Dodaj do ulubionych

Prezenty, prezenty, prezenty !

19.11.11, 18:43
Za miesiąc i 5 dni zaczynają się święta, a pierwszym z nich to.. BOŻE NARODZENIE! Tak, czas spotkań rodzinnych, pachnących i cudownie smakujących potraw. Jednak nie może zabraknąć pewnie prezentów, prawda?
Tak, Gwiazdka to czas atmosfery rodzinnej, ale na pewno (a jesli nie to trzy czwarte) nie zabraknie u was prezentów pod choinką.
No właśnie... i tu pojawia się u mnie(i chyba nie tylko) problem... kompletnie nie wiem co kupić: Mamie, Tacie, Babci (x2), Dziadkowi (x2), siostrze i... koledze.
W tamtym roku kupiłam: Tata- smieszny otwieracz do piw; mama- świeczki zapachowe; dziadek1- tabliczka z jego imieniem+śmieszny tekst; dziadek2- zawieszka do kluczy z jego imieniem; babcia1- także tabliczka z jej imieniem+śmieszny tekst; babcia2- zawieszka do kluczy z jej imieniem. Siostrze nic.

W tym roku mam problem. Niby się pochodzi po sklepach, wybierze się coś... ale sama nie wiem. Chciałabym już mieć jakies propozycje. Nad prezentem dla kolegi nadal się zastanawiam czy jest sens. Mniejsza oto.

To może stwórzmy listę albo chociaż propozycję co kupujecie- jakie prezenty- na te święta : 3.
Być może coś mi wpadnie w oko i zapożyczę pomysł?

PS; nie podoba się? Usuwamy ^^.
Przed wczesne: WESOŁYCH ŚWIĄT ! Życzy bananek ;3. santachoinkaprezent
Edytor zaawansowany
  • ladyy13 19.11.11, 18:55
    Mam ten sam problem ;p dołączam się do pytania smile

Ale mogę podać parę przykładów :

My z siostrą w zeszłym roku kupiłyśmy na współę taki duży syrop na serce , czy na coś ( w świątecznym opakowaniu w aptece ) To był dobry prezent , który gdy dostali bardzo im się spodobał . Koledze możesz kupić płytę ulubionego zespołu , bądź artysty cool
    A cioci i wujkowi , jeżeli są bardziej wyluzowani i zabawni to może coś śmiesznego . Cioci gacie to spania w świąteczne wzory ( a'la babcine ) tongue_out a wujkowi coś podobnego bądź jakąś wode toaletową , czy perfum z adidasa ( niektóre są naprawdę tanie ) albo i cioci i wujkowi jakieś zestawy . Cioci np. zestaw olejków do kąpieli czy coś w ten deseń tongue_out Mam nadzieję , że choć troszkę pomogłam xD kiss
  • ladyy13 19.11.11, 18:56
    z tym syropem to zapomniałam dopisać , że dla babci i dziadka smile
  • kiwi 19.11.11, 18:58
    na mikołajki - bilety na electronic beats festival
    pod choinkę: paul mccartney. życie i ellie goulding - lights
    tyle mi starczy (może to dlatego, że nie mam innego pomysłu?)
  • jonasofanka 19.11.11, 19:12
  • jonasofanka 19.11.11, 20:17
  • jonasofanka 22.11.11, 18:14
  • katarzynna 22.11.11, 18:26
    dla mamy może taki zestawik do pielęgnacji paznokci+kilka lakierów, tacie możecie kupić jakąś teczkę czy coś takiego (zawsze się przydaje tongue_out)
    Dla koleżanki/kolegi, są takie ,,zestawy" w home&you (czy jakoś tak) taki kubeczek w ,,ochraniaczu" z wełny, termofor i coś jeszcze. Są z napisem hug me, albo jakimiś wzorkami. Mnie się podobają smile Swojego czasu były też takie puszeczki np. z kokardą i wieżą eiffla serce
    Na tyle wpadłam smile
  • majullo 17.12.11, 21:46
    tata-kaczuszka do kąpieli smiletata lubi sie kapać w wannie i kaczuszka wygląda jak punk
    mama-ksiazka ze smiesznymi rysunkami Mleczki
    dziadek-kawa i czekoladki
    ciocia-breloczek bo nigdy nie masmile
  • pauliska1212 22.11.11, 23:17
    im wszystkim masz zamiar kupic prezenty? xd
    u mnie tylko dzieckom się kupuje haha
  • hanisiaa 24.11.11, 21:31
    Ja nie mam kasy na całą rodzinę! : p
    W końcu jestem dzieckiem i nie pracuję, więc mam prawo nie obdarowywać rodziców no i nawet sama nie wymagam od nich "laptopów, tabletów,xbox'ów" itp. itd.
    Mój brat zawsze ma jakiś grosz na rodziców ; ) W tym roku chyba kupimy perfumy dla mamy, lub zestaw jakiś w Rossmanie, a dla taty .. jakąś płytę bądź certfikat "Najlpeszy Tata na świecie" : D
  • rue 13.12.11, 09:44
    Ja też nie mam za dużo kasy, dlatego szukam wszelkich promocji i zniżek. Czasy kiedy robiłam coś samodzielnie już minęły. Kiedyś wystarczyła laurka i było ok, teraz muszę się nieco nagimnastykować. Najpierw myślę co by się komuś przydało, a sam tego nie kupi bo zawsze ma ważniejszy wydatek. W ten sposób mamie kupuję szkatułkę do biżuteri z allegro, chłopakowi słuchawki - tutaj grupen.pl/ jest 35% kod rabatowy na elektroniczne bajery big_grin , kuzynce kosmetyki Yves Rocher, też miałam rabat z grupena. Także najważniejsze osoby załatwiłam i zmieściłam się w 100zł big_grin Na pewno będą zadowoleni.
  • smileyy776 13.12.11, 12:28
    Nie wiem co kupić rodzicom,siostrze i innym.Moja mama mówi,że nie muszę kupować,bo sama jeszcze nie zarabiam i nie pracuję.Ale ja i tak coś muszę kupić np.
    Mama-kupie jej może mleczko i tonik do tego może jakaś fajna opaska na włosy ; )
    Tata-i tu mam problem...
    Siostra-też nie wiem co zastanawiam się nad płytą ; D
    Siostrzenica-książka o barbie i płyta na dvd z barbie
  • chilling 13.12.11, 14:53
    na pewno coś śmiesznego znajedziesz w sklepie " tiger "

(:
  • lily_luna 13.12.11, 15:39
    Mamie kupuję podobnie jak Wy, ale z tatą to mam problem ;/ Nie mam zielonego pojęcia co mu kupić.

Korzystając z okazji, zajrzyjcie: theirimagination.blogspot.com/
    Będę wdzięczna. Komentarze też mile widziane ;p
  • laura.pl 17.12.11, 15:58
    Ja kupiłam:
    dla taty - ogrzewacz do rąk
    dla mamy - owocowe peelingi + czekolada gorzka
    dla przyjaciółki - bluzkę z Croppa + czekolada mleczna smile

Dla dalszej rodziny to już raczej kupuje z rodzicami tongue_out
  • luiza.zapal 28.12.18, 14:32
    ja rodzicom sprezentowałam pościel z bielawy wahałam się czy to dobry pomysł, ale okazało się, że trafiłam idealnie. byli zachwyceni.
  • dario332 30.07.19, 09:23
    Moim zdaniem bardzo dobry prezent dla drugiej osoby kupi się w sklepie internetowym terenwojskowy.com/pl/c/PASY/33 . Sam tam nie kiedy kupuję i zawsze zakupy są udane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka