Dodaj do ulubionych

Z kumpelą w Sylwestra? - kilka pytań...

29.12.11, 18:46
Mam przyjaciołkę i trochę koleżanek (w tym taka bardziej kumpela ktora jest taka rzeby się pośmiać i wgl... nie za bardzo jej się zwierzać...).
Maja przyjaciolka i najlepsza z tych koleżanek zgadaly się i razem spędzają sylwestra... Zrobiło mi się smutno bo o mnie nawet nie pomyślały...
Ale ta kumpela tez nie ma z kim spędzać sylwestra i chciałam ją zaprosić..
Pogadałam z rodzicami i 'niby' się zgodzili - trochę pogdybali pokrzyczeli ale stwierdzili ze to moja sprawa i ja mam wszytsko pomyśleć i przygotować.

No jeszcze jej nie zapytalam o to zy przyjdzie ale tak na 90 % byśle ze tak ;d oby... xd

I tu są pytania :
Jak do końca przekonać rodziców by nie mieli juz rzadnych wątpliwości?

Co mogę robić z tą koleżanką przez cały ten czas w moim pokoju BEZ KOMPA ?

Co musze kupić i w co się zaopatrzyć? Co zrobić w dumu? Gdzie posprzątać najbardziej i co zrobić by koleżance bylo dobrze i by była super zabawa?

I gwl jak ja mam się zachowywać co do tej koleżanki i przyjaciołki? wkurzyły mnie ale niby ich sprawa jak spędzą sylwestra... po prostu zdziwiło mnie to bo to jednak ja jestem jej naj przyjaciółką a z tą dziewczyną to ona się jeszcze do niedawna kłociła ;/ mam pokazać im że mnie wkurzyły czy puścić to w niepamięć bo przeżywam? -,-
Obserwuj wątek
    • zuziafuzia Re: Z kumpelą w Sylwestra? - kilka pytań... 29.12.11, 20:13
      No nie wiem, powiedz im, że nie będziecie przeszkadzać, zadbasz o wszystko...
      Bez komputera też da się świetnie bawić. smile Zrób playlistę fajnych piosenek, lub tych bardziej obciachowych ( np. disco polo big_grin ) i powygłupiajcie się. Możecie też pograć w twistera ( jeśli masz). Może poprzebieracie się trochę i porobicie śmieszne foty? big_grin albo wyjdziecie na dwór żeby oglądać jak inni puszczają fajerwerki... wink Na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy, ale jak coś wymyślę to dopiszę. A co do przyjaciółki, to nie pokazuj jej, że jest Ci przykro. Szkoda nerwów smile a w ogóle to może ona wcale nie chciała Cię urazić? Pozdrawiam kwiat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka