Dodaj do ulubionych

Problem z blogiem.

04.03.12, 15:55
W poprzednim wątku prosiłam o fajne adresy na blog, dziękuję wam :3. Wybrałam jednak nazwę "cerdito" co oznacza "prosiaczek" . Ale to nieważne. Chodzi mi o coś innego.
Zacznę od początku.
Właśnie chciałam założyć blog(na onecie), wszystko pieknie, wpisałam adres, opis, nick i te duperele, no i na końcu trzeba podać email i zaakceptować regulamin, czy coś tam. To klikam na kwadracik nastepnie na "dalej" czy coś takiego. No i Bach! Przekierowuje mnie główną stronę czyli tam gdzie się wybiera jaki ma być blog (teen, dla wszystkich czy dla dorosłych). Tak było kilka razy. Próbowałam kilka dni z rzędu i z kilku przeglądarek, nic. Ale w końcu po kilku dniach jakoś mi się udało. No to super pięknie.
Następnego dnia chciałam zmienić wygląd bloga, wstawić szablon jakieś tam linki i w ogole. Loguje się, a tu DUPA! Przekierowuje mnie na tą samą stronę co wcześniej czyli "załóż bloga teen"... I próbuję już kilka dni! No i wciąż tak jest -.-' Nie wiem czy to moja wina, czy ich. Mam zaufanie tylko do onetu, moim zdaniem jest to najlepszy serwis na blog.
Tak, korzystałam już z kilku przeglądarek i tak nie dzieła : < . Może wy wiecie co jest nie tak :c ? A moze wy tez tak macie?
Dziękuje i Amen : 3
Edytor zaawansowany
  • ensuite 04.03.12, 16:34
    miałam coś podobnego, kiedy w zeszłym tygodniu próbowałam założyć bloga na onecie, tylko, że ja założyłam raz, a poźniej chciałam się zalogowac i się nie dało, więc nie próbowałam więcej razy i założyłam na blogspot smile <br />
    A propos, zapraszam na niego: pleindecourage.blogspot.com/
  • jonasofanka 04.03.12, 17:30
    Odświeżam :<.
  • tostusiowa 07.03.12, 19:25
    spie...j z onetu, bo to, co się tam ostatnio dzieje to istne szaleństwo. sama zastanawiam się nad przeniesieniem na blogspota, bo onet ciagle ma jakiś problem. nie da się zakładać blogów, komentować, czasem nie pokazuje W OGÓLE notek, czasem gdy chcesz się dostać na bloga wyskakuje błąd lub komunikat, że blog nie istnieje. jakaś paranoja, nie warto tracić nerwów na babranie się z tym, serio.
  • reitaa 09.03.12, 11:38
    Olej onet bo to dziadostwo.
  • oluu.xd 09.03.12, 14:18
    Ja gdy siedziałam jeszcze na poszkole.pl i robiłam grafikę to miałam bloga na onecie właśnie o takiej tematyce. Nic mi się z nim nie działo , ale dawno na nim nie byłam więc nie wiem o co teraz z onetem chodzi . Ja byłam z tego portalu zadowolona .
  • jonasofanka 09.03.12, 16:09
    Właśnie! Ja też nie wiem co się ostatnio dzieje z onetem. A kiedyś to był bardzo porządny serwis ;x!
    No cóż... muszę przeczekać i spróbować za kilka tygodni, może coś sie zmieni. Dziękuję za odpowiedzi : )
  • rei_san 26.05.12, 00:56
    Też miałam tak, że nie mogłam zalogować się.
    Onet wcale najlepszy nie jest. Wdg. mnie blogspot lepszy. xd
  • mesajahforever 05.06.12, 20:45
    Nie mam absolutnie pojęcia co sie moglo stać. Polecam Ci za to założyć bloga na blogger.wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka