Dodaj do ulubionych

Regina Spektor

29.04.10, 21:30
To moja lubiona piosenkarka. Ktoś z was zna jej piosenki? Jeśli tak to co o nich myślicie?
Edytor zaawansowany
  • misia_147 29.04.10, 21:38
    Nie znam ; 33
  • softy_girl 29.04.10, 21:40
    Cóż przynam się bez bicia że słyszę o niej po raz pierwszy. Ogólnie jej głos
    mnie nie zachwyca, przeciętny.
  • vemisia 29.04.10, 21:41
    Znam jej chyba jedną piosenkę.prawdopodobnie z Opowieśćii z Narnii. ;D
  • katsuumi_17 29.04.10, 22:00
    Nie znam i nie słyszałam żadnej piosenki.
  • timestealer 30.04.10, 16:06
    aaach, i znów kłaniam się w kierunku mojej przyjaciółki.

no więc tak, na początku wiedziałam, że ktoś taki istnieje. potem przyszła faza na
    Opowieści Z Narnii, moment jak wyganiają Piotrusia i bach- Regina Spektor. nie wiedziałam.
    ale i tak największy szok był jak się okazało, że Two Birds to też ona O.o (a przecież było w
    reklamie TVN-u, swoją drogą szkoda, lekko ją zeszmacili). tak oto zabrałam się za
    przesłuchanie jej całej ostatniej płyty. nie jest zła, ale z gatunku 'wokalistka, która śpiewa i
    gra' zdecydowanie wolę Amandę Palmer. Regina jest jednak zbyt delikatna.
  • unperfect. 30.04.10, 16:37
    Uwielbiam ją wink)
  • ola_ss 30.04.10, 17:39
    Timestealer ja też poznałam Regina dzięki opowieścią z narnii Co do reklam to jej
    piosenki często wykorzystywane są w reklamach (tak gdzieś czytałam). Wiem że poza
    reklamą TVN jej piosenki użyto jeszcze do reklamy radia Zet i chyba reklamy TPSA ale nie
    jestem pewna i nie wiem która to była piosenka. Swoja droga to przygnębiające że pół
    Polski słyszy ją w reklamach a nikt jej nie zna.
  • timestealer 01.05.10, 17:09
    ale tak btw, to Two Birds jest jedną z według mnie najciekawszych piosenek na jej
    ostatniej płycie. no i nie można jej odmówić ciekawych tekstów. ale tak jak wspomniałam,
    ja się z nią znam tylko przechodnie i inni użytkownicy mają chyba większy autorytet, by
    się o niej wypowiadać wink
  • nearlaify 30.04.10, 16:56
    Bardzo ją lubię. The Call to chyba moja ulubiona piosenka.
  • jane_ 30.04.10, 16:59
    regina to dla mnie bardziej postac niż piosenkarka, artystka itp.
    trochę żałuję, że nie znam się z nią pod wzgledem muzycznym bardziej, ale nie odczuwam też palącej potrzeby zbliżenia się. :d
  • squash 30.04.10, 17:18
    jej głos momentami mnie irytuje. Jest wysoki i cienki, neutralny. Bez wyrazu.
  • kammi 30.04.10, 17:55
    kilka znam, bardzo przyjemne, ale nie wtrącałam się, jak na razie, bardziej w
    jej twórczość.
  • lorelei_ 30.04.10, 18:13
    nie znam za dużo jej piosenek, ale to co słyszałam, to są nawet fajne.
  • jowi 03.05.10, 20:22
    Moja ulubiona piosenka to "The Call" z Opowieśc z Narnii Książe Kaspian"
  • jowi 03.05.10, 20:23
    Moja ulubiona piosenka to "The Call" z "Opowieści z Narnii Książe Kaspian"

smilesmilesmile
  • fleeea 03.05.10, 20:31
    Jej piosenka, "Your Honor", rządzi.^^

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.