Dodaj do ulubionych

Ataki płaczu.

• crazzygirl123 04.08.11, 11:06
    ja nie przejmuje się tym co ludzie mówią na mój temat bo szczerze mi to lata ja wiem jaka jestem i nie liczy się zdanie innych ,ale tez mam takie dni że chce mi się płakać z byle powodów albo płacze bez powodu niewiem dlaczego wiec nie pomoge ,ale radze ci zebyś się innymi nie przejmowała bo w życiu są warzniejsze zeczy nie warto się przejmować czyimś gadaniem ;*
  • kabanos8 04.08.11, 11:35
    jesteś jebana histeryczną. wiesz o ty.?
  • jagoda1602 08.08.11, 08:49
    Do kabanos8:
    A ty jebaną egoistką wiesz o tym?
  • pola16 08.08.11, 11:50
    Jej na prawdę?! Hahah udało Ci się wywołać atak, tylko, że śmiechu. Mam gdzieś co ludzie pomyślą, że tak mam, bo taka jestem i co zrobić... Jedynie chciałabym to opanować jak nie jestem w domu, bo się tusz rozmazuje itp., więc sama rozumiesz, albo i nie, a zresztą kto Cię tam wie...
  • xxlilyxx 04.08.11, 21:36
    nie ma pojęcia..
    sama płaczę bardzo, bardzo rzadko tylko w sytuacjach na prawdę krytycznych. ostatni raz to chyba z 5 lat temu o.O
  • coldprincess 04.08.11, 21:51
    jesteś po prostu wrażliwa, to nic złego. Zapewne ktoś już o tym wspomniał, ale nie czytałam, a czasem warto się powtórzyć smile
    w takich chwilach pomyśl o czymś śmiesznym, czymś co Ci sprawia radochę, albo patrz w jaśniutki punkcik :3
  • adrianna23 04.08.11, 21:56
    nie wiem do końca, dlaczego tak się dzieje, ale rozumiem cię..
    mam dokładnie tak samo, kiedyś mówili na mnie beksa, jak byłam mała, bo często płakałam, ale to nie bez powodu przecież uncertain

3maj się, będzie ok, jeśli będziesz wierzyć w siebiesmile
  • pola16 08.08.11, 11:52
    Mnie nie przezywali nigdy. Dzięki, wierzę w siebie z każdym dniem coraz bardziej ;D.
  • mary_ 04.08.11, 22:31
    Ja tak nie mam, ale najlepszą metodą jest chyba uspokojenie się. Tradycyjne liczenie do 10 powinno pomóc, albo pomyśl o czymś przyjemnym. smile Ja płaczę sobie od czasu do czasu, gdy jestem sama. Może nie jestem smutna, ale czasami muszę sobie popłakać.
  • kaja9970 08.08.11, 11:36
    Ja też tak mam. Ale jak koleżanka mi coś powie to jestem twarda i odpyskuje. Jak ktoś powie prawdę lub ktoś mnie skrzywdzi to natychmiastowo mi łzy lecą. Też nie mogę się uspokoić. Ale w tedy myślę o tym by się uspokoić i przechodzi tongue_out
  • pola16 08.08.11, 11:54
    No też potrafię trzymać się 'kupy' ahaha przy ludziach, ale jak się obrócę to wiadomo... Ja także próbuje się uspokoić, ale to chwilę trwa, a łzy lecą (się zdążę rozmazać w ten czas). Będę teraz testować radę jednej z wypowiedzi koleżanki (udawać, że to przez kichanie) haha, normalnie śmiech przez łzy coś czuję, że z tego będzie wink).
  • myoshi 08.08.11, 12:02
    jak ktoś mnie bardzo zdenerwuję to też płaczę. ale to znak, że jesteśmy wrażliwsze, i co z tego?
  • meredith. 10.08.11, 16:16
    jesteś po prostu bardzo wrażliwa. ja płaczę jak ktoś mnie wkurzy, jestem smutna albo jak słucham smętnych piosenek ;x
  • michaelmontana 11.08.11, 17:33
    kurde. zdarza mi sie tez. ; x

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka