Dodaj do ulubionych

pielęgnacja kręconych włosów?

01.07.12, 13:09
właściwie jak w pytaniu. Mam kręcone włosy naturalnie, jednak całkiem niedawno codziennie je prostowałam, ponieważ fryzjerka zepsuła je totalnie i kręcone wyglądały źle. Wiadomo doniszczyłam te włosy. Następnie jak chciałam ponownie układać kręcone używałam żelu , jednak jak wiadomo on wysusza włosy a w połączeniu z lakierem już masakra. I teraz na wakacje odkładam prostownice, żel i lakier i chce je odbudować. Myślałam nad kupieniem serii kosmetyków do włosów kręconych i robić maseczki na włosy. I tutaj jest moje pytanie : czy znacie jakieś fajne maseczki robione do włosów oraz jaką serie kosmetyków polecacie ?
Edytor zaawansowany
  • estera102 01.07.12, 16:39
    kurczę jest tysiące rzeczy do powiedzenia w przypadku kręconych włosów smile jednak podstawą mojej pielęgnacji (też jestem kręconowłosa) jest olejowanie włosów. polecam olej kokosowy do kupienia w większych supermarketach. ceny są różne ale można kupić już za 15 zł. druga rzecz to mycie metodą OMO.
    j bardzo dbam o moje włosy, wiedzę czerpię z wizażu. trochę trzeba poczytać ale naprawdę warto : wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
    szczególnie to : wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147
    i to : wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704
  • estera102 01.07.12, 16:46
    mogę ci też polecić żel domowej roboty a co za tym idzie bez dodatku alkoholu, czyli nie wysuszający włosów smile wpisz sobie w google żel lniany. jest on łatwy do przygotowania, no i len jest bardzo tani

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka