Dodaj do ulubionych

Bronisław Komorowski prezydentem - zgadzacie się ?

• monik4 05.07.10, 11:00
    aaaaaaaaa nieeeeeee ;< ja chce kaczke!!!!!!!!!!
  • squelly_ 05.07.10, 11:01
    Również od razu powiem, że nie zgadzam się.
    Naobiecywał, jak to mówią " Obiecanki-cacanki, w Polsce " i dalej już nie
    pamiętam, ale tak, jak każdy prezydent naobiecuje, żeby tylko na niego głosować,
    a jak już jest to nic! Komorowski wyróżniał się również tym ( i chciał pokazać,
    że to on może być prezydentem, a Kaczyński nie) bo ma 5 dzieci i żonę. Jak to
    ktoś z PIS-u powiedział " To nie wybory na tatę roku, ale na prezydenta". I to,
    że się ma 5 dzieci, żonę to nie znaczy, że ktoś kto nie ma dzieci, żony,
    narzeczonej etc. nie może być prezydentem! Bo to według mnie jest dyskryminacja.
    I jeśli miałabym możliwość głosowania, to zagłosowałabym na Pana Kaczyńskiego,
    chociaż w I turze miałam swojego kandydata - Pana Napieralskiego. Jest młody, a
    to właśnie tacy ludzie powinni zaistnieć w polityce! Nie tylko "starsi" i
    "doświadczeni" politycy. Po powinno się dawać szansę tym młodym na "wybicie
    się". Bo jeśli są wybory i są młodsi ludzie od tych doświadczonych, to wiadomo,
    że nie mają szans. I moim skromnym zdaniem powiedziałabym, że w wyborach na
    głowę Naszego Państwa, powinni brać udział tylko młodzi kandydaci, którzy
    pokazali by swój zapał, bo ci starsi, co oni jeszcze mogą zrobić, skoro
    praktycznie wcale nie znają nowoczesności? I w wyborach powinni brać udział
    ludzie, którzy są młodzi - np. G. Napieralski. I według mnie, Pan Napieralski,
    mówił najmądrzej z tych wszystkich kandydatów. A Pan Komorowski, moim zdaniem
    nie powinien brać udziału w wyborach na prezydenta, ponieważ pełni obowiązki
    prezydenta i wiadomo, że będzie miał więcej głosów. Więc to nieuczciwe moim
    zdaniem...
    PROSZĘ, poświęćcie chociaż te parę minut na przeczytanie mojego wpisu...
  • agusia254 05.07.10, 11:02
    Też się z nimi nie zgadzam co sobie ci ludzie wyobrażali?
    Dobrze że to tylko 5 lat.

Ale to jeszcze nie są całkowite wyniki. Zostało jeszcze 5% miejmy nadzieje że stanie się
    jakiś cud i wygra Kaczyński.
  • pimpusia 05.07.10, 11:05
    ja tez za kaczynskim. nie chce takiego prezydenta jak komorowski, chyba wyjade z kraju tongue_out
    takze licze na cud...
  • kochamkocham 05.07.10, 11:04
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ashley55 05.07.10, 11:04
    No cóż, prawie wszyscy których znam, na niego głosowali. Jestem więc jak najbardziej za.
    Nie chciałabym Kaczyńskiego na prezydenta.
  • silve 05.07.10, 11:09
    Kolejny Kaczor na prezydenta?? No bez przesady!! ja już tamtego ledwie znosiłam
    !! Tak więc zgadzam się z tym i się cieszę wink PO ma wysoką pozycję winkbig_grinbig_grin
  • smile. 05.07.10, 16:57
    ashley55 napisał(a):

> No cóż, prawie wszyscy których znam, na niego głosowali. Jestem więc jak najbar
    > dziej za.
    > Nie chciałabym Kaczyńskiego na prezydenta.

Z Twojego wpisu wynika, że popierasz Komorowskiego, bo większość znajomych go
    popiera. -,- Jeśli dlatego tak głosowała większa liczba Polaków , to już koniec
    świata.
  • x.pati.x 05.07.10, 11:08
    Nie wiem czy dobrze się stało, że Komorowski został prezydentem..
    Ja byłam za Kaczyńskim.
  • jonas_lover 05.07.10, 11:11
    Najpierw byłam za Komorowskim, potem za Kaczyńskim, a w końcu, kiedy Bronka
    zobaczyłam w akcji przed wyborami i przeczytałam wywiad z nim, to byłam za nim i się
    cieszyłam, że wygrał. Zobaczymy, czy spełni to, co obiecywał.
  • oldchoolbarbie 05.07.10, 11:12
    zdecydowanie byłam z rodziną za Jarosławem Kaczyńskim.
  • xxxnikusxxx 05.07.10, 11:14
    Nie, nie zgadzam się. Komorowski to ostatnia osoba, która powinna być
    prezydentem. KACZYŃSKI!
  • ola1231 05.07.10, 11:16
    jedna z was napisała ze bronek dostanie dużo kasy i tylko namiesza w białym domu. ten
    kto to napisał pewnie nie wie(co jest żałosne że jeszcze do tego się wypowiada) że pensja
    prezydencka jest raczej niewielka, a już wogóle żadna w porównaniu do np. prezydenta
    obamy(no z tym że tam jest inaczej bo mają system prezydencki). ja osobiście
    odetchnęłam z ulgą że wygrał komorowski, a co do kaczyńskiego powiem tyle - ludzie
    mają bardzo krótką pamięć. oczywiście wolałabym żeby był większy wybór kandydatów
    bo zostaliśmy postawieni trochę pod murem. jak powiedziała znakomita pani profesor
    magdalena środa : "mamy wybór pomiędzy autorytaryzmem(kaczyński) a
    konserwatywną demokracją. z tych dwojga to już wolę demokrację"
  • zuta 05.07.10, 11:18
    Ja byłam za Komorowskim, choć uważam, że żaden nie był dobry.
  • avril993 05.07.10, 11:20
    Nie zgadzam się. A tak na prawdę nie będzie rządził Komorowski tylko Tusk. Przecież sam
    Tusk powiedział, że Komorowski będzie prezydentem od wieszania żyrandoli.
  • takitti 05.07.10, 11:20
    Oczywiście, że się zgadzam. Głosowałabym na Komorowskiego. Nie przeżyłabym
    zwycięstwa Kaczyńskiego xD.
  • aniaaax3 05.07.10, 11:21
    i b. dobrze, że wygrał bo Kaczyńskiego brali tylko na litość ; D
  • bez.urazy 05.07.10, 11:24
    Tekstami typu "teraz zginiemy", "trzeba uciekać z kraju", "PAN Kaczyński jest lepszy".
    Boicie się rządów Platformy? W takim razie mało wiecie. Wybór kandydata, który
    startował z ramienia tej partii na prezydenta to zdecydowane zapewnienie, że PO teraz
    MUSI ruszyć z modernizacją kraju
    . Bo w momencie, kiedy Komorowski został
    prezydentem partia straciła koronną wymówkę, że reformy nie mogą być dokonane,
    ponieważ prezydent (czyli w przypadku poprzedniej kadencji Lech Kaczyński - PiS) wetuje
    każdą ustawę. Skoro Komorowski jest z PO to oczywiste, że bd współpracował z rządem.
    Czyli reasumując rząd albo się weźmie do pracy, albo PO może stracić kredyt zaufania i
    przegrać podczas WYBORÓW PARLAMENTARNYCH. To dosyć logiczne i proponuję
    się nad tym zastanowić.
    Kaczyński już podczas swojej konferencji po ogłoszeniu wyników sondażowych ogłasza,
    że to poniekąd zwycięstwo PiSu (zauważmy, że po katastrofie wsparcie dla partii
    wzrosło aż 20 %!
    O tym fakcie wspomniał także Jarciu), bo potknięcie PO może
    znaczyć zwycięstwo tego klubu w wyborach parlamentarnych, czyli PiS może znów trafić
    na salony. A to dosyć mroczny scenariusz.

Tak więc z jednej strony to dobrze, bo Kaczyński nie otrzymał po raz kolejny władzy, a z
    drugiej strony to zwycięstwo może okazać się pierwszym krokiem do porażki PO, jeśli
    partia się nie zmobilizuje.

Tak więc wszystkie "najmądrzejsze" użytkowniczki, które prorokują zagładę kraju (nie
    wspominając oczywiście o strasznych latach rządów Kaczyńskich jako prezydenta i
    premiera. Albo też mówią o ich wielkich zasługach nie wymieniając ani jednej) proszę o
    przeczytanie choć jednej gazety i włączenie innego kanału niż TVP (które jest skrajnie
    propisowskie!) nim zaczną rzucać takimi śmiesznymi hasłami.

Bo nie będzie gorszych rządów niż tych za czasów PiSu. Dziękuje.
  • ola1231 05.07.10, 11:31
    Boże wreszcie ktoś inteligentny na tym forum!
  • ola1231 05.07.10, 11:36
    wiem że nie przyjmujesz zaproszeń ale może przyjmij moje?smile wydajesz mi sie jednyną
    rozsądną odobą na tym forum
  • bez.urazy 05.07.10, 19:33
    Dziękuję uprzejmie za poparcie - z założenia nie przyjmuję zaproszeń od użytkowniczek
    (wiąże się to z moim trochę prześmiewczym pobytem na tym "portalu"), ale już co tam,
    mogę zrobić wyjątek .

• osiek 05.07.10, 11:24
    nie wiem czy wiecie ale w prywatyzacji nie chodzi o to, że płaci się za lekarzy itp. , tylko o to że szpital przejmie jakaś osoba i będzie on jej własnością. u mnie w mieście akurat jest taki szpital i wszyscy go sobie chwalą, w państwowym szpitalu nie ma takich nowoczesnych urządzeń, mniej płacą i wgl. więc jeśli coś krytykujecie najpierw zczajcie o co w tym chodzi ;D tak wgl to Komorowskiego zbyt nie lubie bo wydaje mi sie zbyt pewny siebie, taki pyszny, lepszy czy coś, no ale z dwóch złych lepiej tego ;D
  • agusia96 05.07.10, 11:25
    ja też się nie zgadzam !
    Bez sensu PO będzie rządzić Polską !
    Nic dobrego z tego nie wyniknie !
    A jeśli już został tym prezydentem to niech dotrzyma obietnic !
  • ola1231 05.07.10, 11:27
    jestem tak zirytowana większością wypowiedzi że jeszcze cos powiem - czy nic wam
    matołki nie mówi fakt że komorowski wygrywał głównie w dużych miastach a kaczyński
    głównie na wsiach? to o czymś świadczy ale jak nie łapiecie tego w swoich rozumkach to
    jest gorzej niż myślałam
  • malutka556 05.07.10, 11:27
    Głupi h.... Nienawidzę go ;/. Jaki ten naród jest głupi !!! ;//. Ja byłam za
    Jarosławem Kaczyńskim smile
  • aga199549 05.07.10, 11:30
    Właściwie to Komorowski wydawał mi się dobrym kandydatem. Jednak po śmierci
    prezydenta przejął wszystkie jego obowiązki i myślę, że dobrze je wypełnił.
    PS. A który polityk spełnia swoje obietnice?
  • 21ania21 05.07.10, 11:34
    Ja się nie zgadzam . Komorowski tak zarządzi Polską że z niej nic nie zostanie . Rozgrabiom
    nas . . . uncertainsadcryingcry
  • sel_dem 05.07.10, 11:43
    już lepszy Komorowski niż Kaczyński .

Większość głosowała na Kaczyńskiego bo co , bo jego brat zginął w tragicznym
    wypadku to go szkoda , ja osobiście nie chciałabym Kaczyńskiego na prezydenta .
    wystarczy że już jeden był .

• jo. 05.07.10, 11:37
    większość użytkowniczek powtarza to, co usłyszała w domu, a tak naprawdę o
    polityce nie ma zielonego pojęcia. wcześniej nawet nie chciałam tu nic pisać,
    ale jak czytam niektóre wypowiedzi, to porządny facepalm się kłania.
    szczególnie zwolenniczek (czy też córek zwolenników) kaczyńskiego. tak tylko
    spytam - czy wierzycie w to, że gdyby wygrał, to spełniłby wszystkie
    obietnice? jak tak czytam, to wy jesteście tego pewne, uważacie go za
    cudotwórcę. teraz może odsunę się od polityki i powiem wam, że z charakteru
    można wywnioskować, że kaczyński nie byłyby dobrym prezydentem. otóż pewnie
    pamiętacie, jak to jego zmarły już brat obrażał się za wszystko na wszystkich
    i od razu domagał się przeprosin. poza tym była kiedyś taka sytuacja, że nasz
    premier miał lecieć na jakieś międzynarodowe spotkanie, nie pamiętam jakie
    dokładnie. a nasz były prezydent ubzdurał sobie, że on też musi tam być i
    zażądał dodatkowego miejsca dla niego. a jaro jest taki sam, dokładnie taki
    sam. wydaje wam się, że taka dziecinna osoba powinna być głową państwa?
    oczywiście komorowski również popełnia gafę za gafą, ale mnie bardziej pasuje
    jego program polityczny, poza tym wydaje mi się być bardziej odpowiedzialną
    osobą oraz jestem pewna, że będzie niezależny od tuska, więc już przestańcie
    mówić, jako to anarchia będzie, kiedy to jedna partia rządzi państwem. kończąc
    tą wypowiedź, powiem wam, że politolodzy oraz osoby wykształcone wolą mniejsze
    zło, czyli komorowskiego, więc wydaje mi się, że znawcy tematu lepiej wiedzą,
    kto byłby lepszym prezydentem dla polski.

wypowiedziałam się, teraz możecie mnie obrażać, ale ja nie będę nawet na to
    reagować, bo nie widzę sensu. będziecie powtarzać wcześniejsze posty.
  • zuuzaa12 05.07.10, 11:39
    cię kocham, że w końcu przemówiłaś ^_^ sama lepiej tego nie wyjaśniła.
  • nasti. 05.07.10, 11:44
    jo. napisał(a):

> ale jak czytam niektóre wypowiedzi, to porządny facepalm się kłania.
    > szczególnie zwolenniczek (czy też córek zwolenników) kaczyńskiego. tak tylko
    > spytam - czy wierzycie w to, że gdyby wygrał, to spełniłby wszystkie
    > obietnice? jak tak czytam, to wy jesteście tego pewne, uważacie go za
    > cudotwórcę. teraz może odsunę się od polityki i powiem wam, że z charakteru
    > można wywnioskować, że kaczyński nie byłyby dobrym prezydentem. otóż pewnie
    > pamiętacie, jak to jego zmarły już brat obrażał się za wszystko na wszystkich
    > i od razu domagał się przeprosin. poza tym była kiedyś taka sytuacja, że nasz
    > premier miał lecieć na jakieś międzynarodowe spotkanie, nie pamiętam jakie
    > dokładnie. a nasz były prezydent ubzdurał sobie, że on też musi tam być i
    > zażądał dodatkowego miejsca dla niego. a jaro jest taki sam, dokładnie taki
    > sam. wydaje wam się, że taka dziecinna osoba powinna być głową państwa?

Zgadzam się z tobą. To wygląda jakby ktoś zrobił im pranie mózgu.
    Tylko Jarek i koniec. Nie widzą jego wad i gaf. Nie tłumaczą wyboru żadnymi
    argumentami, no bo nie można nazwać argumentem tego, że się go lubi i że uważa
    się że Komorowski sprzeda Polskę. To jest dziwne, jak efekt jakiejś propagandy.
  • bez.urazy 05.07.10, 11:46
    Niestety, ale większość uroczych użytkowniczek uważa, że znacznie przewyższa wiedzą
    politologów i socjologów. Choć większość z nich wie tyle o polityce co (dokładnie jak
    powiedziałaś) zasłyszała w domu.
    Tak więc popieram Twoją wypowiedź.
  • sonia07 05.07.10, 11:38
    Szczerze to miałam nadzieję na zwycięstwo Kaczyńskiego. Ale czas pokaże, czy
    słuszną.
  • taewunia8 05.07.10, 11:43
    "z dwojga złego..."

no właśnie.
  • fanpirka 05.07.10, 11:43
    JA SIE ZGADZAM!

Kaczyński jest nikim, gdyby nie Smoleńska Katastrofa to razem z Bronkiem w drugiej turze był
    by Napieralski.
    Przez wypadek wielu ludzi miało przed oczami przysłowiową Mgiełkę .....
    Nie pamiętacie jaki był Jarosław podczas kadencji swego brata!? sciana
  • kasiula1828 05.07.10, 11:44
    Moi rodzice byli za Kaczyńskim,lecz więszość ludzi głosowało na Komorowskiego i uwarzam
    że nie dotrzyma obieticy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka