Dodaj do ulubionych

Kotki, jakie polecacie książki?

11.11.11, 13:23
siemka tak jak w temacie. chce mi się czytać ale nie wiem co, więc prosiłabym was bardzo żebyście mi pomogli coś wybrać. ale nie chcę żadnyh książek o wampirach itp.

z góry serdecznie dziękuję
kisskisskwiatkwiat
Edytor zaawansowany
  • katka30 11.11.11, 13:29
    Wejdź sobie na stronę empik.com i wybierz sobie dział książki dla młodzieży.Tam masz wiele ciekawych propozycji nie tylko o wampirach.wink
  • mweezy 11.11.11, 13:31
    Proszę, kilka książek, które polecam:
    KLIK
    KLIK
    KLIK
    KLIK
    KLIK
    KLIK
  • ilona3 11.11.11, 16:00
  • pusiooooo 11.11.11, 16:07
    Zapomniany ogród - Kate Morton serce
  • suzann. 11.11.11, 18:57
    Polecam Ci Zabić Drozda , naprawdę wartościowa i wzruszająca książka. ;3
  • maritaa 11.11.11, 22:33
    Hm większość książek Siesickiej, Nowak, Sparksa, Coelho.
  • mandarynak33 12.11.11, 21:18
    Spalona Róża Anny Walczak,Niebieski Płomień na koszmary Laurie A. Faria i Pamiętniki Wampirów L.J smich . To naprawde ciekawe książkismile
  • juanka 13.11.11, 19:51
    "Jutro" (wszystkie 3 części) John Marsden.
    "Rzeźnik drzew" Andrzej Pilipiuk.
    "Blask" Alexandra Adornetto.
    "Drżenie" Maggie Stiefvater.
    "Pamiętnik Cathy".
    "Szeptem" Becca Fitzpatric.
    "Woda dla słoni" Sara Gruen.
    "Zakręcony świat Pyskatej" (wszystkie 3 części) Katarzyna Zychla.
  • nymphae 14.11.11, 19:57
    No oczywiście Harry Potter, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, jakaś biografia (np. Biebera xd), Skrzydła Laurel, Magia Avalonu, Złudzenie, seria Felix, Net i Nika, Córki Księżyca, Pałac Północy, Książę Mgły, Wiejemy do lasu, Córka Laguny, Lodowy Ogień...
    tyle tego wink
  • an.dzi 14.11.11, 20:06
    "upadli"smile
  • sewia 18.11.11, 19:59
    To ja zapraszam na blog z recenzjami książek, które przypadły mi do gustu big_grin
    sewiasterecenzje.wordpress.com/
  • kawaiikimie 18.11.11, 20:06
    Pamiętnik księżniczki
    Jesienna miłość
    Ostatnia piosenka
    cykl Pośredniczka- 1. cz. Kraina cienia.
  • joanie 24.11.11, 18:15
    "My dzieci z dworca Zoo" - najlepsza książka jaką do tej pory czytałam
  • wawteenager 24.11.11, 18:24
    całą trylogię autorstwa Suzanne Collins - Igrzyska Śmierci, W pierścieniu ognia, Kosogłos! (:
  • milusia22 24.11.11, 18:27
    Harry Potter, Pamiętnik Księżniczki, Jesienna miłość, Ostatnia piosenka, Jeszcze mnie polubicie, Kłamczucha w opałach, Zapomniałam, że cię kocham,Magiczny pech, Liceum Avalon, Megan przewodnik po chłopcach, Idol nastolatek, Dziewczyna Ameryki big_grin
  • imaginarygirl 24.11.11, 18:49
    Jak nie chcesz czytac o wampirach itp. to ja nie mam wiele do polecenia. big_grin
    Ale jakby ci się odwidziało, gorąco polecam Akademię Wampirów (Richelle Mead). To najlepsza książka na świecie i pochłania człowieka bez reszty. A poza tym polecam Skrzydła Laurel, Zmierzch (szczególnie Przed Świtem), Wizje w mroku. A co do książek bez wampirów, to polskiej autorki książkę "Wystarczy, że jesteś". To naprawdę super książka.
  • paulina3678 24.11.11, 22:02
    przeczytaj sobie książki z serii: nie dla mamy nie dla taty lecz dla każdej małolaty bardzo fajne polecamwink
  • yellowgreenblue 03.12.11, 18:16
    Ja ostatnio zaczęłam czytać serię "Gone" i powiem że jest nawet fajna
  • blondzia 03.12.11, 18:51
    Bez odwrotu - książka która ma około jak się nie mylę 200 stron więc mało ale jest ciekawa . Jest o 15 letniej dziewczynie która mieszka sama z mamą i chcę się dowiedzieć jak wygląda jej ojciec w końcu się dowiaduje ,ale później zachodzi w ciążę . Fajna książka podobała mi się .

Pamiętnik Jedynaczki - o 13 , 14 letniej dziewczynie która pragnie mieć rodzeństwo i nauczycielka matematyki jej dokucza ale ona potem rozwikła dlaczego ta nauczycielka się tak na nią uwzięła i tam inne będą sytuacje dowie się ,że jej mama była adoptowana .

A tak to wszystko o wampirach bardziej czytam big_grin
    W tej chwili czytam książkę pt Drugie życie Bree Tanner napisała ta sama autorka co sagę Zmierzch którą już dawno przeczytałam smile
  • damonlove 11.12.11, 15:43
    "Kwiat Pustyni" waris dirie czy jakos tak ; ))
    cuper książka!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka