09.08.11, 21:05
Istnieją tu fora o wielu zespołach , a nie ma Queen'u . wink

także zapraszam wszystkich fanów wink
Edytor zaawansowany
  • niemampomyslu 09.08.11, 21:31
    czeeeść. c;
  • anahi_loveyou 09.08.11, 21:33
    witam wink
  • smileyy776 09.08.11, 21:39
    Radio GaGa - Quenn <3serce
  • anahi_loveyou 09.08.11, 21:47
    oo tak <3. genialne big_grin macie 4musicTV ? bo ostatnio od 17.30 leciały same piosenki Queen'u big_grinbig_grin
  • gola. 09.08.11, 21:48
    hej, nie mamy :c
  • anahi_loveyou 09.08.11, 21:49
    szkoda sad
  • jessicakaulitz 09.08.11, 22:06
    Niesamowity zespół, jeden z najlepszych ( a może i najlepszy?) w historii. Uwielbiam image Freddiego, tak przy okazji. Choć osobiście wolę Gunsów, to jeśli mam być obiektywna, to Queen to lepszy zespół, napisałam na początku, jeden z najlepszych na świecie, bo nie jestem pewna, czy przebili Beatelsów.W każdym razie siema ^ ^
  • abbey_girl 09.08.11, 22:33
    Witamsmile
  • anahi_loveyou 10.08.11, 10:14
    witam witam wink jaka jest wasza ulubiona piosenka ?
  • abbey_girl 10.08.11, 10:20
    Moja chyba "Bohemian Rhapsody" i "We Are The Champions". Niezbyt orginalne, ale co ja poradzę.
  • smileyy776 10.08.11, 10:26
    moja Radio GaGa !serce
  • sammy 10.08.11, 10:29
    "Bohemian Rhapsody" to mistrzostwo!
    poza tym ''Show must go on'', "Radio Gaga" są świetne, ale inne utwory też lubięsmile
  • anahi_loveyou 10.08.11, 10:33
    dla mnie I Want It All i również Bohemian Rhapsody serce
  • abbey_girl 10.08.11, 10:36
    Co do jednego wszystkie się zgadzamy smile
  • fangtasia 10.08.11, 10:39
    Czeeeść , można ?
    Ulubiona piosenka no oczywiście The Show Must Go On , I want It All .
    A macie ulubiony teledysk ?? big_grin
  • anahi_loveyou 10.08.11, 11:10
    pewnie ,że można wink
  • sammy 10.08.11, 10:45
    szczerze? nie oglądam żadnych teledysków, skupiam się na samej muzyce, a nie na tym co się dzieje na ekraniesmile
  • sammy 10.08.11, 10:47
    no chyba, że filmiki z koncertów, to oglądam wink
  • abbey_girl 10.08.11, 10:48
    Szczerze, to nie jestem pewna czy obejrzałam chociaż 2 teledyski, wolę nagrania z koncertów.
  • kingura117 10.08.11, 11:03
    We are the champions serce
  • anahi_loveyou 10.08.11, 11:11
    ulubiony teledysk - do I Want To Break Free big_grin zawsze poprawia mi humor xd. a Roger Taylor tak słodko w nim wygląda, jak prawdziwa dziewczynka big_grin
  • jessicakaulitz 10.08.11, 12:43
    Jeśli chodzi o teledyski, to nie potrafię się zdecydować, ale z piosenek, moją ulubioną jest Radio GaGa ; )
  • anahi_loveyou 10.08.11, 21:25
    to może teraz : ulubiona płyta ?
  • gola. 10.08.11, 22:07
    piosenka: The Show Must Go On, płyta: Queen, The Greatest Hits I, II & III - zawarte są w niej wszystkie utwory więc jak tu jej nie lubić c;
  • magda_black 10.08.11, 22:03
    Uwielbiam Queen, to klasyka w najlepszym wykonaniu.
  • anahi_loveyou 11.08.11, 13:07
    co tam u was ? jak ostatni miesiąc wakacji ? wink
  • jessicakaulitz 11.08.11, 17:40
    Jakoś leci, nie byłby zły, gdyby nie świadomość, że jest ostatni. No i pogoda taka w kratkę.
  • sammy 11.08.11, 19:13
    nawet mi nie przypominaj! nie wiem jak wam, ale mi te wakacje strasznie szybko minęły.
  • anahi_loveyou 13.08.11, 15:04
    mi też strasznie przeleciały .. cały czas tylko leje i leje -.-
  • creeping_death 11.08.11, 20:00
    ..drugi;c
    e tam beatles wcale nie tak swietny zespol ich muzyka wgl mi sie nie podoba.
    najlepszym zespolem jest Led Zeppelin najwiecej wniesli do muzyki maja najlepszego techniecznie gitarzyste i wokaliste chociaz Queen i the Beatles biją ich tym,ze maja mase przebojów.
    ogolnie wole piosenki Metalliki i bardziej kręcą mnie ostrzejsze brzmienia ale Queen sa jedyni w swoim rodzaju.uwielbaim ich.

swietne jest to,ze Freddie mowil,ze nie mowic na niego lider bo kazdy członek zespolu duzo wnosił do ich muzyki co za skromnosc.
    moją ulubioną jedyną nja nja piosenka jest I want it all ale oczywscie lubie wiele innych.
  • creeping_death 11.08.11, 20:06
    ja mam ten program czasami leci cos ok wgl bardziej polecam Vh1 czasami przez pare godzin mozna słuchac muzyki z lat 80 tych
    nawet ogladałam top ten Queen w którym było zestawienie 10 najlepszych piosenek Queen według tego programu.

najlepszym tledyskiem jest I want to break free
    dodam,ze Roger był kiedys taki przystojny oh ogolnie nie lubie blondynów ale jego urocza buzia przypadła mi do gustu.
  • jessicakaulitz 11.08.11, 21:10
    Ja też jakoś specjalnie za muzyką Beatlesów nie szaleję, ale obiektywnie patrząc, to świetny zespół, trzeba przyznać, że są wielcy. Led Zeppelin oczywiście też, ja również ich wolę, tylko po prostu staram się być obiektywna i patrzeć na osiągnięcia. Bo jeżeli maiłabym na chwilę o tym zapomnieć i oceniać według własnego gustu, to najbardziej lubię muzykę Guns N' Roses, w sumie lubię to za mało powiedziane, ubóstwiam, uwielbiam i co tam się jeszcze da ^^
  • creeping_death 12.08.11, 20:18
    Chyba zle mnie zrozumiałas ja cały czas mowie obiektywnie Led Zeppelin jest lepszą kapela wiecej wniosła do muzyki powiedz mi ilu gitarzystów sie wzoruje na Page a ilu na Paul'u kto lepiej spiewa John czy Plant(tak oboje swietni sa) ale Plant ma lepszy głos.The Beatles sa bardziej znani bo nagrali mase przebojow i muzycy sa wszechstronni ale czy wiecej do muzykji wniesli od Lez Zeppelin na pewno nie.no to mamy podobna sytuacje ja kocham zespol Metallica no ale wiadomo,ze nie najlepsi jezeli chodzi o kapele metalowe to akurat jedni z lepszych.
    Bede szczera tez uwielbiam Gunsów mam nawet ich pierwsza plyte(najlepszą) ale dziwie sie dlaczego wszyscy maja na avie axla porzeciez to du*pek(w sumie jak kazdy z gunsów) ale przez niego nie ma slasha i duffa w zespole, to on swoja arogancją nie chcial spiewac na koncertach musisz mi przyznac,ze charakterek to on ma(uwierz duzo czytalam na ten temat) ogolnie z GN'R najbardziej lubie Izzy'ego szczerze najbardziej utalentowany z nich.nie slash jak dla wiekszosci który jest nawet dobrym gitarzystą ale jest masa o wiele lepszych i jest znany z image'u a nie z techniki gry .wl o czym my piszemy to watek queen.

dodam,ze podobała mi sie bardzo Twoja wypowiedz w watku 30stm vs muse bo napisałas tam obiektywna wypowiedz,pozdrawiam.
  • anahi_loveyou 13.08.11, 15:07
    właśnie . Queen to nie tylko Freddie, ale też Brian, Roger i John ... gdyby nie oni nie było takich pięknych solówek,które robi May i gry na perkusji Taylora wink
    w sumie tylko Deacon według mnie jest taki bezbarwny , z reguły nie zwracam na niego uwagi , ale mam do niego szacunek wink
  • wiki3113 13.08.11, 15:10
    Uwielbiam ich muzykę!
    Queen to cudowny zespół i zgadzam się z anahi_loveyou to nie tylko Freddie chociaż jego głos jest naprawdę przepiękny.
  • anahi_loveyou 13.08.11, 15:16
    oj tak wink głos Freddie'go jest nieziemski serce
  • wiki3113 13.08.11, 15:35
    A tak po za tym rozmawiałyście wcześniej o ulubionych piosenkach,więc może też się wypowiemsmile
    A więc:The show must go on,Dont stop me now,I want to break free,The miracle(nie jestem pewna co do pisowni,ale cóż)i pewnie coś by się jeszcze znalazło,ale nie pamiętam w tej chwili. smile
  • kicia377 13.08.11, 16:45
    Dołączam się. big_grin
    Zespół Queen moim zdaniem jest najlepszy pod względem muzyki i osiągnięć. Wiele naprawde świetnych utworów. Uwielbiam The Show Must Go On. Kiedy słucham tej piosenki to chce mi się płakać (poważna nuta, smutna).
    Ostatnio na e4 tv (chyba tak to się pisze) wieczorem przez kilka godzin leciały teledyski. Kiedy tak słuchałam to miałam gęsią skórkę.
    Tekst mojej mamy do każdego teledysku:
    - Zobacz jaki był z niego (Freddie'go) kawał chłopa. big_grinbig_grin

Jak zaczęła się wasza przygoda z Queen?
  • anahi_loveyou 13.08.11, 16:52
    [i]właśnie pisałam o tym,że na tej telewizji leciały cały czas teledyski Queen'u wink

moja przygoda z Queen'em zaczęła się tak,że moja przyjaciółka puściła mi I Want It All na swojej mp3 i mi się spodobało wink w końcu zgrała sobie całą płytę Greatest i na każdej przerwie słuchałyśmy Queen'u i tak pokochałam ten jedyny w swoim rodzaju zespół serce
  • kicia377 13.08.11, 17:08
    He. Bodajże to było w poniedziałek, a w środe chyba od południa też. Nie oglądałam w środę, gdyż zapomniałam, że będzie. sad

Czekamy na więcej historii.
    piwo
  • creeping_death 13.08.11, 17:18
    głupia historia bo zawsze ich znałam kto nie zna z radia i want to break free albo the show must go on a no i we will rock you kazdy zna te piosenki.niedawno kupiłam sobie po całosci Mete i w opakowaniu było tez Queen nagle po zakupieniu zaczęłam sluchac ich piosenek denna sprawa to był gdzies na pocztku czerwca.haha ale historia
    ulubiona piosenka jesti want it all genialna.
  • anahi_loveyou 13.08.11, 17:46
    zgadzam się z creeping_death - I Want It All jest genialna big_grin
  • ozzy 13.08.11, 17:25
    uwielbiam freddyego smile moj ulubiony kawałek to "The show must go on"
  • rememberina 13.08.11, 17:58
    ja uwielbiam wszystkie ich kawałki. ostatnio najczęsciej chodzi mi po głowie 'don't stop me now'
  • wiki3113 13.08.11, 18:07
    Ja Queen poznałam przez mamę,słucha ich od zawsze i ja też zaczęłamsmile
  • anahi_loveyou 14.08.11, 13:10
    macie jakieś gadżety z Queen'em ? wink
  • wiki3113 14.08.11, 17:43
    Hm...jedyny mój gadżet to przypinka(nawet nie wiem czy to się zalicza do gadżetówsmile)
    No i mam płytę ,ale to na pewno nie jest gadżet.
    A ty???
  • anahi_loveyou 14.08.11, 20:58
    boże ! ja wszędzie szukam przypinek z Queen'em i nigdzie nie mogę znaleźć . obeszłam wszystkie takie sklepy w Krk i nigdzie nie ma . -.-

a z gadżetów mam jedynie koszulkę z Queen'em wink ale moja koleżanka ma świetny kubek z Freddiem <3.
  • jessicakaulitz 14.08.11, 21:19
    Ja sobie muszę kupić koszulki z jakimiś zespołami, bo mam tylko jedną z AC/DC, nawet nie dlatego, że są moim ulubionym zespołem, ale po prostu podobała mi się xd
    Potem kupię sobie z Gunsami, a następnie z Queen może....A gadżetów niestety nie mam.
  • jolene_ 15.08.11, 00:32
    uwielbiam " Bohemian Raphsody " , " Another One bites the dust "
  • creeping_death 15.08.11, 12:27
    u mnie w miescie mozna pojsc do fotografa wybrac fote i oni ci ja zrobia na duzej przypince 3 zł to kosztuje moze tez pytajcie u forografów. w necie tez sa tylko bezsensu kupowac przypinle za 5 zl np. a przesyłka kosztuje 13 zł O.o

mam gazete,dwa plakaty;3 kasety rodziców o.o a tak to nic.
    moze sobie kupie naszywke na plecak.
    ale ogolnie zbieram kase na bluzke z megadeth.
  • anahi_loveyou 15.08.11, 16:37
    oo fajnie wink muszę chyba pójść do tego fotografa, bo nigdzie nie ma . a z neta nie chce zamawiać z tego samego powodu co creeping_death wink
  • sammy 15.08.11, 16:02
    z gadżetów to mam tylko dwie płyty, a Queen poznałam przez tatę, który zawsze lubił ten zespół i nawet jak byłam mała to puszczał piosenki, szczególnie I want to break free
  • wiki3113 15.08.11, 17:34
    Ja kupiłam nad morze wiecie tam jest tego mnóstwo i akurat miałam szczęściesmile
  • not4u_boysxd 15.08.11, 17:43
    nareszcie ktoś inteligentny założył forum dla fanów Queen , hah ;d
  • kicia377 15.08.11, 18:15
    Nie mam żadnych gadżetów. sad Ale zamierzam kupić The Greatest Hits I, II & III.
    piwo
  • abbey_girl 15.08.11, 18:17
    Ja mam The Greatest Hits III, muszę dokupić dwie pierwsze.
  • abbey_girl 15.08.11, 18:16
    Jak ktoś ma dostęp to w Warszawie na starówce całkiem niedawno widziałam sporo przypinek. No i nad morzem.
  • kicia377 15.08.11, 18:23
    Do Warszawy troche za daleko. Może ktoś zna jakieś sklepy w Płocku, gdzie można kupić te przypinki, koszulki czy inne gadżety z Queen? Będe bardzo wdzięczna. smile

Czy waszym zdaniem warto kupić The Greatest Hits I, II & III?
  • not4u_boysxd 15.08.11, 20:03
    no oczywiście, że warto! Jeszcze się pytasz?! xd
  • creeping_death 15.08.11, 20:04
    no chyba oczywiscie,ze warto głupie pytanie;p

tutaj->>> www.kotek.pl/kotek/0,103534,7289732.html?user=miki_jackson&photoId=435080#opinions
  • anahi_loveyou 15.08.11, 21:59
    raczej,że warto big_grinbig_grin
  • kicia377 15.08.11, 22:52
    Tak pytam. Zastanawiam się, ale raczej kupię. big_grin

Wybiera się któraś z was do Lubartowa (koło Lublina)?
    Link:
    Tekst linka
  • not4u_boysxd 15.08.11, 23:04
    za daleko.. crying
  • hatterka 16.08.11, 11:51
    Kurczę, człowieka nie ma parę dni na forum, a tu już się pojawia temat dla fanów Queen big_grin Ulubione utwory i albumy pisałam już kilka razy, więc nie będę się powtarzać. Przyjmijmy, że wszystkie big_grin Gadżetów niestety nie mam, ale planuję zrobić sobie bransoletkę z napisem "Queen" w kolorach Hot Space, a kolega ma dać mi znać, jak znajdzie jakąś ciekawą koszulkę.

A tak z ciekawości, macie w rodzinie jakiegoś fana Queen?

U mnie to mama zaszczepiła mi to fanostwo. Queen był i nadal jest jej ulubionym zespołem. smile

Wczoraj oglądałam koncert z Paryża '79 i tak mi było szkoda, że nie miałam nawet najmniejszej szansy być na jakimkolwiek, bo za późno się urodziłam. sad To jest po prostu nie fair. Fani zespołów, które już nie istnieją, mają chyba najgorzej, bo nie mają najmniejszej szansy usłyszenia ich na żywo.
    Idę budować wehikuł czasu. Kto się ze mną zabierze? wink
  • not4u_boysxd 16.08.11, 13:04
    ja z chęcią ;d a wtedy znalazłabym Freddiego i.. i ciekawie by było^^
  • kicia377 16.08.11, 13:32
    Przyłączam się do budowy. Chciałabym usłyszeć ich na żywo. ^^

Moi rodzice znają zespół i słuchali, ale nie byli zagożałymi fanami. Moja Mama to pamięta Queen z teledysku "Radio Ga Ga".
  • not4u_boysxd 16.08.11, 14:48
    moi rodzice też.. ;p

oglądam właśnie w necie fragmenty z ich koncertów.. co to by było na żywo ;o
    jejq.. ale dupne czasy, 'królują' Selena Gomez i Justin Bieber xd haha
  • kicia377 16.08.11, 15:42
    Boje się tego, co nasze dzieci będą słuchały. shock
  • not4u_boysxd 16.08.11, 17:47
    o kurde uncertain wyobrażam sobie moją córkę, śpiewającą "baby, baby, baby..oooo!" sciana
    fuu! nie, bd kształtować jej gust muzyczny od początku poczęcia xd
  • anahi_loveyou 16.08.11, 18:31
    kurcze . pojechałabym na to ,ale za daleko ...

co do rodziców : moja mama jest fanką Queen'u , ojciec nie przepada .

ja też się boje czego moje dzieci będą słuchały , skoro teraz panuje moda na Biberka i Selenkę -.-
    ale ja będę im wpajać od małego żeby słuchały rocka big_grin
  • wiki3113 16.08.11, 18:55
    Ja już mówiłam mama jest wieeelką fanką Queen'u smile
    A ja się postaram żeby moje dzieci też to przeszło!
    Oglądałam niedawno koncert na Wembley i też strasznie żałowałam,że nie mogłam być na żadnym ich koncercie.
  • anahi_loveyou 16.08.11, 19:48
    ja kiedyś oglądałam koncert z Rio De Janeiro - leciało na TVP Kultura i też strasznie chciałam na nim być sad
    ale na tym koncercie ludzie tacy nieruchawi , np. jak leciało We Will Rock You to powinni klaskać i tupać nogami , a ci stoją xd. big_grin
  • miki_jackson 16.08.11, 19:19
    No by nie mogło istnieć.
    Co tam fani? serce
    Pozdro dla naszego Freddie'go serce
  • anahi_loveyou 16.08.11, 19:51
    witamy witamy wink
  • creeping_death 16.08.11, 22:21
    Rogeruserce
    ha ha musiałam<3
  • kicia377 16.08.11, 22:36
    Fajna z niego blondynka w "I want to break free".
    Ha! big_grin
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:05
    @kicia377 Ty zboczuchu ^^..powiedz mi co u nich nie jest fajne ;d "i want to break free" to zajebisty teledysk xd za każdym razem jak go oglądam szczam ze śmiechu ;D
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:08
    Roger ma taki zajebisty uśmieszek w 1:06, normalnie nie mogę z niego ;d
  • kicia377 16.08.11, 23:19
    No, no. xD
    Ten demot mówi sam za siebie: Roger
    piwo
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:21
    te "no, no" to potwierdzenie na moje "zboczuchu", tak? ;D
    haha, a demot dobrypiwo ale jak patrzę na ten uśmiech, to czuję się jakaś głupia xd
  • kicia377 16.08.11, 23:25
    Taak. big_grinbig_grinbig_grin

Dlaczego głupia?
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:27
    haha..no nie wiem.. odwala mi już oO ale jak mam patrzeć, na Rogeraserce przebranego za 'seksowną' blondynę z dziwnym wyrazem twarzy xD siedzę, gapię się w to zdjęcie i zamulam, uśmiechając się jak On big_grin totalny żal.
  • creeping_death 16.08.11, 23:27
    dobry demot
    gdybym była facetem leciałbym na niego sorry na nią

tak wgl freddie sie nie postarał nawet nóg nie ogolił i ten wąsik haha
  • hatterka 16.08.11, 23:24
    Przewija się przez temat Roger i Freddie, Freddie i Roger... A co z Brianem? wink Czyż nikogo nie kręci pudlowłosy gitarzysta? ^^ Mnie jak najbardziej big_grin Tylko John taki biedny, niechciany. Ktoś go przygarnie? suspicious Czy jego dziki taniec w Budapeszcie podczas "We will rock you" poruszy czyjeś serducho?

Wybaczcie. Nadmiar oglądania fanartów z Queen w roli głównej. Oglądacie je może? Polecam, moje ulubione tu i tu. Mój ukochany to ten . big_grin

Idę oglądać Live in Tokyo na yt.
    Niech Wielka Queenowa Czwórca będzie z Wami! wink
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:30
    @hatterka widać, że coś Ci odwala.. 'pudlowłosy gitarzysta' xd Wiesz, ja ich wszystkich mogę przygarnąć..tzn mogłabym kiedyś.. ;P
  • kicia377 16.08.11, 23:32
    @not4u_boysxd nadal możesz przygarnąć pozostałą trójkę (czy dwójkę,) Juz się pogubiłam. wink
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:35
    kicia377 wiesz.. 30 lat wcześniej zrobiłabym to.. nie to że teraz ich nie kocham, ale Briana i Roger mogliby być moimi dziadkami (nawet pra-dziadkami xD), nie chciałabym z nimi obecnie dzielić łoża big_grin
  • kicia377 16.08.11, 23:38
    @not4u_boysxd od razu dzielić łoże? wow. big_grin
  • hatterka 16.08.11, 23:36
    Oj odwala, odwala, ale nie narzekam, lubię ten stan xD "Pudlowłosy gitarzysta" wszedł do mojego słownika po przeczytaniu "Another Story About Queen" na forum.queen.pl. To forum źle działa na ludzi, a skutki są nieodwracalne, czego jestem doskonałym przykładem, a nawet nie jestem na nim zarejestrowana. Hmm... Chyba trzeba to zmienić... suspicious
  • creeping_death 16.08.11, 23:34
    Brian jest genialny wielu gitarzystów sie na nim wzorowało jak np. przerkalmowany slash ; P
    lubie go chyba jako drugiego po Rogeru ale wszystkich uwielbiam < 3
    bas jest niedoceniony ;c
    troche ogladam ale inne na fanpopie sa ciekawe rzeczy z roznymi zespolami,foty itd. ;3

nawzajem;3
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:42
    @kicia377 ..yy.. a oczy Ty sobie pomyślałaś? xD chodziło o to że..zaprosiłabym ich do domu, na imprezkę (zagraliby parę kawałków-to znaczy wszystkie w porządku alfabetycznym^^), a potem zaproponowałabym nocleg.. ale oni by spali w moim łóżku-w końcu to goście- a ja gdzieś.. na podłodze big_grin ..o to chodziło, 'zboczuchu' ;o
  • kicia377 16.08.11, 23:43
    Każdy z Queen jest wyjątkowy. Większośc artystów wzoruje sie na tym zespole, ale nikt mu nie dorówna. smile
  • kicia377 16.08.11, 23:47
    @not4u_boysxd dobra niech ci będzie. o tej porze inaczej myślę. big_grin
  • hatterka 16.08.11, 23:50
    Dziewczyny, o tej porze większość ludzi myśli inaczej. big_grin A dobre zboczenie nie jest złe xD Wyobraźcie sobie świat bez skojarzeń... To byłoby straszne ^^
  • kicia377 16.08.11, 23:51
    Oczywiście, że straszne. Czasami fajne są takie skojarzenia. (bez głupich pomysłów proszę). xD
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:51
    no widzę tongue_out .. Ale gdyby byli młodsi.. to zapewne podzieliłabym się z nimi łożem w innym sensie^^"serce
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:52
    @hatterka widzę, że Tobie też się wszystko kojarzy..po Twojej wypowiedzi, wnioskuję, że jesteś dobra w "skojarzeniach"..Boże wszędzie zboczuchy jakieś xd
  • kicia377 16.08.11, 23:54
    @not4u_boysxd a ty nie mniewasz pewnych "skojarzeń"? smirk
  • selenagirl 26.01.12, 05:59
    Dwa tupnięcia i dwa klaśnięcia , które zmieniły świat.
  • hatterka 16.08.11, 23:58
    @not4u_boysxd , nie moja wina. To moi znajomi mnie zbaczają. big_grin
  • hatterka 16.08.11, 23:55
    Kiedyś z przyjaciółką rozkminiałyśmy, że po skonstruowaniu wehikułu czasu każda z nas będzie miała męski harem, składający się z muzyków, aktorów i przystojniaków wszelkiej maści. Oczywiście stosownie odmłodzonych ^^ Ten pomysł zaczyna podobać mi się coraz bardziej. big_grin
  • kicia377 16.08.11, 23:58
    Dobry pomysł. Lubię to. big_grin
  • not4u_boysxd 16.08.11, 23:58
    @kicia377 ..dobra rozgryzłaś mnie, dobra jesteś xd

@hatterka ciekawe co będziesz z nimi robić, jak tylu przystojniaków będziesz mieć pod ręką big_grin

A który jest dla was najseksowniejszy, tzn był tongue_out xd
  • kicia377 16.08.11, 23:59
    Trudno powiedzieć. tongue_out
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:02
    w sumie xd
  • hatterka 17.08.11, 00:03
    Hmm... Trudny wybór... Ale jednak pozostaję przy Fredziu, hahaha xD Jego oczy zbyt ładnie patrzą się na mnie z mojego avka. Poza tym miał najładniejszą figurę i najzgrabniejszy tyłek z całej czwórki, o! big_grin Ale Brianem też nie pogardzę, i tu odzywa się moje zamiłowanie do wysssokich gitarzystów z kręconymi włosami. serce
  • hatterka 17.08.11, 00:05
    Chociaż, jak teraz oglądam ten koncert... Roger nawala na perkusji z taką zaciętą miną, że zaczyna mi się podobać ^^
  • kicia377 17.08.11, 00:07
    @hatterka jak podoba ci się trzech i nie wiesz którego wybrać, to bierz czwartego kandydata. big_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:11
    @kicia377, tzn Johna? No tylko że, kurczę, on jest dla mnie... jakiś taki... aseksualny..? Chociaż z długimi włoskami wyglądał całkiem, całkiem... suspicious
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:06
    @hatterka raczej Twoje zamiłowanie do pudlów big_grin .. ja kocham wszystkich.. ale Freddi- to dopiero był gość.. nie brzydki, o zajebistym wokalu.. tyłek też, choć ja na to nie patrzę jak co poniektórzy xD
  • hatterka 17.08.11, 00:09
    @not4u_boysxd, mogą być i pudle big_grin To o tyłku to jakaś aluzja? tongue_out Naprawdę nic na to nie poradzę, nauczyła mnie tego ta sama przyjaciółka od haremu ^^
  • kicia377 17.08.11, 00:10
    faza na tyłki? aa.. no tak juz po 24:00 big_grin Ha. smirk
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:14
    @kicia377 no teraz faza na tyłki.. ale to nie mój pomysł ;> haha

@hatterka jakbym wiedziała co to aluzjatongue_out .. żartuję xD sama jesteś jak ta aluzja, choć rodziłabym Ci raczej zasłonić żaluzję, gdy przyjdzie do Ciebie Fredzio z przeszłościcool
  • hatterka 17.08.11, 00:17
    @ not4u_boysxd mówisz, że przyjdzie do mnie Fredzio z przeszłości? ^^ A masz może jakieś zdolności wróżbiarskie? Mam nadzieję, że tak. suspicious xD
  • kicia377 17.08.11, 00:18
    To ja też poproszę. wink
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:20
    @hatterka.. mam no to tylko dwa zdania twierdzące ..1) kup te żaluzję!tongue_out 2)oczywiście, złotko, dlatego dzisiaj TO się stanie, więc uważaj, bo Fredzio może mieć nieogolone włoski, więc może Cię coś tam trochę drapać gdy będziecie razem 'spać'..ale to nic! przygotuj się, dobrze Ci radzę..od dziecka jestem wróżką-głupie pytaniecool
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:22
    @kicia377 dla Ciebie także mam już złożone zamówieniecool Do wyboru, do koloru..Kogo tylko sobie zażyczysz..A jutro rano będziesz piec naleśniki u boku Rogera w stroju seksownej blondynkibig_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:22
    @not4u_boysxd, 1) a rolety mogą być? xD 2) A to podobno ja jestem zboczona... tongue_out
  • kicia377 17.08.11, 00:25
    @not4u_boysxd Ha! Ciekawe. Tylko żeby była naprawde seksowna. xD Żart. ^^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:25
    @hatterka oczywiście, złotko, ważne żeby było ciemnowink xd ..Przecież każdy ma jakieś tam "skojarzenia"..ale ja tylko przewiduję przyszłość, yeecool
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:27
    @kicia377 będzie będzie xD taka sama/sam jak w teledysku "i want to break free"big_grin
  • kicia377 17.08.11, 00:29
    @not4u_boysxd to super!! big_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:28
    @not4u_boysxd takie przewidywanie przyszłości mi jak najbardziej odpowiada ^^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:32
    @kicia377 oo, super będzie rano xDbig_grin
    @hatterka ..wiadomo, chcesz dowiedzieć się więcej? dzwoń:699900001 Przepowiem Ci przyszłość za jedyne 5,97 +VAT yeeahbig_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:35
    @not4u_boysxd hahaha, na razie wystarczy mi to, co wiem teraz xD. Lubię niespodzianki ^^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:36
    @hatterka dobrze, dobrze.. Chciałam tylko się zareklamowaćpiwo ..i właśnie to robię xD Ale jak coś, wiesz gdzie dzwonićsuspicious buhaha
  • kicia377 17.08.11, 00:36
    Yeah!!
    Dobra ja już się ulatniam. Życzę dobrych snów związanych z chłopcami. big_grin Pa. piwo
  • hatterka 17.08.11, 00:36
    Papa smile Rogerowych snów!~big_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:38
    @not4u_boysxd , wiem już, na szczęście wiem ^^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:40
    @hatterka to dobrzesmile hmm, co robisz tak w ogóle? ;p
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:37
    @kicia377 żegnaj kicia.. będę tęsknić.. wstań wcześniej i zdaj relację..wiesz z czegobig_grin
  • kicia377 17.08.11, 00:40
    Dzięki dziewczyny. Oczywiście rano opiszę ze szczegółami co i jak,
    Wy tak samo od rana na kompa i pisać. big_grin
  • hatterka 17.08.11, 00:41
    Wiadomo, szczegółowa relacja musi być big_grin ^^
  • hatterka 17.08.11, 00:45
    @not4u_boysxd siedzę na kocie, na fejsie i oglądam ten koncert w Tokio xD Nie wiem, jakim cudem udaje mi się robić to wszystko na raz ^^
  • hatterka 17.08.11, 00:49
    Hmmm... Czy okładka zeszytu wyglądająca jak okładka Hot Space to dobry pomysł? suspicious
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:49
    @hatterka To widzę, że Ty kobieta pracująca jesteścool hmm, cool robisz 3 rzeczy naraz?!-kurde znowu mi się coś skojarzyło, ale nie bd się tym dzielić na forum xD

spadam złotko sad komar mnie wkur.wia muszę go zabić ;d do jutra..miłej nocki^^" hmm, na pewno taka będziewink buhahhaha
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:50
    ps a co do okładki.. to "RACZEJ?!" ..dziś jestem na tak (ogólnie był taki film, nawet dobrytongue_out), więc..
  • hatterka 17.08.11, 00:54
    No to jutro zabieram się za ten zeszyt big_grin Branoc smile
  • hatterka 17.08.11, 00:52
    not4u_boysxd dzięki wink Na pewno, na pewno tongue_out Do jutra, owocnego polowania na komara i Queenowych snów ^^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 00:55
    @hatterka ja zawsze mam Queenowe sny xD hahha.. ta okładka to zajebisty pomysł, może w końcu lekcje stały by się ciekawsze-.-..gapiłabym się tylko na ich mordki i fantazjowałabig_grin..oczywiście wiesz w jakim sensie-normalnym cool
    bywaj.;p
  • hatterka 17.08.11, 00:58
    @ not4u_boysxd No oczywiście że w normalnym, jakżebym śmiała podejrzewać Cię o fantazjowanie w nienormalnym sensie suspicious ^^ Dobra, koniec tego dobrego. Ostateczne PA! big_grin
  • kicia377 17.08.11, 11:52
    not4u_boysxd twoja przepowiednia się sprawdziła. Smażyłam naleśniki dla seksownej blondyneczki. xd Potem wpadła do nas brunetka w wąsach (nic o niej nie wspomniałaś). Kiedy moj tata wszedł do kuchni zaczął się ślinić na widok blondynki. Ha ha! big_grinbig_grin
  • hatterka 17.08.11, 12:10
    O nie, to już wiem, gdzie rano wyparował seksowny brunet ze zgrabnym tyłkiem i po co leciał do tego tesco po perukę, hahaha ^^ Na szczegóły nocy spuśćmy żaluzję niepamięci cool Mogę jedynie stwierdzić, że wyżej wymieniony brunet potwornie rozpycha się na łóżku i porządnym ludziom zabiera kołdrę, o! big_grin
  • kicia377 17.08.11, 12:14
    To niegrzeczny. piwo
  • hatterka 17.08.11, 12:20
    @kicia377 Oj niegrzeczny wink Seksownej blondyneczce smakowały naleśniki czy speszyła się widokiem Twojego taty? big_grin
  • kicia377 17.08.11, 12:27
    @hatterka troche była przestraszona, ale dała rade. wink
  • hatterka 17.08.11, 12:30
    kicia377 To dobrze big_grin
  • not4u_boysxd 17.08.11, 13:13
    mówiłam , że moje wróżby się spełnią ;d
    @kicia377 nie widziałam w nich tylko Twojego taty, ale mam nadzieję, że nie przestraszył się blondynkitongue_out i że Twoja mama nie miała pretensji..hahah ^^
    @hatterka oo, czyli noc była ciekawacool ale teraz przynajmniej wiesz, że potrzebne będą wam dwie kołdry, albo jedna większa.. yeah;d
  • hatterka 17.08.11, 13:41
    Ludzie, przełączać na vh1! Leci TSMGO! Napawam się big_grinbig_grin
  • hatterka 17.08.11, 13:45
    Buuu, koniec sad Mógłby istnieć jakiś program, powiedzmy "Queen TV", w którym leciałyby tylko i wyłącznie teledyski, koncerty i wywiady Wielkiej Czwórcy... Rozmarzyłam się big_grin
  • anahi_loveyou 17.08.11, 16:24
    dzień mnie nie było , a tu już powyżej 100 postów big_grin

noo , mógłby istnieć taki program , byłoby faaajnie big_grinbig_grin
  • not4u_boysxd 17.08.11, 16:43
    @anahi_loveyou bo wiesz..tutaj toczą się bardzo ważne rozmowycool
  • wiki3113 17.08.11, 16:43
    Wow ile postów,a nie było mnie dzieńbig_grin
    Ach...by się chciało żeby taki program był.
  • anahi_loveyou 17.08.11, 16:45
    not4u_boysxd - no właśnie widzę xd. szczególnie na temat Rogera big_grin

oglądałabym chyba cały czas ten program wink
  • not4u_boysxd 17.08.11, 16:52
    @anahi_loveyou bo on jest/był zajebistybig_grin a poza tym hatterka zaczęła gadać o jego tyłku i jakoś tak się potoczyło.. mówię Ci jakie zboczuchy tu sątongue_out
  • anahi_loveyou 17.08.11, 16:55
    hahahah big_grin tyłek Rogera <3. ahh ! no raczej,że zajebisty big_grin
  • not4u_boysxd 17.08.11, 16:57
    @anahi_loveyou kolejne dziecko zboczone z drogi moralności ;o haha xd ale w sprawie jego tyłka nie można się oszukiwaćpiwo
  • anahi_loveyou 17.08.11, 17:09
    no przecież big_grin nie będę ukrywać,że tyłek ma całkiem apetyczny xd. big_grin
  • wiki3113 17.08.11, 17:15
    not4u_boysxd,anahi_loveyou no ma całkiem apetyczny co poradzićsmile
  • anahi_loveyou 17.08.11, 17:26
    no dokładnie big_grin załóżmy klub uwielbienia tyłka Rogera big_grin
  • kicia377 17.08.11, 17:30
    Znikam na kilka godzin i widzę, że rozmowa potoczyła sie do tyłka Rogera. smile
  • not4u_boysxd 17.08.11, 17:34
    @wiki3113 @anahi_loveyou ..a wiecie co ja widzę? że jesteście dziwne xDcool a Ty anahi chcesz zjeść jego tyłek?!big_grin
  • anahi_loveyou 17.08.11, 17:38
    haha big_grin apetyczny nie dosłownie xd. taka przenośnia ^
  • not4u_boysxd 17.08.11, 17:40
    wiem, starałam się być zabawnacool haha.. ale nie oszukuj! chętnie być go "schrupała".hmmm..^^
  • anahi_loveyou 17.08.11, 18:03
    haha ;d no może może ^ mmm <3.
  • hatterka 17.08.11, 18:52
    Ej no! Ja tu o tyłku Freddiego mówiłam, no! A Roger był seksowną blondyną! big_grin
  • anahi_loveyou 17.08.11, 19:20
    ale Roger też miał fajny big_grin Freddie też wink Roger i teledysk "I Want To Break Free" <3.
  • wiki3113 17.08.11, 19:31
    Ha!Wiem,że jestem dziwna,ale co poradzę.
    A ten teledysk jest świetnyserce
    Hm...miał być wątek o Queenie,a rozmawiamy o tyłkachbig_grin
  • anahi_loveyou 17.08.11, 19:41
    ale rozmawiamy o tyłkach członków Queen'u , więc można to uznać wink
  • not4u_boysxd 17.08.11, 20:02
    @hatterka każdy wie, że Ty to zaczęłaś,nikt inny nie myśli o takich rzeczachcool xD
    @anahi_loveyou zgadzam się. Ta rozmowa jest jak najbardziej adekwatna to tytułu naszego forum..^^
  • hatterka 17.08.11, 23:29
    Tyłki są szalenie ważną częścią zespołu! Bez tyłka Roger nie mógłby siedzieć za perkusją, a Freddie klepać się po tej części ciała na koncertach. Hmmm... W sumie nie mogę znaleźć żadnych funkcji dla tyłka Johna i Briana, co nie zmienia faktu, że zakończenie pleców ważnym jest! Spójrzmy prawdzie w oczy: gdyby nie tyłki, nie byłoby Queen! suspicious
    @not4u_boysxd kochana, jak to nikt, jak to nikt! Wszyscy na tym forum myślą o tym samym, ha! Tylko niekoniecznie się z tym ujawniają, haha! cool
  • not4u_boysxd 18.08.11, 11:05
    @hatterka kurde, to było całkiem mądre! Bez tyłków nie byłoby Queen! Masz rację, masz rację xd Nigdy tak o tym nie myślałamtongue_out
    ha,jasne! A Ty czytasz w myślach?big_grin Sory, ale nie wszyscy mają takie myśli jak Ty, np. ja-ja nie mampiwo
  • hatterka 18.08.11, 11:43
    @not4u_boysxd Niestety nie czytam w myślach sad Nie mam takich zdolności paranormalnych jak niektórzy tongue_out Ale ja i tak swoje wiem! Albo mi się wydaje... wink
    Co do tych tyłków, to przypomniało mi się, że nie mogłyby jeszcze bez nich powstać takie piosenki, jak na przykład Fat Bottomed Girls, czy moja kochana Death On Two Legs, w której jest przecież "But now you can kiss my ass goodbye". I niech mi teraz ktoś powie, że to się nie łączy z tematem! big_grin

• not4u_boysxd 18.08.11, 14:05
    @hatterka no dobra, mądralo.. masz racjęcool ..już wiemy, że tyłki od zawsze odgrywały ważną rolę w Queen..i już zawsze tak będziepiwo
  • hatterka 18.08.11, 14:13
    Yeah! To już się zamykam ^^
  • kicia377 18.08.11, 16:16
    Znalazłam na youtube filmik, na którym Roger i Brian odbieraja nagrodę w Polsce za album "Made in heaven". Można usłyszeć parę słów po polsku w wykonaniu Briana. smile Ich przemowa zaczyna się w 2.10 minucie. big_grin Tekst linka
  • not4u_boysxd 18.08.11, 17:07
    hahaha, Brian tak fajnie to powiedział big_grin
  • wiki3113 18.08.11, 18:43
    Dobrze,dobrze jeżeli chodzi o tyłki przyznaję się do błędu.
    Haha świetnie im to wyszłobig_grin
  • anahi_loveyou 18.08.11, 19:27
    kicia - fajny filmik big_grin

a moim zdaniem Brian wyróżnia się swoimi włoskami - te jego loczki ;*
  • not4u_boysxd 18.08.11, 20:00
    anahi_loveyou taaa..te loczki, ale hatterka powiedziałaby na nie 'pudlowłosy' cool
  • anahi_loveyou 18.08.11, 20:04
    "pudlowłosy" - hahah big_grin
  • not4u_boysxd 18.08.11, 20:09
    ...ale nie wyśmiewajmy się z tego wyrazubig_grin bo Brian weźmie to do siebie xd
  • wiki3113 18.08.11, 20:10
    Ja kiedyś jak byłam mała i mama oglądała teledyski Queena mówiłam na Briana Kudłaty,ale to daawno.
  • not4u_boysxd 18.08.11, 20:20
    @wiki3113 hahahah xD no, bo tak trochę pasuje..big_grin
  • hatterka 18.08.11, 20:41
    No, Brian to taki kochany pudlowłosy kudłacz serce Wrrr, nienawidzę niezapowiedzianych wizyt rodziny uncertain
  • not4u_boysxd 18.08.11, 21:23
    @hatterka "niezapowiedzianych wizyt rodziny" ?suspicious
  • hatterka 18.08.11, 21:38
    @ not4u_boysxd widzę, że ktoś tu się już zbliża do jakichś dziwnych skojarzeń wink Musiałam się po prostu gdzieś wyżalić, bo przez rodzinkę nie zdążyłam na 19. Bu! Ale jutro to wszystko nadrobię, ha! big_grin
  • not4u_boysxd 18.08.11, 21:43
    @hatterka nie ,nie miałam żadnych skojarzeń(tym razem)xd .. ja też nie zdążyłam, bo byłam na rowerze tongue_out ..
  • hatterka 18.08.11, 21:56
    @not4u_boysxd szit, to mi się naprawdę wszystko kojarzy jakoś dziwnie xD Rower to jednak milsza przyczyna nieobecności niż siedzenie w jednym pokoju z kuzynką, za którą się, delikatnie mówiąc, nie przepada... Borze liściasty, ta dziewucha uważa, że chłopaki z Queen to paskudy, bo nie mają słit grzyweczek sciana Oczywiście musiała skomentować też moją tapetę w kompie i komórce, (a można łatwo się domyślić, kto na nich jestwink) oczywiście w baaardzo napuszony i wszystkowiedzący sposób. Wrrr, jak ja jej nie znoszę!angry
  • not4u_boysxd 18.08.11, 22:00
    @hatterka potwierdzam tezę, że to Tobie się wszystko kojarzy tak dziwnie^^ ..a co do kuzynki.. Ja już dawno zamknęłabym ją w szafiesmile uwierz,gdy moja cioteczna siostra powiedziała 'jakiego Ty gówna słuchasz!' - a słuchałam Queen, to 'niechcący' wylałam na nią jogurt, a później gdy go zmywała, zamknęłam ją w kiblu ;] .. potem nigdy się już tak nie odezwała^^..oczywiście miałam cholerny przypał u rodziców, ale warto było ;p..a ogólnie ile ona ma lat?
  • hatterka 18.08.11, 22:12
    @not4u_boysxd to jest właśnie najgorsze, jest dwa lata starsza ode mnie, w tym roku zdawała maturę... Taki typowy pokemoniasty plastik jakich mało, aż dziw, że w mojej rodzinie się coś takiego uchowało... Uwierz, naprawdę miałam ochotę ją powaaażnie uszkodzić, ale obyło się tylko na patrzeniu na nią z politowaniem i "przypadkowym" zrzuceniu jej sernika na podłogę. Miało trafić na spodnie, niestety jędza za szybko odskoczyła, skubana. No, ale dokładki nie dostała, bo już nie było devil Dobre i to xD Szczęście, że widzę ją średnio raz na pół roku, bo mieszka za granicą.
    Gratuluję zemsty na siostrze, ważne, że się udało big_grin
    Potwierdzam Twoje potwierdzenie tezy big_grin
  • not4u_boysxd 18.08.11, 22:22
    @hatterka weź te leki, bo już zaczynają występować u Ciebie objawy świrniętyzmu xD Ale słuchaj, dobre i to! Niech cierpi z głodu za karę wink ..Przykro mi z powodu , że musisz spędzać nawet odrobinę czasu z czymś takim.. Niestety moja siostra mieszka tylko 2 domy dalej, więc..ja mam gorzej ^^" A teraz też u Cb jest? Na ile przyjechała? ;p
  • hatterka 18.08.11, 22:32
    @not4u_boysxd chwila, chwila... *idzie do apteczki w poszukiwaniu tabletek* Przykro mi, leki mi się skończyły, najbliższa dostawa najwcześniej w poniedziałek xD
    Współczuję z powodu siostry. Moja 'ukochana' kuzyneczka na szczęście wpadła z rodzicami tylko na kilka godzin, nocuje u swojej babci, a że bodajże pojutrze wyjeżdża, to od dziś przez kilka miesięcy nie będę miała z nią styczności brawo
  • not4u_boysxd 18.08.11, 22:41
    @hatterka a ja współczuję sobie, że piszę z osobą,niepobierającą w odpowiednim czasie swoich leków na 'świrnięcie' xd hmm... Moja siostra słucha Biebera i Gomez, ale nie wie nawet o czym śpiewają oO ..jakie to pokolenie jest zryte. Dobrze, że my jeszcze znamy się na dobrej muzyce ;d
  • hatterka 18.08.11, 22:52
    @not4u_boysxd mówiłam już, że się tabletki skończyły ^^ Masz rację, to pokolenie jest ostro zUe xD Ale za to pokolenie naszych dzieci będzie już tym porządnym, ha! Nie wiem jak Ty, ale ja swoje dzieci zamierzam bombardować dobrą muzyką i starym Disney'em typu "Król Lew" big_grin A jak nakryję na słuchaniu Biebera (chociaż do tego czasu pewnie nikt nie będzie o nim pamiętał), to zamknę w pokoju i będę puszczać Fredzia na cały regulator, haha! cool
  • not4u_boysxd 19.08.11, 09:04
    @hatterka Świrnięta Matkacool nie no, żartuję^^ ja też tak będę robić, ha! Bieber.. o fu, nie dobrze mi się robiindifferent Nigdy bym do tego nie dopuściła.. weź nawet nie mów takich rzeczy, bo jeszcze zapeszysz! xd
  • hatterka 19.08.11, 12:21
    @ not4u_boysxd nie zapeszę, nie bój się ^^ Takich rzeczy nie wolno zapeszyć! xD Ale fakt, już więcej mówić o tym nie będę, bo samo wspomnienie jest obrzydliwe.indifferent No i jeszcze mogą nam się wpieprzyć w temat sfoszone fanki JB, a to by chyba była katastrofa... Brrr, nawet nie mówię takich rzeczy!
    Może wróćmy do Queen big_grin Dzisiaj do 3 nad ranem oglądałam teledyski i fragmenty koncertów, ale to już moje przywatne zboczenie xD Potem lepiej się śpi cool Najważniejsze, że miałam czas na wnikliwą analizę teledysku do Radio GaGa, no i było tam takie fajne ujęcie, kiedy kamera przesuwa się po tyłkach całej czwórki, haha xD Można sobie porównać, chociaż są trochę niewyraźne ^^ I w ogóle zakochałam się w Under Pression z Montrealu serce Zaczynam coraz bardziej lubić Rogera, ha! suspicious
  • not4u_boysxd 19.08.11, 13:02
    @hatterka Tak wróćmy do Queen xd Więc.. hmm.. Ty znowu o tych tyłkach?! Tylko szukasz okazji, żeby zacząć o nich gadać-nie zaprzeczaj!big_grin Pff.. "Lubić" helloł ?! xd Ja kocham ich wszystkich, a Rogera to już w ogóleserce
  • hatterka 19.08.11, 13:18
    @not4u_boysxd Dobra, nie zaprzeczam xD I tak nikt by nie uwierzył ^^ Oj no, 'lubić', w sensie 'kochać, wielbić i szanować', hahaha big_grin Jak ja zazdroszczę tym dzieciakom z "The Miracle", no naprawdę! To jest niesprawiedliwe, urodziłyśmy się za późno! crying
  • kicia377 19.08.11, 13:24
    @hatterka kamera przejechała dwa razy po ich tyłkach. big_grin
    Ja tak samo im zazdroszczę, nawet tym ludziom co byli na koncercie Queen. Niestety za późno się urodziliśmy. sad
  • hatterka 19.08.11, 13:31
    @kicia377 dwa razy? O kurczę, to musiałam być naprawdę śpiąca, że tego nie pamiętam ^^ Zaraz trzeba sobie przypomnieć, hahaha xD
    Ech, zaczynam naprawdę poważnie myśleć nad tym wehikułem czasu... Jest szansa, że coś takiego powstanie za naszego życia? suspicious
  • kicia377 19.08.11, 13:33
    @hatterka za naszego życia być może, ale pewnie jak już będziemy staruszkami.xD
  • kicia377 19.08.11, 13:39
    Hej! Dzisiaj są 60 urodziny Johna!!
    Trzeba to opić. big_grin
    piwo
  • hatterka 19.08.11, 13:40
    @kicia377 Oj tam, oj tam, pewnie wymyślą też eliksir młodości ^^ A wtedy ziuuu! i w lata 70-te i 80-te big_grin
    My się tutaj rozmarzamy, a dzisiaj są urodziny Johna!
    Happy Birthday Deaky! piwo
  • hatterka 19.08.11, 13:41
    Haha, telepatia! big_grin Queenowa oczywiście ^^
  • kicia377 19.08.11, 13:42
    @hatterka przydałoby się. Jak byśmy się przeniosły to od razu na koncert Queen, i zabawa do rana. Yeah! big_grin
    piwo
  • kicia377 19.08.11, 13:47
    Jak to mówią: wino, kobiety (w tym przypadku mężczyźni) i śpiew. big_grin
  • hatterka 19.08.11, 13:48
    Dokładnie! big_grin
  • hatterka 19.08.11, 13:48
    @kicia377 Na koncert, a potem na pokoncertową imprezę do Freddiego, haha piwo
  • kicia377 19.08.11, 13:49
    @hatterka oczywiście. to obowiązkowe. big_grin
    piwo
  • hatterka 19.08.11, 13:52
    @kicia377 A potem zostaniemy kotami Freddiego xD Mam dziwne wizje... suspicious
  • kicia377 19.08.11, 13:55
    @hatterka mrauu. smile Ja tak samo. big_grin
  • hatterka 19.08.11, 14:02
    @kicia377 Ja się mogę chcętnie zamienić z Tiffany big_grin serce
  • kicia377 19.08.11, 14:16
    @hatterka to się zamień. Tylko uważaj na Fredzia, bo niewiadomo jaki ma uścisk. ha. big_grin
  • hatterka 19.08.11, 14:26
    @kicia377 Hmmm.. No fakt... Ale swojego własnego kota chyba by nie zadusił, co najwyżej lekko poddusił z miłości, co? suspicious Dobra, ja idę ćwiczyć przemianę w kota xD Wracam o 19. Trzymaj się, niech Queen będzie z Tobą! big_grin
  • kicia377 19.08.11, 14:28
    @hatterka ok. do 19. wink
  • not4u_boysxd 19.08.11, 14:36
    @hatterka: chciałabyś być kotem? xD Z każdą rozmową coraz bardziej mnie zaskakujeszcool
  • hatterka 19.08.11, 14:45
    Jednak wracam xD Właśnie się rozpadało i nie ma szansy nigdzie wyjść uncertain
    @not4u_boysxd ale tylko kotem Fredzia, żadnym innym ^^ I w ogóle czuję jakieś pokrewieństwo z Tiffany, może byłam nią w poprzednim wcieleniu? cool hahaha xD
  • not4u_boysxd 19.08.11, 14:48
    @hatterka: ..Ty jesteś baaardzo..zaskakująca! xd A mnie wydaje się, że w poprzednim wcieleniu byłaś a)psycholką, która uciekła z wariatkowa lub b)niezamężna panią, wychowującą 40 kotów-stąd to zamiłowaniesmile ..hahaha ;d
  • hatterka 19.08.11, 14:59
    @not4u_boysxd nie jestem zaskakująca. Po prostu jak człowiek siedzi sam w domu, to różne głupoty mu do głowy przychodzą. A jak ma włączony komputer, to niestety je wypisuje w necie xD Co do mojego poprzedniego wcielenia, to wybieram wariant b) cool
    Miejmy nadzieję, że Freddie mnie teraz nie słyszy, bo uszy by mu zwiędły ^^ "Śpiewam" na cały głos Good Old-Fashioned Lover Boy. Tylko czekać, aż sąsiedzi przylecą, bo pomyślą, że kogoś zarzynam devil A to wszysko Wasza wina suspicious
    A Wy co teraz robicie? wink
  • kicia377 19.08.11, 15:04
    @hatterka Obecnie słucham Queen "Bicycle Race" i oglądam zdjęcia z wyjazdu. big_grin
  • hatterka 19.08.11, 15:10
    @kicia377 jakiego wyjazdu, można wiedzieć? suspicious
  • kicia377 19.08.11, 15:12
    @hatterka z rodzinnego wyjazdu w góry i do Budapesztu.smile
  • not4u_boysxd 19.08.11, 15:11
    @hatterka: wiesz, lubię z Tobą gadać, bo mam się z czego/kogo pośmiać big_grin Yhym.. Nasza wina, że śpiewasz? xD Przepraszam Cię bardzo..przynajmniej jest to porządna muzyka. A co by pomyśleli sąsiedzi, gdybyś śpiewała Biebera?shock że te koty mordujesz xd ..a jest ich aż 40! hmm.. ja obecnie tnę się xD hahaha
  • hatterka 19.08.11, 15:23
    @kicia377 Chciałabym pojechać do Budapesztu serce W ogóle chciałabym pojechać kiedyś na wycieczkę śladami jakiejś trasy kooncertowej Queen...
    @not4u_boysxd A ja lubię gadać z Tobą, bo się wtedy szczerzę do monitora xD No, ale będziemy żyć wiecznie, bo śmiech to zdrowie cool Wasza, nie Wasza... Mój historyk zawsze mówi, że dobrze jest mieć pod ręką kogoś, na kogo można zwalić winę. W tym przypadku padło na Was suspicious 40 kotów... Hah, przebijam Freddiego! cool
  • kicia377 19.08.11, 15:28
    @hatterka Jak byłam w tym Budapeszcie to wtedy nie wiedziałam, że byli tam Queen. Potem jak wróciłam i przeczytałam w necie że byli, to mi szczęka opadła. cool

Chyba każda z nas jak czyta to forum to szczerzy się do monitora. Nieprawdaż?
    big_grin
  • hatterka 19.08.11, 15:33
    @kicia377 Prawdaż, prawdaż suspicious
    Jak ja Was lubię ^^ piwo
  • kicia377 19.08.11, 15:34
    @hatterka my ciebie też.
    piwo
  • hatterka 19.08.11, 15:46
    @kicia377 się wzruszyłam wink
    Połączmy siły! Wykorzeńmy pokemony! Zaprowadźmy pokój na świecie! Wprowadźmy ustawę o obowiązkowe słuchanie Queen w każdym domu przynajmniej przez godzinę dziennie! Zróbmy ten pieprzony wehikuł czasu!..

Poniosło mnie wink Wybaczcie suspicious
  • kicia377 19.08.11, 15:52
    @hatterka Viva la revolution!! Trzeba zebrać wojsko! Iść na front i pokonać przeciwników!

Odbija. tongue_out
  • hatterka 19.08.11, 16:01
    @kicia377 Idę po mojego kałasznikowa ^^ Zrobi się porządek devil
  • kicia377 19.08.11, 16:08
    @hatterka Wezmę pare granatów. Tak na wszelki wypadek. suspicious
  • hatterka 19.08.11, 16:10
    @kicia377 weź, weź, na pewno się przydadzą suspicious
  • kicia377 19.08.11, 16:12
    @hatterka trzeba zwerbować jeszcze pare osób.
  • anahi_loveyou 19.08.11, 16:14
    ludzie, dużo opuściłam ? big_grin
  • kicia377 19.08.11, 16:20
    @anahi_loveyou szykujemy dywersje. przeczytaj poprzednie wpisy. big_grin
  • hatterka 19.08.11, 16:24
    @kicia377 koniecznie. Tylko pewnie o 19, jak reszta OFFM się zleci, bo na razie forum świeci pustkami. wink Już sobie to wyobrażam: armia fanek Queen z najróżniejszą bronią przemierza świat ^^ Prawie jak krucjaty xD
  • kicia377 19.08.11, 16:28
    @hatterka Ok. Krucjata XXI wieku.
    piwo
  • not4u_boysxd 19.08.11, 16:47
    Zostawić Was na chwilę, a Wam już tak odwala? ^^. Co Wy chcecie rewolucję rozpętać oO .. bo nie czaję o co chodzi xd
  • hatterka 19.08.11, 16:56
    @not4u_boysxd chcemy rozpętać rewolucję i zmienić świat! suspicious Oczyścić go z pokemoństwa i wydać nakaz słuchania Queen co najmniej godzinę dziennie! To są najważniejsze założenia ^^ Reszta, jak np. pokój na świecie czy ten nieszczęsny wehikuł czasu powinny udać się podczas naszej krucjaty cool Na razie zbieramy armię i broń. Masz może jakieś karabiny na zbyciu? suspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 16:58
    @hatterka - ja się przyłączam big_grin oczyścić świat z pokemonów , o tak !
  • hatterka 19.08.11, 16:59
    big_grin Kto jeszcze, kto jeszcze?
  • kicia377 19.08.11, 17:05
    Widać, że rewolucja jednak będzie. Dziś na spotkaniu może to być główny temat.
    Kto jest za?
    piwo
  • hatterka 19.08.11, 17:07
    Ja oczywiście suspicious
  • jessicakaulitz 19.08.11, 17:17
    Hej ^^ Kiedy wyjeżdżałam na swoje punkowe wakacje było tu 50 postów, teraz jest już ponad dwieście, widzę, że forum się rozkręciło. Jaką rewolucję planujecie?
  • hatterka 19.08.11, 17:23
    @jessicakaulitz witamy, witamy. big_grin Rewolucja jest opisana parę postów wyżej wink
  • anahi_loveyou 19.08.11, 17:23
    @jessicakaulitz planujemy oczyścić świat z pokemonów i żeby słuchały minimum godzinę Queen wink
  • anahi_loveyou 19.08.11, 17:24
    a co do tematu na OFFM to jestem za big_grin
  • hatterka 19.08.11, 18:29
    Ratujcie! Prawdopodobnie znów mnie nie będzie o 19, bo mojej mamie zachciało się zapraszać koleżankę z jej córką, i będę musiała z nią siedzieć uncertain Jak tak nie chcę!.. Dziewczyna jest w sumie ok, ale ma inne zainteresowania i wgl, nie mamy o czym gadać uncertain I kurcze, chcę opracowywać plan Queenowej rewolucji, a nie z nią siedzieć. angry Ech... Pamiętajcie, jak coś, to będę z Wami duchem!
  • kicia377 19.08.11, 18:58
    @hatterka zamknij się z kompem i netem w łazience. big_grin
  • wiki3113 19.08.11, 19:15
    Podziwiam wasze tempo w pisaniu postów!
    A co do rewolucji jestem za!
  • hatterka 19.08.11, 19:21
    @wiki3113 przez cały dzień się trochę tego uzbiera ^^
  • anahi_loveyou 19.08.11, 19:54
    @hatterka , współczuje ci gości wink
  • hatterka 19.08.11, 19:57
    @anahi_loveyou ma się jednak to szczęście xD Fredzio po wysłuchaniu mych błagań zesłał burzę i w ostatniej chwili zadzwonili, że nie przyjeżdżają cool
  • miki_jackson 19.08.11, 19:55
    Co tam ludzie ?? kiss
  • wiki3113 19.08.11, 19:56
    Czyli przerzucamy się na forumsmile
  • anahi_loveyou 19.08.11, 19:56
    nareszcie Fredzia zawitała na forum big_grin
  • kicia377 19.08.11, 19:58
    Reszta już dotarła na forum?
  • hatterka 19.08.11, 19:59
    big_grin a teraz błagam Was, powiedzcie mi, kto ma jaką ksywkę, bo nie ogarniam ^^
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:00
    ja mam Blondi wink
  • miki_jackson 19.08.11, 20:00
    tak potraktowałyście OFFM crying
    TOTAL FOCH XD

Dobra, już się nie gniewam kiss
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:01
    Fredzia , wybacz kiss
  • kicia377 19.08.11, 20:04
    Ja Maggie. wink
  • miki_jackson 19.08.11, 20:02
    Ja to Fredzia
    wiki3113 to Smile
    Kicia377 to Maggie
    anahi_loveyou to Blondi smile
  • wiki3113 19.08.11, 20:02
    Fredzia sama to zaproponowałaś!
    Ja jestem Smile.
  • not4u_boysxd 19.08.11, 20:02
    @miki_jackson: czyli co, nie ma OFFM? xd
  • miki_jackson 19.08.11, 20:03
    niestety . Chyba nie crying
  • hatterka 19.08.11, 20:03
    Fredzia, nie gniewaj się! kiss
  • not4u_boysxd 19.08.11, 20:04
    ale na forum w sumie szybciej jakoś ^^" .. trudno, musimy to przetrwać-razem xD
  • kicia377 19.08.11, 20:06
    Na forum szybciej pewnie dlatego, że jest do tego przystosowane czy coś. smile
  • miki_jackson 19.08.11, 20:04
    Dobra, już się nie gniewam kiss
    I tak was lubię xd
    A wy mnie chyba nie, bo z Fredzią trudno wytrzymać xD
    [moja super zaleta]
  • wiki3113 19.08.11, 20:05
    Fredzia jakoś z tb wytrzymamybig_grin
    Nie no my cię też lubimy.
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:06
    Fredzia , my też cię lubimy kiss
  • kicia377 19.08.11, 20:09
    Fredzia lubimy Cię i wytrzymamy z tobą. smile
  • miki_jackson 19.08.11, 20:06
    powiecie mi o wszystkich przegadanych nowościach?
    Bo chyba dużo mnie ominie x(
  • hatterka 19.08.11, 20:06
    E tam, my tu wszyscy wszystkich lubimy, haha wink Fan mojego idola jest moim przyjacielem, o! cool
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:07
    www.thisisnotporn.net/wordpress/wp-content/uploads/2010/06/Freddie-Mercury-and-Roger-Taylor.jpg
    patrzcie jakie fajne zdjęcie znalazłam big_grin
  • wiki3113 19.08.11, 20:08
    Hahaha nie no świetne zdjęcie!
  • hatterka 19.08.11, 20:08
    Przegenialne! big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:09
    mi się strasznie podoba big_grin
  • kicia377 19.08.11, 20:10
    Super fota. cool
  • hatterka 19.08.11, 20:10
    Freddie wygląda, jakby coś knuł, haha xD A Roger świr jak zwykle suspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:11
    pewnie coś tam kombinował za plecami Rogera big_grin
  • hatterka 19.08.11, 20:12
    Ciekawe co suspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:12
    też mnie to zastanawia xd.
  • wiki3113 19.08.11, 20:14
    No mnie tez zastanawia jakieś hipotezysuspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:15
    może jakiś psikus planował zrobić Rogerowi wink
  • hatterka 19.08.11, 20:15
    Może wymyśla jakąś zboczoną piosenkę, ha! xD
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:16
    i kto tu ma fantazje erotyczne xd. big_grin
  • kicia377 19.08.11, 20:17
    @hatterka zawsze ma jakieś fantazje. wink
  • wiki3113 19.08.11, 20:17
    @hatterka a ty znowu o jednymwink
  • hatterka 19.08.11, 20:18
    Ej no, po prostu przed chwilą słuchałam Body Language i tak mi na myśl przyszło! suspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:18
    jasne jasne tongue_out
  • wiki3113 19.08.11, 20:19
    Hahaha no dobrze rozumiemtongue_out
    Ja też już niestety znikam,więc mi wszystko streścicie.
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:20
    pa pa Smile kiss
  • kicia377 19.08.11, 20:24
    Pa Smile. wink
  • hatterka 19.08.11, 20:20
    Oczywiście streścimy smile Papa, Queen z Tobą! wink
  • hatterka 19.08.11, 20:22
    Okej, tryb *skojarzenia* mode off. Na chwilę tongue_out Co myślicie o Under Pressure w Montrealu?
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:22
    @hatterka jakie pożegnanie fajne big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:24
    Under Pressure - super big_grin i Freddie bez koszulki tongue_out
  • hatterka 19.08.11, 20:28
    Ja tu się o piosenkę pytam, a Blondi wyjeżdża z Fredziem bez koszulki, no i ja się pytam, jak tu nie mieć skojarzeń, co? suspicious xD
    Coraz bardziej lubię Rogera, o!big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:29
    oj tam oj tam wink słuchałam piosenki ,ale to mnie rozproszyło big_grin
  • hatterka 19.08.11, 20:33
    Oj tak, Freddie bez koszulki potrafi rozproszyć ^^
  • kicia377 19.08.11, 20:30
    O o Freddie pół nagi. smile
    Piosenka dobrze wykonana, podoba mi się. big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:34
    widzę,że Maggie też zwróciła uwagę na Freddiego big_grin
  • hatterka 19.08.11, 20:35
    Rozpraszające, czyż nie cool
  • kicia377 19.08.11, 20:37
    Blondi, nie trudno go przeooczyć. smile
  • kicia377 19.08.11, 20:39
    Rozpraszające. smile I jak tu nie mieć pewnych skojarzeń. wink
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:38
    omg . rozpraszające i to jak big_grin
  • hatterka 19.08.11, 20:43
    www.queenconcerts.com/inc/instruments/1978_jazz/1978_gretsch2.jpg Cóż za panterka cool
  • hatterka 19.08.11, 20:44
    shit, link nie działa. jeszcze raz: Panterka tongue_out
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:47
    omg big_grin jak mu do twarzy w tej panterce big_grin
  • kicia377 19.08.11, 20:47
    Zwierzyniec. Ha! big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:49
    te włosy + ta panterka = dżunglaa !
  • hatterka 19.08.11, 20:49
    Roger jest panterą, Brian pudlem, a Freddie i John? suspicious
  • hatterka 19.08.11, 20:51
    Blondi, o nie, przez Ciebie wyobraziłam sobie Rogera śmigającego na lianach jak Tarzan, hahaha xD
  • kicia377 19.08.11, 20:53
    Na Tarzana pasuje nawet. ha ha!! big_grin
  • anahi_loveyou 19.08.11, 20:54
    hahahah big_grin i ja przez ciebie też
  • hatterka 19.08.11, 21:04
    Z pieskiem big_grin Reszta sfochowana, bo Roger dla siebie go zagarnął, ha! cool
  • anahi_loveyou 19.08.11, 21:08
    najbardziej to chyba Freddie jest zły xd.
  • hatterka 19.08.11, 21:09
    Fredzio to się pewnie wkurzył, że przejdzie zapachem psa i jego koty będą od niego uciekać, haha xD
  • anahi_loveyou 19.08.11, 21:10
    hahah big_grin a szczególnie pewnie bał się o Delilah
  • hatterka 19.08.11, 21:12
    Tak! Dlatego potem napisał pieśń chwalebną na jej cześć ^^ cool
  • hatterka 19.08.11, 21:15
    Przypomniał mi się jeszcze ten fanart. Pasuje do zdjęcia jak ulał ^^
  • anahi_loveyou 19.08.11, 21:21
    kwejk.pl/obrazek/105656 - oglądnijcie sobie tego kwejka i w tle włączcie sobie Bohemian Rhapsody big_grinbig_grin
  • hatterka 19.08.11, 21:25
    Ogarnę za pół godziny.wink Idę się kąpać, ale jeszcze tu wrócę, ha! suspicious
  • anahi_loveyou 19.08.11, 21:51
    ja też lece . papa kiss
  • hatterka 19.08.11, 21:55
    Bye wink Queen z Tobą! suspicious