Dodaj do ulubionych

Studniówka!

24.12.10, 13:52
Pomocy!Ja wiem, że dla niektórych z was to banalne i stwierdzicie, że są większe problemy.Ale aktualnie ten jest moim największym.
Idę z chłopakiem na studniówkę.Nie znam ludzi z jego otoczenia, a są trzy lata starsi.
Mam sukienkę.Ale po tym, jak jego mam i ciocia które z resztą uwielbiam, przedyskutowały to , doszły do wniosku, że sukienka ta nadaje się na bal.Owszem.Ale mój gimnazjalny.Jednak na studniówce muszę mieć bardziej wyszukaną.Balową.
Mieszkam w Szczecinie.Może któraś z was wie gdzie znajdę takową?
A jeśli nie mieszkacie na tym zadupiu, to proszę o jakieś rad co do kiecki.
Jestem niska.!68 i strasznie chuda ;D
Obserwuj wątek
    • jbzmierzch Re: Studniówka! 24.12.10, 13:52
      Pomocy!Ja wiem, że dla niektórych z was to banalne i stwierdzicie, że są większe problemy.Ale aktualnie ten jest moim największym.
      Idę z chłopakiem na studniówkę.Nie znam ludzi z jego otoczenia, a są trzy lata starsi.
      Mam sukienkę.Ale po tym, jak jego mam i ciocia które z resztą uwielbiam, przedyskutowały to , doszły do wniosku, że sukienka ta nadaje się na bal.Owszem.Ale mój gimnazjalny.Jednak na studniówce muszę mieć bardziej wyszukaną.Balową.
      Mieszkam w Szczecinie.Może któraś z was wie gdzie znajdę takową?
      A jeśli nie mieszkacie na tym zadupiu, to proszę o jakieś rad co do kiecki.
      Jestem niska.168 i strasznie chuda ;D

Mała poprawka ;d
      • katsuumi_17 Ja ci dam zadupie Szczecin! :-) 24.12.10, 14:26
        Poszukaj w Galaxy, tam powinnaś coś znaleźć fajnego.
        Odradzam jednak balowe, długie suknie. To nie te czasy. Na studniówkę teraz zakłada się krótsze sukienki, wygodne, żeby lepiej się tańczyło.
        Jeśli jesteś szczupła, to załóż jakąś obcisłą, ładnie wyglądają bez ramiączek.
        • jbzmierzch Re: Ja ci dam zadupie Szczecin! :-) 24.12.10, 14:34
          katsuumi_17 napisał(a):

> Poszukaj w Galaxy, tam powinnaś coś znaleźć fajnego.
          > Odradzam jednak balowe, długie suknie. To nie te czasy. Na studniówkę teraz zak
          > łada się krótsze sukienki, wygodne, żeby lepiej się tańczyło.
          > Jeśli jesteś szczupła, to załóż jakąś obcisłą, ładnie wyglądają bez ramiączek.

No a może nie zadupie?Nie lubię tego miasta.
          Dobra w każdym bądź razie wysłałam już w jednym poście opis mojej sukienki.Jeśli jego mam i ciocia stwierdziły, że mogę czuć się tu cytuję " jak szara myszka" , to chyba coś znaczy.Widziały mnie w tej kiecce.Aktualnie szukam jej na necie.
          A bez ramiączek nie za bardzo mi pasuje.
          Mam duży biust.Na prawdę, jak na mnie jest aż nad to.
          Więc powinnam mieć ramiączka.Są wygodniejsze.
    • izuunia55 Re: Studniówka! 24.12.10, 14:04
      Moim zdaniem jeśli jesteś partnerka to nie powinnaś się za bardzo wystrajać, czyli długie suknie odpadają. Proponuje jakąś krótką sukienkę, coś w tym stylu:
      o taka
      albo taka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka