Dodaj do ulubionych

Sprawdziany..;/

• iga18 d-.-b 20.10.10, 18:37
      nie.. dzisiaj miałam tylko kartkówkę z techniki (dostałam 1 -.-), jutro chyba
      nic nie mam, pojutrze tak samo..
      A i wczoraj miałam kartkówkę z religii xDD
    • jane_ Re: Sprawdziany..;/ 21.10.10, 08:32
      hehe, my mamy zapis w regulaminie, że nie możemy mieć więcej niż dwa testy w tygodniu.
      jednak nauczyciele są cwani i jak słyszą, że 'są już dwa testy w tym tygodniu', to ten ich test zamienia się w 'kartkówkę'. ;q
      ale też spora grupa nauczycieli wpisuje nam kartkówki do dziennika jako sprawdziany, żeby zablokowac innych nauczycieli i żeby był spokój.
      a pytają nas tylko z niemieckiego. ale to do przejścia, i tak się nie liczy do średniej.

co innego, jak nazbieraja się poprawy: wtedy nie jest już tak kolorowo.
    • arbuzooowa Re: Sprawdziany..;/ 22.10.10, 20:08
      ostatnio to mam przynajmniej trzy sprawdziany na tydzień bo więcej w tygodniu nie może
      być przynajmniej tak jest u nas w statucie no i oczywiście kartkówki na bierząco z chemii
      jedna na tydzień obowiązkowo i do tego praktycznie co lekcje na angielskim ..angielski trzy
      razy w tygodniu jest ;[
      • kari116 Re: Sprawdziany..;/ 22.10.10, 20:58
        w przyszłym tygodniu mam aż 3 sprawdziany. no i pytają na każdej lekcji, a
        kartkówki rzadko robią. chyba, ze jesteśmy niegrzeczni i się zdenerwują ;p
    • madziula97 Re: Sprawdziany..;/ 01.11.10, 22:36
      jestem w 1gim i te sprawdziany to jakaś masakra !
      nie ma tygodnia bez kartkówki czy sprawdzianu.
      jutro mamy wolne (w zaduszki) ale potem przychodzimy i kart. z fizyki, kart. z
      biologii a w piątek spr. z matmy. jedna wielka masakra tongue_out
      • julcia284 Re: Sprawdziany..;/ 01.11.10, 22:42
        my mamy strasznie dużo indifferent jutro mamy wolne w środę spokój i pytanie , w
        czwartek strasznie trudna kartkówka w piątek taka 30 - 40 minutowa . Mało jest
        takich dni żeby było luźno codziennie albo sprawdzian albo pytanie albo
        kartkówka luz jest tylko na wf - ie i plastyceuncertain
      • alisou Re: szkoła. 01.11.10, 23:05
        sprawdziany, kartkówki, odpytywanki... zapowiedziane i niezapowiedziane. oj tak, u nas też
        jest tego sporo. ale sprawdziany i kartkówki mogę zrozumieć. jest potrzebne coś, żeby
        sprawdzić naszą wiedzę. poza tym, jeżeli człowiek uczy się systematycznie, to nie z tym
        większego problemy. poświęcić półgodziny dziennie na przejrzenie zeszytów to nie taki
        problem. mnie bardziej wkurzają zadania domowe i prace grupowe. wszystko to wymaga
        czasu, a jest tego w cholerę. szkoła strasznie nachodzi na nasze życie prywatne. praktycznie
        od miesiąca nie mam czasu, żeby wyjść gdzieś w weekend z przyjaciółkami. =.='
      • hilary_fanka Re: nom :/ 02.11.10, 09:12
        5 listopada - sprawdzian z angielskiego
        8 listopada - kartkówka z WOS-u
        9 listopada - sprawdzian z muzyki
        10 listopada - sprawdzianz historii
        15 listopada- sprawdzian z polskiego
        17 listopada - sprawdzian z niemieckiego
        18 listopada - praca klasowa z polskiego

Wszystko, co nam zapowiedzieli. To chyba mówi samo za siebie. Chociaż moim zdaniem i
        tak nie jest tak źle. Na angielski nigdy się nie ucze, a zawsze dostaję 6. Muzyka? Sześć lat
        szkoły muzycznej, więc ten sprawdzian to dla mnie pestka. Praca klasowa z polskiego?
        Kocham wypracowania! jedyny przyjemny sprawdzian. Tymczasem zostały tylko WOS,
        historia, polski i niemiecki. jakoś to będzie...
    • drama_queen Re: Sprawdziany..;/ 02.11.10, 09:26
      w czwartek kartkówka z niemieckiego i geografii
      w piątek kartkówka z wos-u i angielskiego.
      (ale akurat nie będzie mnie w te dwa dni w szkole ;d)
      a w przyszłym tygodniu pewnie też coś będzie.
    • andzias Re: Sprawdziany..;/ 02.11.10, 15:14
      mieliśmy w poniedziałek z informatyki i Niemieckiego, we wtorek z angielskiego, w środę z
      historii, w czwartek z biologii, w piątek z polskiego. a w następny tydzień w poniedziałek z
      informatyki, a we wtorek z polskiego. tyle, że jak im powiemy, że można mieć dwa
      sprawdziany w ciągu tygodnia - to mówią, że to kartkóweczka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka