naturę. zbyt
    przesadny jest śmieszny, jak u klauna.. ja nakładam tylko puder bezbarwny, żeby
    zmatowił cerę, tusz do rzęs, tak aby go nie było widać, ale żeby rzęsy nabrały
    wyrazu .. nie cierpię błyszczyków, usta zawsze pociągam pudrem, żeby delikatnie
    wybladzić i zmatowić..
  • demily33 11.01.10, 16:22
    ja także pudru używam na specjalne okazje - do szkoły tylko tusz i błyszczyk wink
  • lady_cat 11.01.10, 16:26
    naturalność. x d.
  • karmelowedove. 11.01.10, 16:29
    naturalność. wątek już był.
  • skasia 11.01.10, 16:31
    do szkoły się nie maluję,jeżeli już to pomadką ; p
  • cementry_drive 11.01.10, 16:31
    naturalność . nie maluje sie. chyba, że na ważne okazje.

a swoją drogą dość zabawnie to wygląda gdy do szkoły przydrepta dziewczyna której
    tapeta aż spływa. u licealistek jeszcze jakoś to przejdzie, ale to razi gdy się widzi dziewczyne
    z 5 klasy która zuzywa wiecej kosmetykow w jeden dzień , niz przecietna dorosla kobieta
    przez caly rok. i mimo ich staran nie wygląda to ładnie, a odpychająco . będę wredna, ale
    dzieki istanieniu takich osob mam niezły ubaw. ;x.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka