Dodaj do ulubionych

Mam mały dylemat.

25.04.11, 22:07
Jak już w temacie było mam mały dylemat. Mamy kupić cioci psa na urodziny, a ja mam go wybrać. Jakie rasy psów wam się podobają???
Edytor zaawansowany
  • seli19 25.04.11, 22:08
    odświeżamtongue_out
  • kawaiikimie 25.04.11, 22:15
    A nie możecie wziąć psa ze schroniska? Dla mnie one są najsłodsze i najbardziej kochają, zwłaszcza te po przejściach. smile

• anty20 25.04.11, 22:14
    -Chart angielskibrawo

-Huscybig_grin

-Foxterierpiwo
  • squash 25.04.11, 22:16
    pies to nie zabawka... jesteś pewna, że twoja ciocia ma co z nim zrobić? Na dodatek z losowo wybraną rasą? Ja nie chciałabym dostać psa - niespodzianki. ; /
  • yorkie 25.04.11, 22:17
    Nie popieram kupowania zwierząt na prezent, bo często lądują w schroniskach, albo na ulicach.
    Może coś więcej?
    Czy ma byc do domu, bloku...
    A jeżeli osoba, która ma go dostac ma uczulenie na sierśc psów?

Mnie podobają się yorki, są kochane smile
  • seli19 25.04.11, 22:23
    Moja ciocia mieszka w wielkim domu z gigantycznym ogrodem i zawsze marzyła o psie.
  • nickiminaj 25.04.11, 22:24
    najlepiej uratuj jakiegoś pieska ze schroniska. kundelki są najwierniejsze i najkochańsze.
  • mroweczka_xxx 25.04.11, 22:29
    HUSKY ! serceserce
  • seli19 25.04.11, 22:42
    odświeżam( znów)
  • seli19 25.04.11, 22:42
    odświeżam (raz jeszcze)
  • seli19 25.04.11, 22:44
    A zapomniałam lepiej jakiś z tych dużych psówsciana
  • by_moonlight 25.04.11, 23:06
    Ja osobiście nie przepadam za małymi psami (york, chihuahua), bo one są takie... no... Przypominają mi upierdliwe zabawki, które można włożyć do torebki, nosić na ręce dla ozdoby, a nie np. wytarmosić za uszy. wink Dlatego z góry mówię - pies duży lub średni. Polecam rozejrzeć się w pobliskim schronisku. Przed kupnem upewnijcie się jednak (zakładam, że psa kupujesz z całą rodziną), że ciocia chce mieć psa i nie ma nic przeciwko zaopiekowaniu się nim. Nie ryzykujcie, że zwierzak wyląduje z powrotem w schronisku. Natomiast jeśli miałabym wymienić konkretne rasy to owczarek niemiecki, collie, owczarek podhalański, labrador. Odradzam husky, bo one potrzebują naprawdę bardzo dużo ruchu, swobody, biegania oraz bernardyny, chyba, że twoja ciocia ma czas i chęć zajmować się ogromnym miśkiem i zbierać sierść z dywanu i mebli. ;] Aczkolwiek przyznaję, że osobiście bernardyny uwielbiam.
  • katsuumi_17 26.04.11, 09:07
    Rasa powinna podobać się Tobie smile ja osobiście zastanowiłabym się na Twoim miejscu nad wzięciem pieska ze schroniska wink
  • anonimowa.laska 26.04.11, 11:17
    twoja ciocia mieszka w bloku czy w domu ?
  • natana 26.04.11, 11:46
    Wiesz co, to raczej nie ma być pies, który Tobie się podoba. Pies ma podobać się twojej cioci. Zależy jakie twoja ciocia ma warunki mieszkalne. Czy mieszka w domu czy w bloku. Jak mieszka w domu to możesz jej kupić dużego psa, a jak w bloku to raczej małego. Możesz wziaść psa ze schroniska. Ludzie mają opory przed tym , żeby brać takie psy, ale to nie jest takie złe. Zwróć uwagę też na to czy twoja ciocia ma małe dzieci, czy też jest osobą starszą. Mam nadzieję, że Ci troszeczkę pomogłam.big_grin
  • zmierzchowka 02.05.11, 11:35
    owczary najlepiej wilczury
  • klama_kcmil 02.05.11, 11:46
    Ja to bym na Twoim miejscu skorzystała z okazji i wzięła psa ze schorniska. One potrzebują więcej miłości, niż rasowe szczeniaczki.
  • maryskaaa 02.05.11, 18:31
    BERNAŃSKI PIES PASTERSKI ALBO NOWOFUNLAND
  • alexis69 05.05.11, 18:25
    Chciałabym mieć berneńskiego psa pasterskiego, właściwie to rodzice mieli mi go kupić już rok temu, ale okej ...
  • mila13 05.05.11, 18:57
    Golden retriever jest super albo husky smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka