Dodaj do ulubionych

Śmieszne przejęzyczenia

27.01.12, 16:15
Zdarzają wam się czasami śmieszne przejęzyczenia. Ja kiedyś zamiast powiedzieć "kluski z truskawkami" powiedziałam "truski z kluskawkami", a mój tata zamiast "co się spać nie kładziesz" powiedział "co się kładź nie spadziesz"

smirk
Edytor zaawansowany
  • zakochanie 27.01.12, 16:30
    fajny wątek xd, często mi się to zdarza, jak nie tylko mi, ale też moim bliskim. to normalne, szczególnie kiedy mówi się coś szybko, albo coś emocjonującego. nie mogę sobie teraz tego wszystkiego przypomnieć, ale za to pamiętam, jak kiedyś moja siostra powiedziała zamist 'marek i hanka', 'harek i manka', ^^. no to jedyne, co na razie mi przyszło do głowy ;d
  • beejbi 27.01.12, 16:42
    - lew mi kreci (zamiast krew mi leci)
    - zamknij zimno bo mi okno (zamiast zamknij okno bo mi zimno)
    - "poproszę mleczka w grześkiej czekoladzie" (w sklepie big_grin. zamiast "grześka w mlecznej" ) :d
  • kaha 27.01.12, 17:02
    Ostatnio moja naczycielka do polskiego "Każdy ma swoje zady i walety" big_grin
  • inbloom 27.01.12, 17:13
    kiedyś ktoś u nas w klasie powiedział ''a on guje żumę '' i tak to się przyjęło że teraz specjalnie tak mówią .
  • elisss92 27.01.12, 17:42
    Oj, sporo tego było smile
    Osobiście ostatnio powiedziałam "papiery ręcznikowe"
    Moja koleżanka za to jest mistrzem: bitana śmietana i pierogii... z grzybom i kapustami! wink Mój znajomy "walety i zady", kolejne usłyszane w szkolnym sklepiku kilka lat temu "maczka paczug"

Ale i tak to jest nic w przejęzyczeniu mojego wykładowcy od PNJN-u: zamiast jakiegoś słowa powiedział "ficken"- odpowiednik angielskiego "fuck" wink sam z siebie zaczął się śmiać tak, że musiał zakryć się książką wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka