Dodaj do ulubionych

Pierwsza wasza reakca na Justina Biebera?

16.06.11, 15:19
Kiedy pierwszy raz usłyszałyście jego piosenkę , a kiedy dowiedziałyście się , że to chłopak.?

Ja udawałam , że śpiewam piosenkę One Time , gdyż myślałam , że to kobieta. A kiedy się dowiedziałam o jego płci......nie mogłam uwierzyć.wink

A wy?
Edytor zaawansowany
  • shewerewolf 16.06.11, 15:27
    shock shock 'O kur.wa!'
  • jagoda1602 03.08.11, 19:45
    Pierwsza? "O mój boże ja się chyba zabiję!!" Czarne myśli o zabiciu jego przyszły późniejsuspicious
  • roksanaroxana 16.06.11, 16:45
    szczerze? o k u r w a
  • crazygirl24 16.06.11, 20:42
    pierwszą jego piosenką jaką usłyszałam była chyba "baby" . gdy zaczęło się "ooooooo" na początku , byłam pewna, że śpiewa to jakaś kobieta. jak się okazało , że to chłopak to tak wyglądałam tongue_out
  • kara4454 17.06.11, 08:30
    moja reakcja: HAHAHAHHAHAHAHAHA <jeb z krzesła i płacz ze śmiechu>!!
  • merley_ 17.06.11, 13:52
    usłyszałam wtedy 'One Time' i pomyślałam: "ta dziewczyna to kariery nie zrobi".
    co powiedziałam jak dowiedziałam się, że to chłopak? "WHAT THE F...?!"
  • coldprincess 17.06.11, 14:11
    " świat głupieje, ta dziewczyna powinna wziąć się za naukę, a nie bawi się w supergwiazdę" a potem patrze na wykonawcę "Justin Bieber" i moja reakcja " Nie ma to jak inteligencja rodziców, nazywać córkę męskim imieniem", a potem gdzieś przeczytałam " piosenkarz" i myślę "wtf?!"
  • alyson96 17.06.11, 14:25
    od razu zauważyłam że to chłopak, nie mam problemów z odróżnianiem płci jak nie który ; )
    miał na początku swojej kariery damski głos, fakt ale to dlatego że to jeszcze dziecko. mutacji nie miał.
    nie pamiętam co pomyślałam jak go zobaczyłam/usłyszałam.
  • karolinaaks 17.06.11, 14:40
    hhehhe moja reakcja ło ku... zeniby chłopak a moze baba mozna sie pogubićbig_grin
  • koloorowa. 16.07.11, 22:06
    ku...! pacan i kretyn śpiewający jak baba! ;dd
  • artemida 17.06.11, 14:43
    "Kolejna słit trendi gwiazdeczka. Ale pewnie niedługo moda na nią minie. A mnie ona kompletnie nie obchodzi, nie mam zamiaru nic o niej czytać."
    Ale niestety, nie da się nic o niej nie czytać, bo ona jest wszędzie! Dzisiaj nawet widziałam na drodze dziurę układającą się w coś podobnego do niej -,-
  • 11chester11 17.06.11, 14:44
    najpierw usłyszałam "baby" i też myślałam że to jakieś małe dziecko co ma może z 7 lat...
  • chocolatex 17.06.11, 14:58
    Nie pamiętam, ale wiem , ze nie pomyślałam, że to dziewczyna. o,O
  • rosalie.14 17.06.11, 15:16
    nie, ja byłam świadoma, że Bieber to chłopak wink. I szczerze mówiąc, to gdy pierwszy raz usłyszałam "One Time", to nawet jego osoba mnie zaciekawiła... Dopiero potem, wczytując się w coraz to ciekawsze plotki na jego temat nieco...zwątpiłam .

wink
  • kasil2402 17.06.11, 15:23
    Gdy ściągnęłam jego piosenkę, gdyż mi się spodobała, myślałam, że to zła wersja, bo śpiewa ją dziewczyna. Chciałam to sprawdzić, więc wyszukałam to ja You Tube i była zszokowana, że to chłopak O.o
  • shunra 17.06.11, 19:26
    Piosenkę usłyszałam w radiu i myślałam że to kolejna słit piosenkareczka a że nie lubię takich badziewnych utworów szybko o niej zapomniałam aż gdzieś przeczytałam że to jednak facet to zwaliłam się z krzesła i ze śmiechu nie mogłam, wiesz że na początku myślałam że ktoś napisał że Bieber jest facetem tylko dla żartu bo go nie lubi i ma chłopięce imię. A teraz już mnie on w ogóle nie obchodzi.
  • mufffinkaaa 20.06.11, 11:41
    Jak pierwszy raz usłyszałam jego piosenke to myślałam że śpiewa ją jakaś dziewczyna tongue_out a gdy dowiedziałam sie że to chłopak to nie mogłam uwierzyć wink
  • domciaxdnika 20.06.11, 11:48
    no pierwsza była fajna nawet go polubiłam ale potem tyle o nim gadali że mi się znudził
  • van50 20.06.11, 12:57
    no pierwsze co słyszałam o bibierze to że jest fajny, pobrałam jego muze z internetu to myślałam ze to dziewczyna spiewabig_grinbig_grinbig_grin
  • van50 20.06.11, 12:57
    no pierwsze co słyszałam o bibierze to że jest fajny, pobrałam jego muze z internetu to myślałam ze to dziewczyna spiewabig_grin
  • taylor_ 20.06.11, 13:10
    Na początku go ignorowałam. Wiedziałam, że lada moment będzie kolejną fascynacją, nową modą etc. W końcu, kiedy zrobiło się o nim głośno, a każdy tak bardzo zachwalał sobie jego muzykę ściągnęłam dwie piosenki, by sprawdzić czy rzeczywiście jest czym się tak jarać. Przesłuchałam i usunęłam od razu. Nie spodobały mi się kompletnie. Nie miałam problemu żeby odgadnąć jakiej jest płci, jak wiele z was tutaj pisze, ale nie zmienia to faktu, że i tak jego głos mnie nie przekonał (ani muzyka, ani tekst, ani wszystko inne).
  • klaudiau11 20.06.11, 13:20
    Pierwsza reakcja ?. "WTF ? . OMG, jaka ta baba ma dziwny głos " .
    Serio .
    Nie chcę urazić fanów, ale tak było .
  • abbey_girl 20.06.11, 13:34
    Na początku jak słyszałam "Baby" to myślałam, że to dziewczyna. O tym, że jest chłopakiem dowiedziałam się od znajomych, którzy spytali się mnie czy u mnie w szkole dziewczyny tez słuchają (cytuję) "Justina Cipera". Nie wiedziałam kto to i pokazali mi "Baby" na youtube. I wtedy dowiedziałam się, że to chłopak.
  • trufla 20.06.11, 13:39
    Od razu rozpoznałam, że to chłopak. Był mi w zasadzie obojętny...
  • kolejnezmiany 20.06.11, 13:47
    żałosne.każda z was mówi i zapewnia że myślała że to dziewczyna.dajcie se juz siana.
  • pinky33 20.06.11, 13:50
    chyba w jakiejs gazecie zaczeto o nim pisac xD
    a potem to juz no wiecie
  • marsjanka115 20.06.11, 13:59
    na to jak zobaczyłam słowa " Justin Bieber " gdzieś na forum to :
    cholera czemu oni go tak nie lubią ? włączyłam "one time" na yt i wszystko się wyjaśniło ...
  • wiktusss 20.06.11, 14:32
    co to za dziecko?shock
  • kingura117 20.06.11, 17:44
    Ja byłam pewna, że to kobieta. A jak się dowiedziałam, że to chłopak, to się zaczęłam tak śmiać, że normalnie nie mogłam.big_grin
  • majlentis 20.06.11, 21:13
    Co do niektórych to umiem odrożniać płci. Najjpierw usłyszałam jego piosenke baby i ..... zakochałam się w jego głosie. ta miłość jednak nie potrwała długo .
  • light 20.06.11, 22:02
    Ogólnie to pierwsze wrażenie było bardzo negatywne. Teraz jest mi obojętny, nie słucham go, nie interesuję się nim, mam swoją muzykę.
  • aneczka. 21.06.11, 10:11
    Moja reakcja? Ha ha, nie mogę, to jest chłopak, ha ha. big_grinbig_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka