Dodaj do ulubionych

ciekawe książki na wakacyjną nudę

23.07.11, 18:40

hej kociaki , jakie polecilibyście książki na wakacujną nudę ???

piszę ten wątek jeszcze raz ponieważ nie mogę znaleść wczorajszego !!! proszę nie usuwać tylko podawać propazycje ciekawych książek !!!!!!! wink
Edytor zaawansowany
  • alexis69 23.07.11, 18:48
    co? wakacyjna nuda?
    Boże.. sciana

wakacje nie są po to, żeby się nudzić, ani siedzieć cały czas w domu. indifferent
    ogarnijcie sie i cieszcie sie wakacjami. w roku szkolnym się naczytacie big_grin
  • platyna 27.07.11, 15:31
    Ludzie różnie postrzegają relaks i zabawę. Niektórym starcza herbata, książka i cisza. To, że Ty wolisz się wygłupiać i pić piwo w parku to nie oznacza, że każdy... uncertain
  • cotton.caandyy. 27.07.11, 16:18
    platyna, masz rcje. ja np. nie wyobrażam sobie wakacji bez moich książek < 3 ale do tematu

Blask Księżyca
    Pełnia księżyca
    Nów księżyca
    Cień księżyca

Szeptem
    Crescendo

Miasto Kości
    MIasto Popiołów
    MIasto Szkła
    Miasto Upadłych Aniołów

Cienie
    Polowanie
    Gorączka

dziewczyny z Hex Hall
    Dziewczyny z Hex Hall Diable szkło

Bale Maturalne z Piekła
    Wakacje z piekła
    Randki z piekła
    Pocałunki z piekła

Błękitnokrwiści
    Maskarada
    Objawienie
    Dziedzictwo
    Klucze do repozytorium
    Zbłąkany anioł+Krawe walentynki

to chyba tyle big_grin miłej lekturykiss
  • wampire13 27.07.11, 16:28
    Dodam do tego jeszcze " Miasto Upadłych Aniołów" proquel Miasta Kości.smile
  • wampire13 27.07.11, 16:29
    To miało być Mechaniczny Anioł, sorry.
  • demka1 23.07.11, 19:03
    Ja uwielbiam fantasy:
    Seria dom docy, piękne istoty, upadli.
    Jest tego naprawdę dużo
  • angelisia92 26.07.11, 23:57
    wszystko co Coelho albo Murakami'ego wink
  • izabellaswan 27.07.11, 15:27
    Tych tematów było tysiące. Wystarczy poszukać.
    A swoją drogą polecam: Córeczkę, Zdążyć przed Panem Bogiem, Dziennik bulimiczki, Zapiski niewidomego taty, Zhańbionę i Oszpeconą, Małą Wierę, książki Nowak, Siesickiej, Coelho oraz Sparksa.
  • rememberina 27.07.11, 16:35
    podpisuję się, coelho i murakami. polecam też stephena kinga.
  • angelisia92 28.07.11, 14:47
    Niektórzy w wieku 15-stu lat są bardziej "dorośli" na jego książki niż niektórzy którzy mają po 20...
  • landrynkowa_97 27.07.11, 15:26
    Chyba mogę Ci coś polecić:
    Autor: Eoin Colfer
    Tytuł: "Benny i Omar"
    O czym: To historia chłopca, Irlandczyka, który musi wyjechać z kraju (z powodu pracy taty) w najbardziej nieodpowiednim dla niego momencie (jego szkoła po raz pierwszy dostała się tak wysoko w jego ulubionym sporcie - hokeju na trawie, i niebawem mają się odbyć mecz). Chłopak (Benny) wyjeżdża, poznaje nową szkołę, nowe środowisko i nowego przyjaciela Omara, z którym niestety ciężko jest mu się dogadać, z powodu braku znajomości języka.

Opis napisałam sama, więc z góry przepraszam za wszelkie błędy w tym językowe.

Mam nadzieję, że pomogłam. kwiat
  • sammy 27.07.11, 15:38
    Aktualnie czytam książkę 'Tunele' Rodericka Gordona i Briana Williamsa. Super książka 500 str, ale przeczytałam w dwa dni bez żadnego problemu. POLECAM
  • noruwei 27.07.11, 16:26
    wszystkie książki Murakamiego polecasz piętnastolatce? no chyba sobie żartujesz. ile jego książek przeczytałaś? plus chyba nie sądzisz, że jego książki można polecić tak młodej osobie, no chyba że Przygoda z owcą, to tak.
  • rememberina 27.07.11, 20:58
    tak się składa, że ja mam piętnaście lat i uwielbiam jego książki. wiesz, każda osoba jest inna i to, czy dojrzała na pewnego rodzaju lektury nie ocenia się po wieku.
  • wampire13 27.07.11, 21:11
    Popieram.
  • plombrng_mary 28.07.11, 20:40
    Seria Niefortunnych Zdarzeń kocham <33 serce

alexis69 ja postrzegam relaks i zabawę jak to określiła platyna siedzę na łóżku z książką , z radia leci jedna z moich płyt a moje kochane zeberki wesoło bawią się na huśtawce achh!!! I jak tu się nie zrelaksować big_grin

dziękuję za uwagę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka